درمان خرده فروشی: در حال Housebound می تواند یک فرصت عالی برای #BuyBlack


Illustration for article titled Retail Therapy: Being Housebound Could Be an Excellent Opportunity to #BuyBlack

عکس: شاتر

اگر شما چیزی مانند من (یا اکثریت ریشه خدمه) این تنش از خود جدا هستند و در حال حاضر در نظر گرفتن عوارض خود را—ما بوده است استرس-خوردن و وحشت-خرید و lowkey ناجور به طور کلی—و ما در حال آنهایی که خوش شانس. اگر شما یکی از معدود کسانی که دارای لوکس از کار از خانه و هنوز هم جمع آوری چک در حالی که خود را در لباس خواب شما بیش از حد در میان ممتاز در این بیماری همه گیر. شما ممکن است احساس به هم بزنید-اما با این وجود شما به طور قابل توجهی بافر از هر دو انتقال COVID-19 و در حال حاضر ویرانگر اقتصادی و عواقب آن را به شکل دراورده شده—از جمله 3.3 میلیون بیکاری براده در هفته گذشته به تنهایی.

بسیاری از نیست خیلی خوش شانس; گذشته از کارگران ضروری است که با قرار دادن خود در معرض خطر روزانه در حالی که بقیه از ما (امیدوارم) اقامت در داخل خانه, خرده فروشان احساس وزن—و-سیاه و سفید متعلق به خرده فروشان در خاص است. به عنوان نویسنده کیمبرلی Adams گزارش نور تا روز سه شنبه در حالی که سیاه و صاحبان کسب و کار را تشکیل می دهند تنها 4.3 درصد از این کشور را 22 میلیون آنها تمایل به کار بیشتر چهره به چهره کسب و کار نسبت به بسیاری از معنی آنها به ویژه در معرض خطر این بحران بهداشت عمومی همچنان ادامه دارد.

تبلیغات

سیاه و سفید, کسب و کار نیز تمایل دارند به صورت بزرگتر به چالش گرفتن بودجهبه این معنی که سرمایه آنها استفاده کنید برای راه اندازی است که معمولا خود یا جامعه تولید و کمی وجود دارد مراجعه هنگامی که فجایع مانند coronavirus رسید.

چه باید بکنید با بقیه از ما ؟ در حالی که درمان های خرده فروشی ممکن است به نظر می رسد بسیار غیر مسئولانه خود زیاده یا فقط ساده خودخواه ما در طول زمان بحران وجود دارد با این وجود عمیقا جنبه بشردوستانه به انجام این کار به عنوان ونسا فریدمن با اشاره به در نیویورک تایمز روز پنج شنبه.

در عین حال, خرید, در طول یک بیماری همه گیر به نظر می رسد فقط طرف دیگر اشتباه است.

افرادی وجود دارند که به طور وحشتناکی بیمار و در حال مرگ به دلیل جدید کروناویروس. مردم از دست دادن اعضای خانواده. مردم از دست دادن شغل. خرید پس … افراط است. بنابراین غیر ضروری. بنابراین به عنوان یک خواننده به من نوشت “شرم آور است.”

شاید. اما آن را نیز یک بخش ضروری از اقتصاد ما; خرده فروشی یک منبع اشتغال و بیان خلاق. در برخی از راه, دولت از خرید یک نشانه ای از بار.

هنگامی که شما نگاه کنید به “25 درصد” به جای دیدن “معامله” شما در واقع باید ببینید “هشدار دهنده است.”

و همچنین “کمک کند.”

و چون سیاه و فروشندگان تمایل به نیاز به کمک بیشتر از بیشتر به عنوان ما همچنان به خود منزوی امید “مسطح منحنی” درخشش خواهد شد تا انجام بخشی از ما را برای ترویج, سیاه, خرده فروشان که در حال انجام کسب و کار آنلاین, به امید نگه داشتن آنها را کارکنان و پیمانکاران شناور. (نوار کناری: اگر شما تعجب کنید که کدام یک از مورد علاقه خود را بزرگتر,-جعبه خرده فروشان هنوز هم حمایت از کارکنان خود در طول این بحران Retailed قرار داده است با هم یک لیست از 20 نام برای حمایت از.) در حالی که ما آرزو می کنیم این لیست شامل مو و ناخن سالن رستوران ها, میله, محلی, مامان و میآید daycares و بیشتر تحت تاثیر COVID-19, امیدوارم, ما, کمک, که در آن ما می توانیم—و دادن به شما کمی کمتر گناه اگر درمان های خرده فروشی است که یکی از شما (قابل فهم) مکانیسم های مقابله ای در این بحران است.

تبلیغات

کارن بدن زیبا

این Brooklyn بر اساس سرمایه گذاری ارائه می دهد آرایه ای از محصولات بسیار عالی برای مو و بدن ارزش غرقه شدن در, اما در حالی که شما در حال بررسی دقیق این مجموعه مطمئن شوید که برای قرار دادن سفارش خود را تصفیه ضد عفونی کننده دست (موجود در 2.5 اونس است. به اندازه گالن) در سبد خرید مجازی خود را—خرید 2 دریافت 1 رایگان! بهتر است عضویت; Karen کشتی های جهان, اما اگر شما زندگی می کنند در بروکلین شما می توانید در همان روز تحویل.

تبلیغات

ساتن-صف کلاه

ما مدت طولانی است که طرفداران ساتن-صف کلاه—و-سیاه و سفید متعلق به نوآوری مانند فضل Eleyae را با کف دست زدن کلاه (که بسیاری از ما اولین پاسخ naturalistas اند با تکیه بر در هفته های اخیر) و لوزا Tam را شیک دستار و کاری ادامه داده اند که صرفه جویی شده است ما گیسوان برای سال. اما در حال حاضر که بسیاری از ما به معنای واقعی کلمه نورد از بستر و به کار آفریقایی-چاپ بسته بندی bonnets از Newow کلاه ما تبدیل شده اند jam جدید اجازه می دهد به معنای واقعی کلمه شبیه ما “از خواب بیدار شدم مثل این” در حالی که حضور کسانی که صبح زود زوم جلسات.

تبلیغات

گرما رایگان مو

صحبت از کم-تعمیر و نگهداری دوربین-آماده مو شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای سرمایه گذاری در بافت موی دم اسبی کلاه گیس و یا فرمت مجموعه ای از گرما رایگان مو. شخصا صحبت این 100 درصد باکره مو واحدهای کردم من از طریق طولانی بافتنی انتقال در سال گذشته به عنوان وجود دارد بدون شک خیلی بیشتر از ما پیوستن به #TeamNatural در حالی که سالن ما از انتخاب بسته است HFH کالا به نگه داشتن شما به دنبال خوب در محل کار مجازی.

تبلیغات

لب نوار

بله ما تا به مدت طولانی است که طرفداران از لب نوار را پاک نشدنی رنگ لب و همیشه در حال گسترش عرضه می کنند اما در حالی که بسیاری از ما در حال حاضر کار از راه دور شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به سعی کنید از یک نام تجاری سریع صورت کیت (99 دلار) فراهم می کند که همه چیز حتی مبتدی ترین آرایش کاربر نیاز به جلسه مجازی آماده در تمام طول روز در پنج دقیقه یا کمتر. زوم در واقع.

تبلیغات

Marjani زیبایی و Blk + Grn

ممکن است شما احساس نمی راحت رفتن به بازار اما وجود دارد هیچ دلیلی شما نمی توانید لذت بردن از انواع یک بازار مجازی. اگر شما در حال تاسیس آرایش, عاشق, Sephora و Ulta ممکن است رفتن به شما را, اما شما می توانید از یک دسته از زیبایی سیاه و کارآفرینان با خرید در Marjani زیبایی 24/7 قهوه ای زیبایی بازار با حمل و نقل بین المللی. در خانه ماندن ندارد به معنی اجازه دادن به روال زیبایی خود را به; استفاده از زمان شما می خواهم معمولا صرف رفت و آمد خود را کاوش های جدید زیبایی و مراقبت از پوست مارک های طراحی شده با ما در ذهن است.

تبلیغات

اگر واقعیت یک بحران جهانی است بدست شما هماهنگ تر به مسائل مربوط به پایداری Blk + Grn است که نه تنها به حفظ محیط زیست بلکه سیاه و کسب و کار. در طول نامشخص زمان سرپرستی مجموعه ای از لوازم و محصولات مراقبت شخصی از همه طبیعی, سیاه و سفید متعلق به مارک—از جمله در حال ظهور نام و تاسیس faves مانند Oyin دست ساز و گلدان عسل—ممکن است کمک به شما احساس امن تر در خانه و در مورد تاثیر بالقوه بر جهان است.

مخروطي

پس از خریداری توسط پراکتر و گمبل مخروطي دیگر ممکن است یکی از شرکت های کوچکتر در لیست ما, اما آن را هنوز هم شرکت متعلق به گروگان سیاه کارآفرین تریستان واکر—و هنوز هم بهترین شرط بندی برای مردمی مجبور به شکل دادن در صفحه اصلی در حالی که خود منزوی به عنوان تمیزکننده های طراحی شده برای ما توسط ما. اضافه کردن به که کاملا جدید برای هر دو جنس پسند خط مراقبت از بدن از جمله آلومینیوم و خط رایگان 48 ساعت-قوی دئودورانت (آیا از من بپرسید که چگونه من می دانم که در آن زندگی می کند تا به آن وعده) و شما آماده برای مرتب مستند.

تبلیغات

مارتین رویایی و پیاز برش و دوخته شده

روز خود را صرف در خانه ممکن است شما تمایل کمی به شدت به خود loungewear—و یا بدتر هنوز, تنها پانسمان از کمر به بالا را به جای کسانی که لپ تاپ و دوربین های دیجیتال. اما وجود دارد هیچ دلیلی شما نمی تواند راحت و شیک در حالی که در صفحه اصلی; دو تا از مورد علاقه ما سیاه زن طراح-خرده فروشان تسلط هنر از هر دو. این که آیا شما copping یکی از مارتین را suite-به-خیابان-آماده kimonos jumpsuits یا سست لباس چسبان و یا نیوجرسی طراحی از پیاز را Whitney Mero است که به عنوان مسخره انگیز آن را به عنوان چسبناک (با طرح جدید فروش روزانه) این سبک شما می توانید در سهولت در حالی که در انتظار روزهای بهتری را به آمده است.

تبلیغات

ملانین پوشاک

كم و عرق بیشتر سرعت خود را? ماندن در منزل به معنی فرصت های بیشتر برای بیدار ماندن با ملانین پوشاک سیاه و متعلق به اداره فروشگاه با به طور مداوم آگاه خم. و در حالی که COVID-19 است هیچ خنده ماده با نام تجاری تشویق کسانی که از ما به اندازه کافی خوش شانس به سالم در طول این زمان به حفظ برخی از ما طنز—بعد از همه, دختر داغ تابستان 2020 است به احتمال زیاد در حال حاضر لغو شده است.

تبلیغات

در زیر نور خورشید

اگر من صادق آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من نگه داشته در یک مجله. (من نمی دانم شاید به این خاطر که من در حال حاضر در حال نوشتن در تمام طول روز؟) اما استرس لحظه کنونی قطعا مجبور به از سرگیری کسانی که روزانه self-check-ins. من برای اولین بار آگاه شد مراقبت از خود محصول در سایت در زیر نور خورشید از طریق یکی از زیبا و قهوه ای زنان محور شاهکار نوت بوک ($15) محل الهام بخش به روند ما احساسات پیچیده…و یا به سادگی موم شاعرانه. اما سایت ارائه شده متوقف نمی وجود دارد; اگر شما احساس کوتاه الهام بخش خود را در نظر بگیرید هنر بودن عرشه ($35), 52, حق بیمه, کیفیت, کارت است که کمک به دم هر هفته با انرژی جدید و هدف.

تبلیغات

AphroChic

صحبت های الهام بخش, شیوه زندگی, نام تجاری AphroChic انجام شده است و بخشی از آن به ما یادآوری زیبایی در جهان است. اگر شما در خلق و خوی برای یک کمی تزئینات در حالی که صرف وقت در خانه خود را بررسی کنید باور نکردنی خانمان که عبارتند از: بالش های خود را سفارشی چاپ. اما اگر شما قادر به ریخت و پاش, AphroChic ارائه مسائل دیجیتال جدید خود را در مجلهدر حال حاضر سه مسائل قوی به صورت رایگان. جشن هنر زیبایی شناسی و ایده از سراسر آفریقایی این کلکسیونی quarterlies ارزش بازگشت به دوباره و دوباره—و نمی شود از دست رفته.

تبلیغات

Feelmore بزرگسالان گالری

این که آیا شما در حال منزوی به تنهایی و یا با برخی از فریبنده شرکت همه ما سزاوار به احساس بهتری در طول این زمان و کمی شفا جنسی می تواند یک راه طولانی بروید. اوکلند-بر اساس Feelmore بزرگسالان گالری همه چیز شما نیاز به ارضای خود خواستار انتشار تنش و حتی کمی آزمایش سالم—بدون توجه به آنچه شما لذت. پس از همه, شما باید چیزی را بهتر انجام دهید ؟

تبلیغات

رو سیاه و سفید متعلق به کسب و کار کارآمد عامل آنلاین و یا یکی از شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم? اجازه دهید ما را در نظرات و یا در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de