گزارش تجاوز جنسی به افزایش 27 درصد در اکادمی های نظامی


عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

این هیچ راز است که تجاوز جنسی در ارتش یک مشکل است. در یک صحنه که می بالد پنهان کاری و پرورش یک پسر باشگاه جومتاسفانه کسانی که در ضرب و جرح اغلب گزارش نشده.

با توجه به سی ان انگزارش منتشر شده توسط پنتاگون نشان داده است که گزارش ها از تجاوز جنسی در ارتش مقاوم سوریه ، افزایش بیش از 27 درصد در طول 2018-2019 سال تحصیلی. گزارش مفصل 149 اتهامات با 130 از آنها وارد در فعال وظیفه دانشجویان و midshipmen. پنتاگون اعلام کرده است که این “مثبت” چیزی به عنوان آن نشان می دهد بیشتر مردم گزارش این حوادث است.

تبلیغات

مثبت نیست کلمه من استفاده کنید. منظورم اینه که آره این خوب است که قربانیان احساس راحتی بیشتری رو به جلو در آینده وجود دارد اما هنوز هم یک تجاوز جنسی مشکل در ارتش. گزارش رفت تا 27 درصد مطمئن, اما چگونه بسیاری از حوادث را رخ داده است که نیست گزارش? افراد مصاحبه شده در پنتاگون این گزارش را تایید کرده اند که یک “باشگاه پسران” ذهنیت هنوز هم اجرا می شود شایع در فرهنگ نظامی. وجود ترس و گزارش موارد حمله منجر خواهد شد که طرد شده توسط همسالان خود و منظم توسط مقامات مافوق خود را با تبلیغات و پیشرفت حرفه ای بودن محدود است.

149 نفر در حال تجاوز جنسی است هیچ ، در میان با میزان حوادث ما نمی دانیم که در مورد این گزارش دیده نمی شود باید به عنوان یک “مثبت” باشد. کار باید انجام شود. اگر یک سازمان طراحی شده است در اطراف افتخار و نظم و انضباط آن نباید بی دلیل به انتظار اعضای آن را به رفتار شرافتمندانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de