گزارش: مردم سیاه و سفید در حال انقباض و مرگ از Coronavirus در نرخ های بالاتر


Illustration for article titled Report: Black People Are Contracting and Dying of Coronavirus at Higher Rates

عکس: WPA, استخر (گتی ایماژ)

یکی از موذی تر بیت از اطلاعات غلط در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر شد این ایده که مردم سیاه و سفید بودند و به نوعی به عنوان اگر توسط سحر و جادو ایمنی بدن به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. نه تنها این بود که شایعه به شدت نادرست یک گزارش جدید نشان می دهد که مردم در حال گرفتن آمار این بیماری در یک برانگیزتر نرخ بالا.

ProPublica گزارش که آمار اولیه نشان می دهد که مردم نه تنها از ابتلا به کروناویروس در نامتناسب نرخ بلکه در حال مرگ در نرخ بالاتر است. اگر داده ها در نژاد و قومیت از COVID-19 بیماران محدود برخی از محلات آغاز کرده اند ردیابی نژادی تفکیک بیماران آلوده.

تبلیغات

به عنوان ProPublica گزارش:

از جمعه صبح آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تقریبا نیمی از شهرستان میلواکی را 945 موارد و 81 درصد از آن 27 مرگ و میر در یک شهرستان که جمعیت 26 درصد ، میلواکی یکی از معدود مکان هایی در ایالات متحده آمریکا است که ردیابی نژادی تفکیک از افرادی که آلوده شده اند توسط این رمان coronavirus ارائه یک نگاه اجمالی در نامتناسب تخریب این تحمیل در جوامع در سراسر کشور.

در میشیگان که در آن جمعیت این ایالت است 14% سیاه, آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده است تا 35 درصد از گروه مورد و 40 درصد از مرگ و میر ناشی از صبح روز جمعه. دیترویت که در آن اکثریت ساکنان سیاه است و ظهور به عنوان یک نقطه داغ با مرگ و میر. به نیواورلئان. لوئیزیانا منتشر نشده است مورد خرابی توسط نژاد اما 40 درصد از دولت و میر رخ داده در Orleans Parish که در آن اکثریت ساکنان سیاه و سفید هستند.

ایلینوی و کارولینای شمالی دو از معدود مناطق انتشار آمار COVID-19 موارد توسط نژاد و داده های خود را نشان می دهد که تناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار آلوده شدند.

سیاه جوامع کمتر دسترسی به کروناویروس تست هستند و بیشتر در معرض خطر ضمنی و تعصبات Buzzfeed یادداشت ها. این جای تعجب نیست که جدی وجود دارد بی عدالتی در بهداشت و درمان به ویژه با توجه به نژاد; اما پزشکان و قانونگذاران به طور یکسان هستند خواستار دولت به ارائه اطلاعات دموگرافيک از COVID-19 بيمار.

“ما می دانیم که در آمریکا وجود دارد که اختلاف بزرگ در نه تنها تشخیص اما درمان که آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها فراهم,”دکتر, سیاه پوست, هیلتون, استادیار بیهوشی و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه ویرجینیا گفت: Buzzfeed. “بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که در این بیماری همه گیر است که سیاه و سفید و قهوه ای مردم درمان می شوند در همان راه است و این آزمون در دسترس ساخته شده در همان الگوی به عنوان برای مردم سفید”

تبلیغات

دوباره, هیچ یک از این تعجب آور است. ما می دانیم که دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی و جامع بیمه بهداشت و درمان به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار جوامع رنگ و همچنین شرایط بهداشتی مزمن مانند دیابت و آسم و بیماری های قلبی و عروقی است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به انقباض COVID-19.

اینها و دلایل دیگر را برانگیخته اعضای کنگره از جمله سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) و تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.), به درخواست برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای بهتر جمع آوری و توزیع اطلاعات دموگرافيک. نه تنها این اطلاعات ارائه آمار حیاتی بر سلامت, نابرابری, اما آن را نیز اجازه می دهد تا متخصصان سلامت به آدرس جوامع هستند که کمتر در تست و اطمینان بیشتر پاسخگویی در صنعت بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de