عکس: شاتر

آمریکا سیستم آموزش و پرورش است که مملو از مشکلات است. مدارس برو با کمبود بودجه روبرو معلمان به سختی می توانید یک دستمزد زندگی می کنند و دانش آموزان را مجبور به نگرانی در در مورد یا گرفتن شات یا در بدن-ناودان توسط دانشکده منابع افسران. در حالی که بسیاری از مشکلات کسانی که تمایل دارند نسبت به مدارس در کاهش درآمد مناطق یک مطالعه نشان می دهد که کاملا مورد.

NBC گزارش های خبری که در برخی از کشور مترقی ترین شهرهای موفقیت تحصیلی تقسیم شده است در سراسر نژادی خطوط. شهرستانها مانند سان فرانسیسکو, مینیاپولیس و اوکلند برخی از بدترین شکاف در موفقیت بین دانش آموزان سفید و سیاه و لاتین همتایان. در سان فرانسیسکو 70 درصد از دانش آموزان سفید هستند مهارت در ریاضی در حالی که تنها 12 درصد از دانش آموزان می تواند ادعا همان. در واشنگتن D. C 83 درصد از دانش آموزان سفید در حال خواندن در یک proficient سطح به عنوان مخالف به دانش آموزانی که در حال رتبه بندی در 23 درصد است.

تبلیغات

در مقایسه با برخی از محافظه کار ترین شهرهای کشور بسته اگر نه ریشه کن شکاف به طور کامل. در حالی که این یک نگاه خوب این یک مشکل است که می تواند ثابت. برخی از راه حل های پیشنهادی سیاستمداران بود تخصیص بودجه بیشتر به خود سیستم مدرسه تعامل بیشتر بین معلمان و والدین دانش آموزان و برنامه هایی است که پیگیری خواهد شد که سال به سال پیشرفت دانش آموزان اقلیت.

این هیچ راز است که آموزش و پرورش آمریکا تمایل دارد به نفع سفیدی. این گزارش نمی باشد بسیار تکان دهنده معرض آن را به عنوان یک تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانستند. من می خواهم به تغییر معنی دار آمده به عنوان یک نتیجه از این مطالعه هر چند من برای پیدا کردن آن بسیار بعید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de