حل: ما باید به خروج از انزوا با سم


مقدار ساخته شده است از چه زشت ما خواهید بود زمانی که ما در نهایت قادر به خروج از انزوا. بدون کوتاهی مو و یا رنگ و ناخن و مانیکور یا پدیکور و برنزه از هر نوع آره ما خوب به نظر می رسد به احتمال زیاد به ضربه.

اما اگر من ممکن است من می خواهم همه ما را به حل و فصل است که در این دوره از سلول ما همه چیز را در قدرت ما به ما اجازه نمی دهد پا به نوبه خود به سم. به جای آن اجازه دهید این زمان برای رسیدگی به وضعیت ما و برخی از جزئی به پیشرفت های عمده.

تبلیغات

کرم پا

این پست الهام گرفته شده است و خود من تجدید تعهد به استفاده بیش از حد ضخیم کرم من hooven پاشنه نیاز نمی شود بنابراین hooven. این چیزهای باور نکردنی و تنها دلیل من اصلا استفاده از آن بیشتر است که در آن من نیاز به پوشیدن جوراب و من از آنها بدم میاید ، (حتی نمی بپرسید.)

من شخصا پیدا کردن یک لوله به کمتر کثیف تحویل سیستم برای این نوع از کرم اما اگر شما ترجیح می دهید یک ظرف شیشه ای لحظه این یکی خوب است (کرم با مواد تشکیل دهنده اوره عالی هستند در نرم شدن و درمان بسیار خشک و ترک خورده پوست).

تبلیغات

آنها سخت تر برای پیدا کردن, اما, رول, پاشنه, ضد شوره در دسترس هستند و کسانی که راه کمتر کثیف می شود.

ویژه جوراب

شما نمی نیاز به ویژه socks برای استفاده با ضخامت کرم پا اما دلایلی وجود دارد که چرا شما ممکن است بخواهید یک جفت. به عنوان مثال اگر شما یک فرد که متنفر جوراب (چه نوع نپرداخته متنفر جوراب?!?) اینها خوب مبارک متوسط بین خود را پوشش لوسیون-y پا و ترک آنها را تا حدودی نامحدود.

تبلیغات

جوراب پا *دچار* می توانید با کمک لوسیون جذب گذاشتن هر پا که مفید است به خصوص برای افرادی که با استفاده از کرم برای درمان پای ورزشکار بین انگشتان پا است.

تبلیغات

جوراب که با درمان در حال حاضر در آنها نیز در دسترس هستند!

پا کمپرس آب

کمپرس آب برای تسکین خسته درد و درد پا و برای نرم شدن خشن, پاشنه, callouses, و ذرت است. جانسون پا صابون OG پا خیس کنید.

تبلیغات

نمک فرنگی اصل کمپرس آب نیز محبوب است و می توان در تمام انواع عطر مانند نارگیل آهک و یا گرمسیری انبه.

تبلیغات

یا شاید شما می خواهم چیزی در نعناع?

اگر شما واقعا به همه چیز شما ممکن است بخواهید یک اختصاص داده شده پا خیساندن حوضه.

تبلیغات

پا لایه برداری

پا لایه برداری اسلحه های بزرگ و الهام بخش برای کل این چیزی: فرایند لایه برداری شوخی نیست — آن را خیلی gnarly صادقانه. اما تا زمانی که ما قصد داریم در خارج از خانه در جهان, چرا این زمان برای شرکت در برخی از gnarly درمان است ؟

کودک پا شناخته شده ترین از پا لایه برداری اما گزینه های دیگر وجود دارد بیش از حد در صورت وجود یک اجرا در کودک پا چرا که هر کس همان ایده من بود.

تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im