ریحانا می خواهد مردم به دانستن آن ضروری است که ما با استفاده از صدای ما

ریحانا یک زن و برای مردم دریافت جمهور جایزه در شب گذشته 51 سالانه NAACP Image Awards و با استفاده از صدای او دوباره به صحبت می کنند حقیقت به قدرت است.

پس از خیره کننده گفتار ترغیب بینندگان به تبدیل حساسیت به مشکلات در جهان, ریحانا در زمان برخی از زمان در پس پرده به صحبت کردن ریشه مورد اهمیت رای گیری با 2020 انتخابات ریاست جمهوری ماه دور.

“بیرون رفتن برای رای دادن فقط به عنوان مهم به عنوان داشتن یک صدای” ریحانا گفت. او تصریح کرد که “بسیاری از ما صدای نیست که شنیده و یا مورد استفاده قرار گیرد” و این که ما همه باید یک صدا. او به این نتیجه رسیدند با تشویق ما را به “تحت فشار قرار دادن دولت و اجازه دهید آنها را می دانیم آنچه که ما برای ایستادن و آنچه که ما در حال هیچt جاوا تحمل کند.”

تبلیغات

این Fenty مغول بیان افکار مشابه در تصویر جوایز گفتار.

“تنها راه ما می توانیم این جهان با هم است,” او گفت: او به عنوان پذیرفته جایزه معتبر برای خیریه کار می کنند. با موهای او گذاشته و مانند یک پل روی آب مشکل او افزود که ما نمی تواند تقسیم شود اگر ما می خواهیم تغییر آمده است. او گفت: هر کس به دوستان خود بگویید به “جلو” را با هم کار کنند را به این جهان به مکانی بهتر.

ریحانا به طور فعال با استفاده از صدای خود را به تحریک و تغییر در برخی از شکل, فرم یا مد برای مدتی در حال حاضر. او هرگز شناخته شده به عنوان یک زن که دارای زبان او و همه ما بهتر است به عنوان یک نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im