Riddhima کاپور Sahni, رانبیر کاپور ادای احترام به Rishi Kapoor; عکس

Riddhima کاپور Sahni, امروز, به اشتراک گذاشته شده عکس از او و برادر رانبیر کاپور پرداخت ادای احترام به پدر خود Rishi کاپور در نماز دیدار برگزار شد برای او در محل اقامت خود در بمبئی. به اشتراک گذاری یک عکس از خودش در کنار یک garlanded عکس Rishi او نوشت: “دوست دارم شما همیشه پاپا…”

تصویر دیگری به اشتراک گذاشته شده توسط او که در آن رانبیر و Riddhima دیده می شد انجام puja و زیر نویس آن گفت: “میراث خود را زندگی می کنند برای همیشه… ما شما را دوست دارم.” نماز جلسه با حضور Alia Bhatt, Karisma Kapoor, Shweta باچان Nanda و دخترش Navya Naveli Nanda, Randhir کاپور و همسرش, Babita کاپور, Armaan جین و همسرش Anissa Malhotra و ریما جین و پسرش Aadar Jain.

Rishi درگذشت در 30 آوریل در Koilaben بیمارستان در بمبئی پس از 2 سال مبارزه با بیماری سرطان ، پس از مرگ او خانواده اش گفته بود در یک بیانیه و درخواست طرفداران و به خوبی wishers به یاد داشته باشید او را با یک لبخند’ به جای اشک. در یک دلخراش Instagram پست پس از مرگ او او خواست که او می تواند وجود دارد برای خداحافظی به او برای آخرین بار.

“پاپا I love you I will always love you – RIP قوی ترین جنگجو من به شما از دست من هر روز خود را از دست FaceTime تماس هر روز! من آرزو می کنم من می تواند وجود دارد برای خداحافظی به شما ! تا زمانی که ما دوباره ملاقات پاپا من شما را دوست دارم – شما Mushk forever,” او نوشت های یک عکس با او را.

Riddhima شده است به خاطر سپردن Rishi با خود عکس های خانوادگی. او گفت: در Instagram داستان که او و رانبیر در حال ایستاده با مادر خود Neetu کاپور مانند یک سنگ است. “شما کردم Ma #yourpillars,” او نوشت های یک تصویر سه تن از آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de