مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر و Ayanna Pressley پیشنهاد عظیم بدهی های دانشجویی طرح امداد جلوتر از Coronavirus-موجب رکود


Illustration for article titled Reps. Ilhan Omar and Ayanna Pressley Propose Massive Student Debt Relief Plan Ahead of Coronavirus-Spurred Recession

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

مبارزه با کروناویروس شیوع جهانی تلاش و به عنوان محلی و دولت های ملی در سراسر جهان تقلا برای مدیریت جهانی بهداشت بحران آنها نیز باید به آماده شدن برای یکی دیگر از واقعیت ویرانگر: رکود اقتصادی جهانی است.

مطمئن شوید که کمک های عادلانه و موثر است که بار گذاشته و پس از قانونگذاران آمریکایی و مقامات دولتی به خصوص در کشوری که منابع و ثروت تبدیل شده اند به طور فزاینده قطبی. روز دوشنبه Congresswomen Ilhan Omar (D-Minn.) و Ayanna Pressley (D-جرم.) پیشنهاد یک طرح بلند پروازانه خواهد بود که بازی های مالی-changer برای میلیون ها آمریکایی: کاهش بدهی های دانشجویی.

تبلیغات

این دانش آموز بدهی امداد اورژانس عمل خواهد فورا لغو حداقل 30.000 دلار در برجسته بدهی وام دانشجویی برای وام گیرندگان که با تکیه بر وام های دانشجویی فدرال. آن را نیز حفاظت از آنها را از غیر ارادی و پرداخت دستمزد تامین خواسته برای طول بیماری همه گیر. با توجه به Pressley, اتاق کار تحت این قانون پیشنهادی 45 میلیون نفر از کارگران و خانواده ها می تواند برخی از کمک های مالی.

“در طول این بحران بی سابقه ای هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین پرداخت وام دانشجویی خود پرداخت قرار دادن غذا بر روی میز و یا نگه داشتن خود و خانواده خود را امن و سالم” گفت: کنگره Pressley. “ما $1.6 تریلیون بحران بدهی دانشجویی می ایستد در راه از هر معنی دار بهبود اقتصادی تلاش در طول و پس از این بیماری همه گیر است که چرا ما باید لغو بدهی وام دانشجویی به منظور jumpstart اقتصاد است.”

“بدهی دانشجو بود یک بحران قبل از coronavirus. و آن را حتی عمیق تر از بحران در حال حاضر” گفت: تشکر. عمر. “وجود دارد بیش از 750,000 وام دانشجویی وام گیرندگان در مینه سوتا—و آنها مدیون عظیم $34,932 به طور متوسط. ما نباید نیروی آمریکایی ها برای انتخاب بین قرار دادن مواد غذایی بر روی میز و پرداخت های گزاف وام های دانشجویی.”

اقتصاد آمریکا اجرا می شود در هزینه های مصرف کننده: 70 درصد از رشد اقتصادی آمریکا ناشی از این نوع از کسب و کار—بدون آن تولید ناخالص داخلی این کشور در واقع می تواند در کاهش. این هم یک بخش از اقتصاد که سخت خواهد بود-ضربه با تلاش برای مدیریت COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

صرفه جویی در زندگی مشروط است نه طاقت آمریکا شکننده سیستم بهداشت و درمان و بیمارستان برای مدیریت بیمار بارهای آمریکایی ها خود نیاز به قرنطینه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus است که هر دو بیشتر مسری و کشنده تر از آنفولانزا (با توجه به آخرین تحقیقات, COVID-19 اتحاد بین دو تا سه برابر نرخ انتقال آنفولانزا و 30 برابر کشنده تر).

در پاسخ به همه گیر رستوران ها در سراسر کشور بسته شده اند به طور نامحدود به عنوان آرایشگری ناخن سالن کتابفروشی ها. عمده فروشان که توانایی بستن خود را به آجر و ملات فروشگاه های گرفته شده خود را آنلاین کسب و کار—شرکت ها مانند Sephora و شکاف انجام داده اند.

تبلیغات

با احتمالا میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور ناگهانی از کار و صنعت خرده فروشی سوخته, بسیاری از را در تلاش برای پوشش هزینه های ماهانه خود را ضرورت و حتی با درآمد کمک از دولت است. تسکین هزینه ماهانه پرداخت مانند بدهی وام دانشجویی, رایگان خواهد تا بسیاری از آمریکایی ها به صرف پول خود را در جلسه مهم روز به روز نیازهای گفت: Alexis Goldstein ارشد سیاست تحلیلگر آمریکایی ها برای اصلاحات مالی که پشتیبانی از این قانون جدید.

“رشد اقتصادی ویرانی ناشی از COVID-19 pandemic نیاز به پررنگ راه حل های که می تواند به کاهش هزینه ها به آمریکایی ها در میان نیروی کار شوک” گلدشتاین گفت: در آزادی مطبوعات. “Rep. Ayanna Pressley لایحه قدرتمند و کارآمد راه برای فورا از بین بردن فشار بر روی وام گیرندگان مضطرب. تشکر. Pressley قانون خواهد تا پول مورد نیاز برای رفتن به مواد غذایی و سایر ملزومات است.”

تبلیغات

“ما موفق به نشانی بدهی دانشجو در رکود اقتصادی گذشته و ما نمی توانیم این همان اشتباه دوباره گفت: Seth Frotman سابق وام دانشجویی بازرس در مصرف کننده حمایت مالی اداره است. “وام دانشجویی شرکت در حال بستن درهای خود را و خاموش کردن تلفن های خود را در پاسخ به کروناویروس همه گیر قطع وام گیرندگان از دسترسی به بحرانی حمایت. اگر وام را جا به نوبه خود به دریافت کمک قانونگذاران باید فورا لغو پرداخت وام دانشجویی برای همه آمریکایی ها با وام های دانشجویی فدرال.”

Pressley و عمر لایحه شرح زیر است تماس, توسط, ماساچوست, نماینده کنگره و سناتور الیزابت وارن به لغو بدهی وام دانشجویی در اورژانس بسته محرک در حال حاضر در حال بحث در کاپیتول هیل. آن را قوی تر از یکی پیشنهاد شده توسط سنا رهبران دموکرات که به پیشنهاد حداقل $10K دانشجویی لغو بدهی در وام و تسکین فوری از پرداخت های ماهانه.

تبلیغات

بدهی وام دانشجویی به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه دانشجویان و دانش آموزان از رنگ که عمیقا درونی این پیام است که کار سخت و آموزش و پرورش راه را برای پیشرفت خودتان را از لحاظ اقتصادی و اجتماعی است.

تبلیغات

وجود دارد بسیاری از دلایل بالاتر بدهی رای در میان سیاه grads. بیشتر سیاه و فارغ التحصیلان را دنبال تحصیلات تکمیلی درجه از سفید همسالان اما آنها همچنین باید یک نرخ بالاتر از حضور در درنده برای سود موسسات. درجه از این اماکن قرار داده و آنها را بیشتر در بدهی در واقع بدون پیشرفت خود را در گزینه های اشتغال و آنها بیشتر احتمال دارد به جمع آوری مقدار متناوب از بدهی.

سیاه وام گیرندگان نیز تمایل به بالاتر از نرخ های پیش فرض است که می تواند بنیادی از فارغ التحصیلان دانشگاه درآمد کمتر پس از فارغ التحصیلی از سفید grads.

تبلیغات

امریکا نژادی و نابرابری سر گذاشته است هنگامی که به دنبال در دستمزد و شغل شکاف: سیاه و سفید کارگران در مقایسه با نسبت جمعیتی در صنعت خدمات که تا کنون بوده است برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر از بخش های دیگر. کم دستمزد کارگران نیز کمتر احتمال زیاد قادر به telework معنی شانس خود را از کار ماندن و سالم ماندن در طول همه گیر هستند به مراتب کمتر از دیگران است.

“سیاه و قهوه ای و دانش آموزانی که حمل بیشتر بدهی وام دانشجویی بیش از هر گروه دیگر در حال حاضر با آمار بخش عمده ای از ساعت های از دست رفته و اخراج. مسن آمریکایی که در بیشترین خطر از defaulting در وام های دانشجویی خود را و در حال حاضر قادر به دسترسی به نیازهای اولیه آنها بستگی دارد هر روز” ناتالیا آبرامز, مدیر اجرایی غیر انتفاعی حمایت گروه بحران بدهی دانشجویی نوشت: در حمایت از این لایحه.

تبلیغات

“اگر دولت فدرال می تواند تولید تریلیون دلار از کمک به کسب و کارهای بزرگ فراموش نکنیم آسیب پذیر جوامع که حمل نامتناسب دانشجو بدهی و در حال حاضر رو فشار از تاثیر مالی از این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im