تشکر. رشیدا Tlaib چهره اصلی چالش از دیترویت رئیس شورای شهر برندا جونز


Illustration for article titled Rep. Rashida Tlaib Faces Primary Challenge From Detroit City Council President Brenda Jones

عکس: لئون Halip (گتی ایماژ)

مهم نیست که چه بحران امریکا است که از طریق سیاست ماندن فعالیت سیاسی.

مطبوعات آزاد دیترویت گزارش که دیترویت رئیس شورای شهر برندا جونز اجرا خواهد شد چالش اصلی در برابر زمان در کنگره ایالات متحده رشیدا Tlaib برای میشیگان 13th کنگره منطقه. جونز که قبلا از دست داده و به Tlaib در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

تبلیغات

از مطبوعات آزاد دیترویت:

جونز’ استدلال که او در حال اجرا است برای انتخابات می آید از این واقعیت است که او را شکست داد Tlaib که در همان انتخابات برای نامزدی به پنج هفته از روی لئامت دادن در کنگره پر کردن مختصر مانده از کنیرز مدت بود که منقضی نشده. در عمدتا دموکراتیک منطقه دو در ادامه به پیروزی در انتخابات به صندلی راحتی.

جونز معتقد است از دست دادن او در سال 2018 شد نتیجه رای گیری شلوغ. او گفت: مطبوعات آزاد “هنگامی که وجود دارد کمتر نامزد من فکر می کنم [I] یک واقعا عالی شانس برنده شدن است.”

در حالی که جونز حمایت از Conyer را grandnephew ایان کنیرز و دوران او قبل از اجرا دریافت پشتیبانی از دیترویت شهردار مایک دوگان, Tlaib ساخته شده است محلی و ملی نام خودش را در طول دو سال ، سمت چپ توجه او را به عنوان شدید و بسیار مورد نیاز منتقد رئیس جمهور در حالی که حق اغلب به تصویر می کشد دیترویت-بومی به عنوان یک شوم تبه کار. ما مطمئن هستیم که ثانیهer یکی از اولین زنان مسلمان به خدمت در کنگره احتمالا نیست که هر چیزی برای انجام با آن هر چند.

تبلیغات

در حالی که tآینده خود را faceoff بین طالب و جونز ممکن است احساس مانند و در عین حال یکی دیگر از نبرد بین مترقی و نظم ، پیچ و تاب است که تدریجی است و صندلی و استقرار راه اندازی اولیه. با توجه به این که سیستم های ما در حفظ و شکست آمریکا روز بعد از روزمن کنجکاو هستم اگر استقرار رویکرد است که رفتن به محل کار آمده نوامبر. همچنین لجستیکی چگونه می توانید اولیه حتی اجرا در طول یک مستند? این یک حرکت جسورانه برای مطمئن شوید که ما فقط باید برای دیدن چگونه آن را به اجرا در می آیند زمان انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im