رشته کوه های راکی خفاش زنده David دال می یابد برخی از جرم به عنوان تگزاس سری روش

جمعه شب intrasquad داد و بیداد دیدم رشته کوه های راکی’ بنفش و Pinstripe جوخه ترکیب سه اجرا می شود در حدود پنج نوبت قبل از این تیم شروع موقعیتی کار می کنند. در روز شنبه سه اجرا شد و در هیئت مدیره در پایان اولین زمین باز یافته.

چارلی Blackmon مجموعه ای از تن در اوایل. در دومین ارائه او را دیدم از Pinstripe استارت Ryan Castellani, چهار-زمان-ستاره راه اندازی یک fastball عمیق بر روی دیوار در سمت راست مرکز صفحه دوم خود را اجرا کنید به عنوان بسیاری از روز پس از بازگشت از COVID-19 قرنطینه.

“چارلی فقط نیاز به گرفتن برخی از استقامت” رشته کوه های راکی’ مدیر جوانه سیاه گفت. “نکته اصلی با چاک گرفتن روی پای خود بیس بال, پاهای او را تحت گرفتن که بازی شرط استقامت به یک نقطه که در آن او احساس اعتماد به نفس روحی و جسمی به بازی در یک بازی لیگ.”

چهار مورد بعد کریس ووینگس زدم Castellani 2-0 fastball خاموش در بالای سمت راست درست دیوار به دانیل مورفی تمام راه را در اطراف از اول. این پینستریپس اضافه شده یکی در پایین قاب در رایان مک ماهون RBI groundout.

اما بنفش تیم ملی ادامه داد: به پوسته Castellani با به ثمر رساندن پنج بار در بالای دوم. Raimel Tapia خاص با پایگاه لود و مورفی دو اضافه شده یکی دیگر از جفت. ووینگس به دنبال او با دو برابر شدن دوباره, چهارم اضافی-پایه آمار در دو روز به پایان ثمر رساند و Castellani روز.

Blackmon افزود: یکی دیگر از RBI خاموش دانیال برد بعد از آن در بازی. هفت نفر از نه نفر از بازیکنان در بنفش صف برتر پایه در سه نوبت.

سام هیلیارد همچنین رفت و عمیق برای پینستریپس.

دیوید دال بازده

مشخصات فنی David دال بازگشت جمعه.

پس از از دست رفته بخشی از اردوگاه تابستانی به دلیل هسته درد دال راه می رفت تا به صفحه برای اولین بار در ماه و به سرعت بیرون زده. بقیه اش جمعه نبود خیلی بهتر هر چند او به یک قربانی پرواز در طول این تیم دیر-شبیه سازی زمین باز یافته.

“امیدوارم همه چیز می تواند ثبات را به عنوان او مسن تر سیاه و سفید” گفت: در مورد دال را آسیب. “او به عنوان مسن تر می شود و در ادامه به بلوغ جسمی و می شود — چه به ما مراجعه کنید در این سراغ جهان به عنوان مرد-قدرت — امیدوارم این کمی آزار دهنده صدمات می تواند برود.”

اما در روز شنبه دال بیشتر شبیه ، برجسته کردن پایین برای اولین بار بنفش پیراهن او دو برابر عمق میدان را ترک کرد گوشه ای قبل از به ثمر رساند در مک ماهون را groundout به دوم.

یک فریم بعد و دال زدم پاک تنها پشت تا وسط علیه بنفش, تیم ملی استارت آلمانی مارکز به خانه یک اجرا.

سیاه گفت: او را دیده بازیکنان در دال وضعیت قبل و امیدوار است او می تواند در حفظ و تولید برای رشته کوه های راکی به عنوان او در ادامه به رشد می کنند. او فکر می کند بازی, تکرار و تجربه بهترین راه برای centerfielder خود را به ادامه توسعه و جلوگیری از این آسیب ها در آینده است.

“او تا به حال برخی از تکرار اما زمان کمی در حال حاضر.” سیاه گفت. “ما باید دریافت که در. دیوید به شما خواهد گفت که فقط همراه با پخش و تکرار شدن در قفس و مشخص کردن چیزها.”

پانوشت. پس از نشستن از دیروز خبر داد و بیداد نولان Arenado بازگشت شنبه هدف قرار دادن یک در سوم خود را در بت پس از قابل توجه و رسوب از قبل است. … بارد ساخته شده و اولین حضور خود را پس از اینکه رسما اضافه شده به فهرست, اما تلاش, اجازه می دهد اجرا و عدم خارج شدن از اول خود را باز یافته ، … هیلیارد ساخته شده خوب غواصی گرفتن در سمت چپ روی زمین کشید Butera درایو خط. … مارکز رفت و چهار نوبت و اجازه دو اجرا می شود, چهار, بازدید, دو پیاده روی و زده از پنج نفر از جمله چهار نفر از شش نهایی مورد او مواجه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de