رستوران باز در کشمیر به عنوان COVID-19 مستند کاسته

رستوران و مواد غذایی مفاصل آغاز شده و عملکرد در کشمیر میان احتیاطی به عنوان جامو و کشمیر دولت آرام coronavirus مستند دستورالعمل. تنها نگاهی به دور و تحویل امکانات در دسترس هستند به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز هم در جای خود.

رستوران و بستنی سرو افتتاح شد و در اکثر نقاط سرینگر اما هیچ مشتری اجازه داده شد به نشستن و لذت بردن از غذا. صاحبان و کارکنان داده شده است, آموزش های قبل از آنها باز کردن کسب و کار.

آنها آموزش دیده بودند در اقدامات پیشگیرانه در پخت و پز, مواد غذایی و برخورد با مشتریان. آنها دستور داده شده است به پوشیدن دستکش و ماسک و نگه داشتن sanitisers و دماسنج دیجیتال دماسنج اجتماعی حفظ فاصله و نه اجازه می دهد مشتریان به نشستن در داخل رستوران.

محمد رمضان که مدیریت یک رستوران در شهر گفت: آنها با حفظ فاصله اجتماعی هستند و نه مردم اجازه می دهد به جمع آوری.

“ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی از جمله پوشیدن ماسک با استفاده از دستکش,” او گفت:, و اضافه کرد که کسب و کار به مشتریان در آینده کمتر از اعداد است.

مشتریان نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برخورد با رستوران.

مجتبی مشتری گفت که او خوشحال بود که مفاصل مواد غذایی بودند در حال حاضر باز است و همه باید رعایت دستورالعمل.

“ما باید به دقت. ما تا به حال یک تابع کوچک, در خانه, بنابراین من آمد به این چیزها. ما باید نمی آیند بی ارزش” او گفت:.

یکی دیگر از صاحب هتل وحید احمد گفت: “مشتریان می آیند اما ما باید به آنها اطمینان می دهم که مواد غذایی بهداشتی. ما اقدامات احتیاطی استفاده از دستکش و ماسک و حفظ sanitisers. ما نگه داشته اند و تنها دور از امکانات ما هنوز هم نمی دانم زمانی که سفارشات جدید خواهد آمد.”

اگر چه دولت با کاستن از مستند اصلی کشمیر لعل Chowk قرار است به باز در روز شنبه. اما این نگرانی برای دولت است که coronavirus موارد در حال افزایش هستند بیشتر است.

روز جمعه 156 بیشتر COVID-19 موارد گزارش شده در قلمرو اتحادیه که 88 بودند از جامو بدست آورد در حالی که 68 از کشمیر را بدست آورد.

تعداد کل موارد در جامو و کشمیر در حال حاضر در 4730 از جمله 2591 فعال موارد 2086 بهبود و 53 و میر, J&K دولت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de