رشته کوه های راکی’ کارلوس استوز آماده برای جهش بزرگ رو به جلو در سال 2020

اگر شما در حال جستجو برای یک برک آوت رشته کوه های راکی امداد پارچ در این فصل او را سخت برای پیدا کردن.

Right-hander کارلوس استوز می ایستد 6-پا-6 و راهنمایی مقیاس در بیش از 270 پوند است. بیس بال بلعیده است در دست بزرگ او. اضافه کردن در یک 98 mph fastball, 88, mph, کشویی, گاه به گاه 90 مایل در ساعت changeup و یک شات بزرگ از اعتماد به نفس و استوز پروژه به عنوان یک کلید اغل گاو یا حشم بازو در اواخر بازی. اشتباه نکنید در مورد آن رشته کوه های راکی باید او را برای زندگی کردن به موسیقی.

استوز, 27 بود فقط ramped تا زمانی که coronavirus تعطیل بیس بال در اواسط ماه مارس. در حال حاضر او به دست آوردن مجدد موجو خود را در یک مقدار کوتاه از زمان.

“راستش در نقطه ای که در آن همه چیز تعطیل شد, من احساس آماده برای شروع فصل و تاسف چیز” گفت: Estévez که منجر Rockies با حضور 71 فصل گذشته نوشته شده و یک 3.75 دوره دوم-پایین ترین در این تیم به اسکات Oberg را 2.25.

برای استوز, 2018 در اصل از دست رفته در سال به دلیل ترک اریب فشار یک آرنج راست فشار و عملکرد ناهماهنگ. اما آنچه استوز را سال گذشته ساخته شده یک مؤمن از مدیر جوانه سیاه و سفید.

“وجود دارد چیزهایی که او نیاز به انجام به بیشتر سازگار است تا آنجا که کنترل بازی در حال اجرا و کار خود تحویل به طوری که او را بیشتر سازگار رزین های سیاه و سفید” روز سه شنبه گفت. “سال گذشته او با قرار دادن آن همه با هم به خصوص در نیمه دوم. تعدادی از ظاهر که او به من می گوید او را بزرگ و با دوام بزرگ-لیگ مسکن که می تواند در دسترس بسیاری در طول این دوره از یک فصل است.”

زمان چرخش. رشته کوه های راکی باز فصل فقط در 17 روز و زنده پنبه حلاجی تمرین آن را روشن ساخته است که تنگ هستند و جلوتر از hitters اما ضربه مربی دیو ماگادان می گوید آن را ممکن است برای آماده شدن در عجله بسر می رسانید.

“در سال 1990 آن را کوتاه بهار آموزش (به دلیل کار تحریم) و من بهترین سال به عنوان یک بازیکن گفت:” ماگادان که آمار .328 با متس نیویورک. “و سپس در” 95 ما تا به حال واقعا کوتاه آموزش بهار آینده به دلیل اعتصاب.

“برای من این بود که دو هفته است. در آن زمان من امضا از رایگان-عامل اردوگاه آن دو هفته است. من امضا و (پیوست) هوستون در فلوریدا (Fla.). من تا به حال یکی از بهترین سال است.”

او ضربه .313 و سوار در 51 اجرا می شود برای Astros که در آن سال در سن 32.

پانوشت. Right-hander, آلمانی, مارکز نزدیک به حفر نولان Arenado در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین یکشنبه. مارکز گفت: sheepishly زمین رو دور از او چرا که او خسته است. … برای اولین بار چهار روز از اردوگاه رشته کوه های راکی تمرین در صبح و بعد از ظهر اما با درجه حرارت رود به روش 100 درجه باشگاه تمرین می خواهد در اواخر بعد از ظهر و شب از دوشنبه تا یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de