‘پاداش برای undying شور’: آقا ویو ریچاردز احساس ‘افتخار’ به WI-ENG سری بعد از او به نام

سابق غرب هند کریکت و افسانه ای ضربه سر ویویان ریچاردز در روز جمعه (جولای 24) بیان افکار خود را در مورد چگونه او احساس می کند ‘افتخار’ به یک سری تاریخی پس از او به نام و سابق کریکت انگلستان ایان Botham.

در جریان سوم و نهایی آزمون مسابقه بین انگلستان و غرب هند خواهد بود که آخرین باری که این تیم رقابت برای Wisden جایزه انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره و کریکت غرب هند رسما اعلام کرد.

جایگزین جدید ریچاردز-Botham جایزه در حال حاضر خواهد شد که تیم های بعدی دیدار در یک سری تست.

عنوان افتخارات آقا ویویان ریچاردز یکی از کریکت بزرگترین ضربه که به ثمر رساند بیش از 8,500 اجرا می شود در یک 121-آزمون حرفه و آقا یان Botham افسانه ای همه طفیلی که به ثمر رساند بیش از 5000 اجرا می شود و در زمان 383 درها در 102 آزمون.

غرب هند افسانه ریچاردز در زمان به توییتر به بیان لذت و گفت که این پاداش به دلیل بی مرگی شور و شوق او نسبت به بازی کریکت.

“مفتخر به داشتن چنین تاریخی سری به نام بعد من & Ian. به اعتقاد من آن را پاداش برای undying شور و شوق نسبت به این بازی و بدون تغییر رابطه از طریق سال. خوش شانس!,” ریچاردز توییتی.

در اینجا این است که واکنش او:

این Wisden جایزه برای اولین بار معرفی شده در سال 1963 به مناسبت 100 نسخه از Wisden اطفال’ Almanack خواهد شد و در حال حاضر بازنشسته شده و نمایش داده خواهد شد در MCC موزه در خداوند که در آن به طور سنتی نگه داشته شده است.

(با آنی ورودی)