ریحانا همکاران با مدیر عامل توییتر به 4.2 میلیون دلار به داخلی قربانیان سوء استفاده در قرنطینه


Illustration for article titled Rihanna Partners With Twitter CEO to Give $4.2 Million to Domestic Abuse Victims in Quarantine

عکس: آنجلا WEISS (خبرگزاری گتی ایماژ)

ریحانا حفظ شده است نسبتا مشخصات پایین (خوب برای ریحانا) پس از coronavirus رسما جهانی شد همه گیر در ماه گذشته. صرفه جویی برای یک انگلیسی رواج پوشش و انتشار از Fenty چرم faux کپسول مجموعه (که هر دو شد ماه در ساخت) ریحانا بیشتر نگهداری می شود مادر در رسانه های اجتماعی: هیچ Instagram Live آموزش آرایش یا Infinite چالش از خواننده-تبدیل-مد و زیبایی مغول.

تبلیغات

اما Robyn Fenty پول قطعا صحبت شده. از طریق او کلارا لیونل بنیاد ریحانا در حال حاضر با توجه میلیون ها دلار به کروناویروس پاسخ تلاش از جمله بودجه برای هواکش در بومی باربادوس و اهدای تجهیزات حفاظت فردی به ایالت نیویورک است. این ویروس همچنین به نظر می رسد به آمار نزدیک به خانه: پدر رونالد Fenty گفت: خورشید , روزنامه, او تا بیمار از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس او “ترس بدترین.”

در حال حاضر ریحانا تیمی با توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی برای مبارزه با خشونت خانگی است که افزایش یافته است به عنوان پناهگاه در محل سفارشات مجبور نفر در سراسر جهان در تماس نزدیک با معتادان است.

تبلیغات

دورسی و ریحانا پنج شنبه اعلام کرد که آنها ارسال خواهد شد 4.2 میلیون دلار کمک مالی به صندوق شهرداری برای لس آنجلس برای کمک به قربانیان خشونت خانگی در این شهرستان است. مشترک خود را بودجه می آید پس از گزارش که داخلی-خشونت پناهگاه در شهر نیاز به نوبه خود به دور حداقل 90 نفر در هر هفته. به گزارش خبرنگار هالیوود, Dorsey و ریحانا کمک به همان اندازه به صندوق.

قبل از دولت شروع عظیم اجتماعی اقدامات کنترلی مانند مستندات و اقامت در خانه, کارشناسان هشدار داده است که این پروتکل ها نیز جرقه افزایش استفاده داخلی. در اوایل این ماه از اطلاعات در سراسر جهان تایید کرد کسانی که ترس نشان از افزایش خشونت خانگی گزارش در بسیاری از کشورها است.

تبلیغات

اجتماعی فاصله و ماندن در خانه ضروری است برای مبارزه با کروناویروس اما این اقدامات نیز در حد توانایی قربانیان بسیاری از آنها زنان و کودکان به دور از معتادان خود را. خشونت خانگی پناهگاه و افرادی که در کار با قربانیان سوء استفاده نیز محدود: اجتماعی فاصله کمتر نیاز تخت و اجتماعی کارگران و حمایت از گروه های محدود در کمک به آنها ارائه می کنند. گروه پشتیبانی, نظارت ملاقات و پیاده روی در قرار ملاقات برای مثال دیگر یک گزینه است.

به عنوان TMZ گزارشپول که از ریحانا و دورسی اجازه خواهد داد از L. A. پناهگاه برای پوشش مسکن وعده های غذایی و مشاوره اضافی برای 90 نفر به مدت 10 هفته.

تبلیغات

ریحانا همراه با Jay-Z شاون کارتر بنیاد نیز به تازگی اعلام کرد 2 میلیون دلار در کمک های مالی برای حمایت از گروه های آسیب پذیر در طول بیماری همه گیر. این شامل کارگران ثبت نشده بسیاری از آنها واجد شرایط برای کمک های دولتی هستند اما در ادامه کار ضروری شغل کودکان از سلامت کارگران و اولین پاسخ این زندانی و بی خانمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net