رشته کوه های راکی’ برندان راجرز بازدید نزدیک از بازگشت به زمین زیر کشت بازی

SCOTTSDALE, Ariz. — برندان راجرز نگاه کرد نام خود را در صف کارت پنج شنبه صبح و لبخند زد.

“من نشئه,” رشته کوه های راکی’ infielder و بالا چشم انداز گفت. “من آماده هستم برای بازگشت وجود دارد و با بچه ها و احساس بخشی از تیم است.”

راجرز که تا به حال در یک بازی پس از تحت جراحی شانه در ماه جولای در بخشی از کلرادو تقسیم-تیم ملی است که سفر به گلندیل به بازی White Sox. او ضربه زد 2-برای-3 به عنوان hitter وظیفه تعیین. او در گام بعدی ؟ بازی در این زمینه است.

“من امیدوارم که آن را در هفته,” او گفت:.

مدیر جوانه سیاه و سفید نمی تواند تایید کند که دقیق جدول زمانی اما او را تشویق راجرز درمان سریع. راجرز در ابتدا پیش بینی می شود از بازی اکشن, تا زمانی که ممکن است.

“او در مسیر درست با تعداد زیادی از شتاب و اعتماد به نفس زیادی در شانه خود را و نوسان را” سیاه گفت. “بسیاری از فلش در حال اشاره کردن که فوق العاده است برای دیدن. در حال حاضر او فقط به بازی و او به تولید است. که ما فکر می کنم او خواهد شد.”

اما حتی زمانی که او 100 درصد سالم راجرز چهره یک چالش دشوار برای شکستن یک زمین زیر کشت است که ویژگی های all-star نولان Arenado در سوم همه ستاره ترور داستان در کوتاه همیشه در حال بهبود رایان مک ماهون در دوم و گرت Hampson کریس ووینگس و جاش فوئنتس در مخلوط به ابزار infielders.

راجرز آخرین بازی بود در ژوئن 23. پس از تماس خود را-تا از او تنها 76 در خفاش ها و کاهش .224/.272/.250 با هفت RBIs, 27 strikeouts و هیچ صفحه اصلی اجرا می شود.

Freeland به روز رسانی. Left-hander Kyle Freeland که به دنبال یک bounceback فصل برنامه ریزی شده است به زمین و چهار رشته کوه های راکی میزبان سرخپوستان. Freeland خارج شده و با کاهش اسپاسم برگشت.

“من احساس می کنم خوب و قوی” او گفت:. “من واقعا فکر نمی کنم من از دست داده ام ، من فقط می خواستم تا مطمئن شوید که من نمی عجله هر چیزی است.”

پانوشت. غیر فهرستی از ابزار بازیکن اریک Stamets بود که آمار در روز سه شنبه هنگامی که یک پرتاب برای پایه دوم در زمان بد هاپ, مورد نیاز, پنج, بخیه برای بستن زخم بالای چشم او اما سیاه گفت: او باید جریمه شود. … چپ دست مسکن Ben Bowden که هنوز به زمین در یک کاکتوس بازی لیگ به دلیل پایین کمر درد و ساخته شده است پیشرفت های زیادی. سیاه گفت: Bowden خواهد شد به احتمال زیاد از یک ماه دیگر.


رشته کوه های راکی 9, Royals 1
در نمک, رودخانه, زمینه, اسکاتسدیل, Ariz.

بر روی تپه: Right-hander چی چی گونزالس مبارزه برای پنجمین نقطه در چرخش خود را به حال بهترین تفرج بهار. استفاده از نوار لغزنده به طور موثر گنزالز تن به تن بدون گل سه نوبت اجازه می دهد سه بازدید و هیچ راه می رود در حالی که قابل توجه ، … در اواخر بازی مسکن کارلوس استوز, کار با سنگ تیز کردن خود changeup استفاده می شود که زمین به طور موثر در یک چهارم کامل زمین باز یافته است که شامل یک strikeout.

در صفحه: رشته کوه های راکی را شکست با هفت اجرا دوم باز یافته است که شامل سه اجرای هومر توسط نولان Arenado سومی longball بهار. … خود نامزد Yonathan Daza ای یک RBI تک و ضربه با خیال راحت در هشت از 11 بازی. … Infielder کریس ووینگس له شده دو و پنبه حلاجی شده است .360 (9-برای-25).

شایان ذکر است: راست دست مسکن عیسی Tinoco تن به تن چشمگیر نهم دور نگه داشتن توپ کم در منطقه است. او می تواند برخی از کیفیت و عمق اگر دیگران تلو تلو خوردن.

White Sox 7, رشته کوه های راکی 6
در Camelback انزال, Glendale, Ariz.

بر روی تپه: چرخش نامزد پیتر لامبرت لمس برای دو اجرا در چهار بازدید و دو پیاده روی بیش از دو نوبت. … Righty وس پارسونز در تلاش برای تبدیل از یک مسکن به استارتر داد تا چهار اجرا بر روی چهار بازدید بیش از 1 ⅔ نوبت.

در صفحه: رشته کوه های راکی رفت و حیاط چهار بار در Camelback Ranch با دیوید دال, Ian دزموند درو Butera و سام هیلیارد همه homering.

شایان ذکر است: Infielder و بالا چشم انداز برندان راجرز که کنار از ژوئیه پس از عمل جراحی شانه ساخته شده خود را در لیگ کاکتوس اولین و 2–3 به عنوان یک hitter وظیفه تعیین شده.

بعدی: رشته کوه های راکی (7-6) در دایاموند (3-9), 1:10 p. m. روز شنبه, نمک, رودخانه, زمینه
رشته کوه های راکی کوزه: RHP آلمانی مارکز, RHP Ryan Castellani, RHP برایان شاو RHP Jairo دیاز LHP جیمز Pazos
دایاموند کوزه:
LHP میگوئل Aguilar RHP جیمز Sherfy, RHP Edwin Jackson RHP Keury ملا LHP جو Mantiply, RHP هکتور Róndon, RHP Yoan لوپز, RHP Junior Guerra, LHP اندرو Chafin
— پاتریک ساندرز دنور پست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>