راب مانفرد معذرت خواهی برای تماس WS جایزه یک “قطعه ای از فلز”

SCOTTSDALE, Ariz. — MLB کمیسر راب مانفرد عذرخواهی شنبه برای آنچه که او به نام بی احترامی اشاره به مسابقات جهانی جایزه به عنوان یک “قطعه ای از فلز است.”

حتی قبل از اینکه در مورد خواسته آن مانفرد گفت که او ساخته شده است یک اشتباه با کسانی که نظرات هنگامی که در تلاش برای ارائه یک لفظی نقطه در یک مصاحبه دو روز پیش از آن.

“من با اشاره به مسابقات جهانی جایزه در یک بی احترامی راه, و من می خواهم برای معذرت خواهی برای آن” مانفرد گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. … آن را یک اشتباه بود به آنچه به من گفت.”

MLB بازیکنان در حال حاضر ناراحت با مانفرد را از دست داده و هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی و برخی از نظرات خود را در تلاش برای توضیح آن شد بیشتر خشم خود را “قطعه ای از فلز” نظر طول طولانی مصاحبه با ESPN روز یکشنبه همان روز با او صحبت کرد در فلوریدا.

حتی ستاره NBA LeBron James پیوست ضد Astros کر ابراز خشم خود را در رسانه های اجتماعی شنبه.

در حالی که صحبت کردن در لیگ کاکتوس روز رسانه در آریزونا کویر مانفرد همچنین متعهد شنبه برای محافظت از اوکلند right-hander مایک Fiers سابق Astros پارچ شد که این خلاف کاران هنگامی که او در ماه نوامبر به ورزشی است.

“ما را در هر مرحله ممکن است به محافظت از مایک Fiers هر کجا که او بازی آیا آن را در هوستون و یا در جایی دیگر” مانفرد گفت. “مایک آیا صنعت خدمات.”

آستروس بازی اول خود را در جاده ها بازی از فصل به طور منظم مارس 30 در یک است که برنده 97 بازی هر یک از دو سال گذشته تا پایان دوم به هوستون در AL غرب هر دو بار.

توله lefty جان لستر سه بار سری جهانی قهرمان — با Boston Red Sox در سال های 2007 و 2013 و شیکاگو در سال 2016 — تا به حال برخی از انتخاب کلمات برای کمیساریای در اوایل روز سه شنبه.

“این کسی است که هرگز از بازی ما. شما را برای یک دلیل شما برای این که تکه ای از فلز. من بسیار افتخار از این سه که من” لستر گفت: از توله اردوگاه در مسا ، “اگر این روشی است که او احساس می کند و سپس او باید به نام خود کردن این جایزه.”

لستر گفت: اولین چیزی که او نشان می دهد بازدید کنندگان خود را در خانه نمایش داده می شود غنائم او برنده است.

“من با افتخار از آنها. که بسیاری از سال های بسیاری از کار سخت است. شما نمی توانید فقط آن را پایین آورد مانند این که” پنج بار همه ستاره گفت.

مانفرد پس از دیدار با مدیران عامل و مدیران تیم که قطار در ایالت آریزونا گفت: او گرفته لذت بزرگ در ارائه گذشته پنج سری جهانی قهرمانی غنائم پس از او کمیسر.

جیمز ارسال یک صدای جیر جیر سهشنبه التماس مانفرد برای گوش دادن به ناراحتی بازیکنان. سه بار قهرمان NBA گفت: او می داند که او را خشمگین و غیرقابل کنترل اگر او متوجه او تا به حال شده است فریب خورده از یک قهرمانی punctuating نظر خود را با ستاره پر expletive و با اضافه کردن هشتگ #JustMyThoughtsComingFromASportsJunkieregardlessmyownsportiplay.

“گوش دادن در اینجا بیس بال کمیسر گوش دادن به شما…..بازیکنان صحبت امروز در مورد چگونه منزجر mad صدمه دیده و شکسته و غیره و غیره در مورد این” جیمز نوشت در قسمت اضافه کردن “شما نیاز به حل این مشکل به خاطر ورزش!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>