ریک Pitino بازگشت به کالج بسکتبال به عنوان Iona مربی

NEW ROCHELLE, n. y. — Hall of Famer ریک Pitino شد به نام بسکتبال مربی در آیونا کالج در روز شنبه.

Pitino مربی در لوئیزویل از 2001-17 قبل از اخراج در پرداخت-برای-بازی بازی های رسوایی بوده و مربیگری در یونان. او جایگزین تیم Cluess که استعفا جمعه به دلیل نگرانی های سلامت بعد از 10 سال و شش NCAA Tournament ظاهر.

“من عشق را در بسکتبال آغاز شده در نیویورک و به پایان خواهد رسید وجود دارد در آیونا کالج,” Pitino گفت: در بیانیه منتشر شده توسط مدرسه کاتولیک واقع در شمال شهر نیویورک در حومه شهرستان Westchester است که در مقطع کارشناسی ثبت نام 3,300 دانش آموزان است.

“تیم Cluess انجام کار های دیدنی و جذاب ایجاد موفقیت و پیروزی روح” Pitino اضافه شده است. “در آیونا من کار خواهد کرد و با همان شور و گرسنگی و رانندگی است که من تا به حال برای بیش از 40 سال است.”

67 سال Pitino یک 770-271 رکورد کلی در کالج شد و اولین مربی به سه مدارس مختلف به چهار نهایی. او برنده مسابقات قهرمانی ملی در لوییویل (2013) و کنتاکی (1996) و همچنین رفت و به چهار نهایی با مشیت در سال 1987.

Pitino مربی دو بار در NBA با نیویورک نیکز (1987-89) و بوستون سلتیکز (1997-2001) که در آن او همچنین تیم رئیس جمهور.

آخرین ماه ژوئن Pitino مربی پاناتینایکوس به قهرمانی در یونانی لیگ.

Iona جمهور سایپا کری گفت: “پس از کامل فرآیند مصاحبه ما با اعتماد به نفس است که ریک تجربه و تعهد به Iona و جامعه ما او را فرد مناسب برای ادامه ساخت در تیم Cluess’ موفقیت است.”

Pitino بازگشت به کالج بسکتبال می آید نزدیک به شش ماه پس از او و لویی حل و فصل دعاوی ناشی از خروج خود را در پی تحقیقات فدرال از فساد در کالج بسکتبال.

این مربی تا به حال شکایت این دانشگاه از لوئیزویل انجمن ورزشی برای بیش از $38.7 میلیون در ماه نوامبر 2017 ادعا آن نقض قرارداد خود را با شلیک او به علت ماه قبل است. مدرسه به countersued و به دنبال خسارت پولی برای خالی بازی و پاداش است. Pitino بدون دریافت پول در حل و فصل با پرسنل فایل تغییر از ختم به استعفای موثر 13 روز قبل از او از کار اخراج شد.

حل و فصل بسته تلخ و فصل نهایی بین مدرسه و Pitino که نبود نام در فدرال شکایت. او بارها و بارها گفت که او می دانست هیچ چیزی در مورد پرداخت شده به خانواده یک استخدام به ثبت نام با لویی.

مدرسه اذعان به نقش آن در تحقیقات فدرال رخ داده است به عنوان آن را به دادگاه تجدید نظر NCAA تحریم ها که هزینه لویی 2013 آن قهرمانی ملی.

در این صورت بدن حاکم دستور داد که تعطیلات 123 پیروزی از جمله کاردینال’ سوم عنوان ملی و 2012 نهایی چهار ظاهر زیر یک اسکورت کتاب اتهامات که سابق لویی بسکتبال مردان کارمند آندره مک گی او را به استخدام و رقاصان به رقص و سکس با بازیکنان و استخدام.

Pitino گفت که او غافل از هر یک از فعالیت های شرح داده شده در این کتاب است. در حالی که لویی تصریح کرد: در یک مشترک بیانیه حل و فصل است که تخلفات خود منجر به “عواقب جدی” برای آن اذعان Pitino موفقیت و تعهد خود را به بازیکنان و او را برای خدمات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im