جاده به بازنشستگی: چگونه به سرمایه گذاری بیش از سال آینده

به طور معمول شما نمی فکر می کنم در مورد بازنشستگی خود را سرمایه گذاری در شرایط یک سال افق زمانی. اما ما نه در زمان عادی و بسیاری از سرمایه گذاران احساس یک معامله بزرگ از اضطراب در مورد چه خبر است. برخی نگران هستند که اگر آنها سرمایه گذاری در بازار سهام و پایین می افتد, آنها هرگز پول را بهبود می یابند. دیگران دیدن بازار سهام chugging پیش با وجود تمام وحشتناک اقتصادی اعداد و تعجب می کنم اگر آنها از دست رفته.

عکس توسط الن Jaskol

چارلی فارل

در حال حاضر ما, محیط, به نظر می رسد مانند بازار بالا و پایین رفتن بر روی لبه رونق و رکود در هر روز است. خبر خوب این است که آن را معمولا شبیه به این. در برخی از نقطه ما باید وضوح بیشتر در مورد آینده و بازار حل و فصل خواهد شد. اما برای یک یا دو سال آینده ما می تواند زندگی در این تقلا از جنگ بین امید به بهبودی در مقابل واقعیت در مورد ویروس ها و تاثیر آن بر اقتصاد است. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به حالت نرمال بازار ؟

من فکر می کنم یک راهکار عملی است به نگاهی به طیف وسیعی از نتایج احتمالی و سپس موقعیت نمونه کارها خود را بر اساس آن ارزیابی شده است. از “من می توانم از دست دادن مقدار زیادی از پول” دارد این احتمال وجود دارد که مقامات دولتی نمی توانند کنترل عملکرد ویروس. در صورتی که در این مسیر ما را پس از آن همه ما باید برای مهار فعالیت های ما به ایمن ماندن. تحت این سناریو فعالیت های اقتصادی ممکن است کوچک برای تمدید چرخه و این بدان معناست که چشم انداز سهام احتمالا خوب نیست.

اما احتمال زیاد این است ؟ این سخت است برای گفتن اما آن را قطعا نه 100%. آن را احتمالا نزدیک به 50 درصد یا کمتر است. چرا ؟ در حال حاضر ما بیش از 100 نسخه از یک واکسن است که در کار و متخصصان پزشکی در حال یادگیری چگونه به درمان بهتر کسانی که با COVID-19. این کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. ما همچنین می دانیم که با پوشیدن ماسک یک راه ساده و موثر برای کمک به حاوی ویروس است. بنابراین به نظر می رسد به احتمال زیاد بیش از آن ما خواهد بود قادر به نگه داشتن این ویروس در بررسی و توسعه راه حل های پزشکی در عرض یک یا دو سال.

اگر که مورد سپس شما در حال رفتن به می خواهم به برخی از پول خود را در سهام. به خاطر تمام محرک پول به اقتصاد هنگامی که مردم در صورت تمایل به بازگشت به حالت عادی ما می تواند یک دوره سریع فعالیت های اقتصادی. سرمایه گذاران پیش بینی خواهد شد و این سرعت حرکت قیمت سهام تا منعکس کننده بیشتر خوش آینده.

اما آنچه در مورد این احتمال که ما نمی خواهد پیدا کردن یک راه حل های پزشکی? که وجود ندارد و آن را یک ایده خوب به مانعی در برابر آن. در حال حاضر چگونه شما پرچین در برابر چیزی شبیه به این ؟ شما می خواهید به دارایی های خود را که نگه دارید تا اگر ارزش بازار سهام می رود پایین لوله. وجود دارد راه حل ساده برای این کار را با چیزهایی مانند FDIC بیمه سی دی اوراق قرضه خزانه داری و حساب های پس انداز. در حالی که خسته کننده و ارائه کمی به هیچ بازگشت آنها را ارائه ایمنی و است که ارزش امروز به پرچین در برابر ناشناخته است.

در یک کلام موثر پزشکی راه حل به نفع سهام و هیچ پزشکی راه حل به نفع نقدی, سی دی و یا اوراق قرضه خزانه داری. اما چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید چه مقدار در هر? دوباره, آن را خوب به نظر شانس در اینجا و وزن نمونه کارها خود را بر اساس آنچه شما فکر می کنم که بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد.

بیایید می گویند شانس در حال حاضر تقریبا 50/50 است که ما می خواهیم یک راه حل های پزشکی ظرف یک سال تا 18 ماه. سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر داشتن 50 ٪ از پول خود را در سهام متنوع و 50% در دارائی های ایمن. در حال حاضر من فکر می کنم این است که نسبتا منطقی در رویکرد به مسائل مواجه هستیم.

اما شانس می تواند به سرعت در حال تغییر این روز است. مثل این است که در جدول بزور و با تهدید در یک کازینو. با هر کارت است که در برخورد شانس تغییر دهید. مثلا اگر چهار نفر در جدول همه با آن برخورد صورت کارت شانس پایین تر هستند که شما نیز به صورت کارت. به عنوان واقعیت آشکار شانس تغییر دهید.

اگر شما می خواهید به سرمایه گذاری از طریق این چرخه و به دنبال رقابتی گرداند, من پیشنهاد می کنم شما توجه نزدیک به آنچه اتفاق می افتد. اگر شما یک الگوی از همه چیز بدتر, شما ممکن است بخواهید به مقیاس خطر, اگر, بهتر, شما ممکن است بخواهید برای افزایش کمی. این چیزی است که شما می خواهم به طور معمول کار با دارایی های بازنشستگی اما این نه زمان عادی.

واقعیت این است که بسته به چه چیز پیشرفت با این ویروس در بازار می تواند به سرعت در حال حرکت 30 ٪ تا 50 ٪ در هر صورت. در واقع ما می تواند سال ها یا حتی دهه ها’ ارزش بازده در چندین هفته است که می تواند تاثیر بزرگی بر ثروت آن است که شما یک عمر به جمع آوری.

اگر شما این به عنوان خوانده شده و فکر می کنم “من نمی توانم همه عدم قطعیت و من نمی تواند در شب خواب.” که همچنین یک واکنش کاملا طبیعی به این وضعیت. و اگر که مورد سپس من می خواهم در درجه اول به نفع نشسته و همه چیز را برای سال آینده. در نظر قرار دادن بیشتر از پول خود را (70 ٪ یا بیشتر) در امن و دارایی و قبول است که شما ممکن است از دست برخی از دستاوردهای بزرگ اما شما در حداقل نگه داشتن آنچه شما کردم. سپس ارزیابی مجدد چیزهایی که هنگامی که ما یک راه حل برای این ویروس است.

واقعا وجود دارد هیچ پاسخ درست در اینجا. کلیدی است برای ادامه یک استراتژی شما می توانید با چوب و که پایین می آید به شناخت خود و اهداف فردی خود را.

چارلی فارل است مدیر عامل شرکت Northstar مشاوران سرمایه گذاری LLC. این مقاله برای اطلاعات و آموزش و پرورش اهداف تنها. عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده بازده و سرمایه گذاری شامل دائم و خطر از دست دادن. مشورت فردی خود مشاور مالی برای هدایت خاص به شرایط خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de