پژوهش در coronavirus واکسن در حال حرکت در سرعت سریع: وزارت بهداشت

به عنوان موارد coronavirus در ادامه به افزایش در هند, اتحادیه وزارت بهداشت در روز سه شنبه گفت که تحقیقات در جریان است در یک سرعت سریع در توسعه یک واکسن برای ویروس و دولت است که در حال حرکت در مسیر درست است.

اطلاعات داده شده توسط مشترک در وزارت بهداشت Lav Agarwal در طول روزانه رسانه های توجیهی در coronavirus وضعیت در کشور است. 227 موارد مثبت گزارش شدند در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد موارد تایید شده در هند به 1,251 از جمله 32, مرگ و میر, او گفت:.

وزارت بیشتر مطلع آن است که اجرای استراتژی های دقیق تماس ردیابی و خوشه ای مهار اضافه کرد که هر کجا که حتی یک مورد از COVID-19 گزارش شده است آن را به عنوان خوب به عنوان یک کانون برای دولت است.

“با بیش از 1200 مورد از COVID-19 تعداد نقاط در کشور افزایش یافته است. دولت با استفاده از خوشه مهار استراتژی و انجام دقیق تماس ردیابی در این نقاط برای بررسی این ویروس از بیشتر پخش كردن,” Agarwal گفت.

تاکید بر این که دولت بیشتر خواهد شد افزایش در دسترس بودن دنده محافظ برای حرفه ای پزشکی گفت: وزارت امور خارجی (MEA) شناسایی تامین کنندگان در کره جنوبی و ترکیه و ویتنام برای بهبود لجستیک در هند در طول COVID-19 بحران است.

درخواست مردم را به وحشت وزارت بهداشت روشن است که همه مردم نیاز به پوشیدن ماسک. “اگر شما یک سرفه پس تنها شما می توانید ماسک می پوشند. اما مهم ترین چیز این است که برای حفظ و اجتماعی فاصله در همه هزینه ها گفت:” Aggarwal.

او همچنین به دنبال همکاری عمومی برای مبارزه با این بیماری همه گیر و افزود که این موارد از coronavirus نیز افزایش یافته به سرعت در چند روز گذشته به دلیل مردم در حال دادن اطلاعات به موقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de