بازنشسته wing commander و اتخاذ زرافه و در عین حال خود را برای دیدار با ‘نوزاد

بازنشسته بال فرمانده GB Athri اهدا کرده است Rs 1 لاخ به اتخاذ یک زرافه به نام Yadhunandan در بنگلور را Bannerghatta زیستی پارک (BBBP).

Athri گفت که او فکر اتخاذ یک حیوان برای مدت طولانی و zeroed در زرافه به عنوان گونه آسیب پذیر است و نیاز به مراقبت گرفته شود.

هر دو Athri و در عین حال خود را “کودک” در باغ وحش که در آن مقامات مردم را تشویق به اتخاذ حیوانات.

“برای دو سال گذشته من شده فکر کردن در اتخاذ یک حیوان به عنوان من با حیوانات در روستای مادری از Malenadu. وجود دارد سه گزینه برای من – شیر ببر و زرافه بنابراین من مشورت اعضای خانواده و در حالی که بسیاری از آنها می خواستم یک شیر یا ببر نوه من پیشنهاد کرد که من اتخاذ یک زرافه گفت:” Athri.

“زرافه یکی از آسیب پذیر ترین گونه های امروز است. حدود پنج-شش سال پیش وجود دارد 1,50,000 زرافه در جهان امروز آنها کاهش می یابد به 97,000. آنها اعلام شده است به عنوان گونه های آسیب پذیر و Yadhunandan (زرافه) است که به سختی 18 ماه او مادرش را از دست داده و پس از او منتقل شده بود به BBBP بنابراین من فکر می کنم این یک فرصت برای بازگشت به طبیعت” اضافه شده Athri.

او در ادامه گفت که زرافه یک بخشی از خانواده و آنها را به مراقبت از او را در سال به آمده است.

“به عنوان یک خانواده ما با استقبال از این ایده و این یک لحظه شاد برای ما وجود دارد علاوه بر این بیشتر در خانواده است. ما هنوز به دیدار با او را به عنوان به زودی به عنوان باغ وحش مقامات به ما اجازه می کنیم و یک نگاه. مردم باید به جلو آمده و اتخاذ حیوانات آن را به عنوان یک عمل شریف. اتخاذ یک حیوان وحشی است که بسیار متفاوت و مهم به عنوان آنها بخشی از این سیاره و آنها باید نگاه کرد و بعد گفت:” Suma Athri همسرش.

با توجه به باغ وحش مقامات Athri تبدیل شده است اولین کسی که به اتخاذ یک زرافه در کارناتاکا.

(ورودی از آنی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de