“رستوران ها جدید آمریکا کارخانه”: دنور سرآشپزها قرار دادن در زمان جنگ کار در طول coronavirus shutdown

ترین روز کلرادو بر اساس آشپز Andrea Frizzi چک با خواهر خود را در میلان, ایتالیا. او بسیار نگران در مورد او در دنور.

Frizzi اجرا می شود Il Posto در Larimer خیابان و همچنین ورو پیتزا و ماکارونی و Tammen ماهی شمارنده در دنور بازار مرکزی. او صدا خسته تقریبا از نفس افتاده در طول یک مکالمه تلفنی یک هفته پس از دنور رستوران تعطیل شد, برای دو ماه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“او می داند که من متوقف نمی, چرا نمی توانم” Frizzi گفت: از مکالمات خود را دریافت جاسوسی. “رستوران آمریکایی جدید, کارخانه,” او توضیح داد. ‘ما با کار دست ما ایستاده ایم تا ما در آمده است. در حال حاضر بوروکراسی برای اجرا نیاز به در همان سرعت به عنوان بحران است.”

همانطور که از چهارشنبه Frizzi روشن کرده بود خود را در رستوران’ مدل های کسب و کار بیش از یک بار فقط برای زنده ماندن اولین هفته از خاموش کردن.

او فروش راحتی مواد غذایی مانند پیتزا, پاستا با گوشت و پنیر و غالبا شراب به منظور حفظ کارکنان باقی مانده حدود 10 نفر شاغل.

کسانی که هنوز کار خود را کنار گذاشته راهنمایی برای کمک به بیش از 20 دیگران که نمی تواند نگه داشتن شغل خود را برای عدم انجام کار و یا نگرانی های بهداشتی. در دنور مرکزی بازار Frizzi ادامه جوراب ساق بلند basics — تخم مرغ و کره و شکر و کاغذ توالت — برای فروش به کنار رفتن وعده های غذایی.

“در حال حاضر ما قادر به پرداخت مردم” Frizzi گفت. “ما نمی تواند از پرداخت اجاره به وضوح با این پول. فراموش میکنیم که در حال حاضر در مورد درآمد” و سود و زیان.

میلیون ها نفر بیشتر در Frizzi موقعیت در سراسر آمریکا در انتظار بودند در هفته دوم از خاموش کردن به شنیدن کنگره برنامه ریزی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران که تا به حال گذاشته شده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

از 16 مارس تا 19 در کلرادو بیش از 20 ، 000 مردم در زمینه بیمه بیکاری ادعا یا 1,450 درصد بیشتر از هفته قبل است. رستوران کارگران را تشکیل می دهند در حدود 10 درصد از اشتغال دولتی و یا 294,000 کارکنان. حداقل 174,000 از آنها را از دست داده اند شغل خود را از روز شنبه با توجه به کلرادو انجمن رستوران.

“نگرانی من بیشتر از هر چیزی کامل و مطلق سکوت در مورد آنچه (رستوران) انجام می دهند” Frizzi گفت. “این (دولت) می داند که ما دچار مشکل هستند اما آنها چیزی نگو. شما می دانید که هنگامی که سکوت است که واقعا با صدای بلند ؟ ما نیاز به کسی به ما بگوید که ما خود را در پشت ” یا ” ما نمی خواند چرا که ما به تنهایی در حال حاضر به طور کامل.”

اواخر شب سه شنبه در مجلس سنا تصویب 2 تریلیون دلار بسته نجات — بزرگترین در تاریخ آمریکا — که در میان دیگر اقدامات عبارتند از چهار ماه از پرداخت کامل برای گذاشته شدن کارگران مستقیم چک به خانواده و یا کسب و کار کوچک وام یا اعتبار مالیاتی برای شرکت هایی که قادر به حفظ کارکنان.

Frizzi و ناامیدی در دنور تکرار صنعت مشابه درخواست بیش از همه ایالات متحده آمریکا در آخرین هفته و نیم. نوشتن برای نیویورک تایمز روز یکشنبه خوزه آندرس التماس دولت فدرال به بسیج رستوران کارگران و فعال آشپزخانه رستوران به منظور تغذیه کشور در بحران است.

“صنعت هر گروه باید تصمیم خود را در مورد این بحران” آندرس نوشت. “اما تنها کسانی از ما که کار در رستوران می تواند کمک به احیای اقتصاد در حالی که تغذیه و ساختمان جوامع ما در همان زمان.”

تا زمانی که کمک برسد و رستوران ها ارائه آنچه که آنها می توانند.

در دنور اولیویا (که باز در ژانویه) آشپز Ty لئون گفت او و شرکای کسب و کار فرستاده شده 160 وعده های غذایی به کارکنان بیمارستان در دنور بهداشت چهارشنبه. آنها نیز شده است تغذیه خود را گذاشته و کارکنان روزانه صرف نظر کردن از درآمد خود را در حالی که در ادامه به پرداخت پنج حقوق و مزایای کارگران است. این تیم کوچک پخته شده و تحویل غذا به مشتریان کمک کرد که با قرار دادن سفارشات برای خانواده به اندازه لازانیا و را-و پخت کوکی ها و کسانی که “فقط مایل به نگه داشتن ما زنده” لئون گفت.

“چیزهای کوچک مانند است که به ما انفجار انرژی به ما فکر می کنم که ما می تواند تمام راه را از طریق” او اضافه شده است. “در این وضعیت می خواهم شما باید خوشبین و یا دیگری من نمی قادر خواهد بود به خارج شدن از رختخواب در صبح است.”

لئون گفت: رستوران فروش شد و در حدود یک دهم از آنچه که قبلا شده بود اما این نیز طول می کشد به حساب موقت بسته شدن از خواهر خود را, رستوران, اغذیه فروشی و مشروب فروشی ژرژت داخل Avanti سالن غذا.

که موفقیت — قادر بودن به نگه داشتن یکی از دو خانواده کسب و کار در حال اجرا — تكذيب و چه بسیاری از در حال حاضر شروع رو در یک مقیاس بزرگتر: تخمگذار کردن همه کارکنان و بسته شدن درهای خود را به طور کامل اگر فقط در کوتاه مدت است.

کلرادو انجمن رستوران تخمین می زند که 39% از رستوران ها در دولت بسته اند در حال حاضر در حالی که 2 درصد گزارش بسته شدن دائم.

در ضمن موسسه سیاست اقتصادی برآورد دوشنبه که بیش از 250000 کلرادو شغل می تواند از دست داده و در تابستان در درجه اول در مهمان نوازی و خرده فروشی.

“هفته گذشته ما فقط در حال اجرا به همان سرعتی که ما می تواند به باز بماند و حفظ کارکنان شاغل بود که واقعا من شماره یک هدف از آغاز گفت:” اشلی موریسون اجرایی آشپز Jovanina را شکسته ایتالیایی که متوقف خدمت takeout و تحویل به روز جمعه.

“به عنوان روز گذشت, آن را به عنوان سود,” او گفت: از صاحبان تصمیم به طور موقت نزدیک است. “این واقعیت که ما نیاز به برش همه ساعت پس از شدت است که ما متوجه این امر فقط می تواند بهترین برای کل کارکنان برای رفتن بیکاری به جای کار چند ساعت است.”

موریسون و پسر هرمان روبلز بودند و هر دو حقوق و مزایای سرآشپزها در Jovanina است. آنها در نهایت قادر به پر کردن بیکاری برنامه درست پس از نیمه شب روز سه شنبه. موریسون همچنین جمع آوری کمک برای دو نفر از کارکنان آشپزخانه “که به خصوص بیشتر در معرض خطر مالی” به گفته او GoFundMe توضیحات.

“من به شدت آگاه از آنچه ممتاز محل من در موقعیت من,” او گفت:. “برای اولین بار در زندگی من من در واقع قادر به ایجاد یک پس انداز به عقب نشینی در, پس از سال زندگی چک به چک به دلیل خط آشپز را اساسا هیچ چیز نیست.”

موریسون نگران است برای آن دسته از همکاران که باید برای خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره و لوایح در هفته آینده بدون دریافت هر گونه کمک نشده است.

“ما واقعا نگران همه سلامت, در نهایت, اما (بسته شدن) بود که واقعا سخت به بلع قرص,” موریسون گفت. “من فکر می کنم به عنوان سرآشپزها ما دائما در حال تلاش برای فشار و همه چیز را کار می کنند … . این یک خوب عمل تعادل بین مصرف این شکستن و همچنین ادامه فشار و مبارزه برای صنعت ما است.”

Subscribe to our جدید مواد غذایی, عضویت در خبرنامه, پر, به, Denver, مواد غذایی و نوشیدنی, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im