به عنوان قطعه جدید از شواهد به نور آمده در Sushant Singh Rajput را مورد خودکشی در حال حاضر Adhyayan Ssuman, Shekhar Suman را که برای عدالت مبارزه برای Sushant از آغاز توییتی گفت که Rhea Chakraborty را “Rheality” به زودی خواهد شد. Adhyayan نوشت: “#RheaChakraborthy خود را در “rheality” خواهد شد به زودی ! شما می توانید اجرا کنید اما شما خواهد مرد خسته ! #SushantTruthNow #SushantRheaTwist من می دانم که چقدر ترسناک است برای درگیر شدن با مردم اشتباه ! آن را وحشتناک!”

برای اطلاع بیهار دولت در حال حاضر تصمیم به کمک به اواخر بازیگر پدر KK سینگ در دیوان عالی کشور است. با توجه به منابع ما بیهار دولت را در مخالفت با Rhea Chakraborty دادخواست در دیوان عالی کشور است که در آن او خواست SC به انتقال FIR ثبت نام در Bihar در مقابل او را در این مورد به پلیس بمبئی.

صحبت کردن به PTI, وکیل, Vikas سینگ گفت: “اگر او (Rhea) است نقل مکان کرد apex دادگاه او باید ثبت درخواست به دنبال نوبت بررسی است. شاه ثبت شده است در پتنا در حال حاضر او (Rhea) است ثبت یک دادخواست در دیوان عالی کشور به دنبال اقامت و انتقال تحقیقات به بمبئی. ایث jyada kya اثبات chahiye کی (چه اثبات بیشتر مورد نیاز است که) کسی در پلیس بمبئی است به کمک به او.”

زمانی که Rhea Chakraborty درخواست دادگاه او التماس کرد که پلیس از کشورهای مختلف نمی تواند بررسی یک مورد.در شنبه شب, Sushant Singh Rajput پدر KK سینگ متهم رئا از مصرف Sushant نقدی, جواهرات و اشیای قیمتی, لپ تاپ و کارت های اعتباری با او هنگامی که او را شکست تا با او در ژوئن 8 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de