گزارش از ترجمه ضرب گلوله شده اند تا حد زیادی اغراق آمیز


عکس: السا (گتی ایماژ)

حقیقت این است که یک چیز بی ثبات در این روز و سن. یکی از تاریک ترین و عجیب ترین پدیده رخ می دهد در عصر رسانه های اجتماعی مرگ جعل; که در آن یک گزارش نادرست در مورد یک رقم قابل توجه را نابهنگام می رود ویروسی. گیرنده گسترده ای برای دالاس کاوبویز عماری کوپر در بر داشت خود را در پایان یکی از این مضر.

با توجه به NBC News, کوپر تا به حال به به Instagram روز چهارشنبه پس از یک گزارش نادرست رفت و مدعی او بوده است در دالاس پارکینگ. در داستان کوپر نوشت “بود که خبر جعلی همتون, همه چیز خوب بیش از اینجا.” گزارش فرستاده شده توسط Offseason یک حساب توییتر که حذف شد با این سرعت. دز برایانت سابق گیرنده گسترده ای برای کاوبوی در پاسخ به خبری در توییتر.

تبلیغات

این گزارش چنان گسترده است که حتی اداره پلیس دالاس تا به حال به پاسخ می دهند.

تبلیغات

من هرگز نفهمیدم تعقیب نفوذ با یک دروغ است. به خصوص با یک دروغ است که به راحتی افشا و خنثی. در حال حاضر شما در حال یکی است که احمقانه به نظر می رسد. روشن نیست اگر توییتر حذف حساب برای Offseason یا اگر آن را صاحب فقط تصمیم به شیب بعد از اینکه متوجه. زمان این جعل احساس می کند به خصوص به معنی روحیه آینده پس از مرگ کوبه در اواخر ماه گذشته و پاپ دود در اوایل روز چهارشنبه. ما در حال حاضر با خرید و فروش به اندازه کافی واقعی تلفات وجود دارد بدون نیاز به اطمینان بیشتر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de