ریحانا به نجات: پاپ ستاره بنا به گزارش اهدای 5 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس بحران


Rihanna arrives for the 5th Annual Diamond Ball benefiting The Clara Lionel Foundation at Cipriani Wall Street on September 12, 2019 in New York City

ریحانا می رسد برای سالانه 5 توپ الماس با بهره گیری از کلارا لیونل بنیاد در Cipriani وال استریت در روز 12 سپتامبر سال 2019 در شهر نیویورک
عکس: آنجلا Weiss / AFP (گتی ایماژ)

این Bajan زیبایی به طور رسمی شناخته شده به عنوان رابین ریحانا Fenty شد و در حال حاضر یک ستاره در چشم ما; اما در حال حاضر او یک ابرقهرمان است.

خواننده گاهی اوقات بازیگر و زیبایی/مد مغول یکی از اولین افراد مشهور به گام تا بشقاب و واقعا قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است.

تبلیغات

با توجه به گزارش منتشر شدهریحانا اهدای 5 میلیون دلار به علت طریق او کلارا لیونل پایه و اساس است.

او ساخته شده چند میلیون دلار تعهد به حمایت از سازمان های مختلف در نیاز از جمله مواد غذایی بانک ها در معرض خطر جوامع در سراسر ایالات متحده است.

بودجه گزارش شده که نسبت به کمک متخصصان پزشکی با تجهیزات حفاظتی بحرانی تنفسی لوازم نگهداری مراقبت ويژه و حمایت از توسعه واکسن ها و روش های دیگر برای مبارزه با این ویروس در سطح جهان است.

“هرگز آن را بیشتر مهم و یا فوری برای محافظت و آماده به حاشیه رانده شده و محروم جوامع — کسانی خواهد شد که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر” کلر لیونل بنیاد, مدیر اجرایی, جاستین لوکاس گفته TMZ.

تبلیغات

در سال 2012 ریحانا تاسیس کلارا لیونل بنیاد به افتخار او پدربزرگ و مادربزرگ کلارا و لیونل Braithwaite.

هر سال میزبان توپ الماس در شهر نیویورک به عنوان یک تلاش برای جمع آوری اعانه برای نه برای سود سازمان است.

تبلیغات

ماموریت آن این است که صندوق جهانی آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و اورژانس در برنامه های کودکان در سراسر جهان است.

هنگامی که آخرین شمارش فوربس تلقی 32 ساله “Pon De Replay” به عنوان “ثروتمندترین زن نوازنده” با برآورد ثروت بیش از 600 میلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de