تشکر. باربارا لی می خواهد برای پایان دادن به اخراج برای مستاجرها برای زمانی که ما در حالت بحران


Illustration for article titled Rep. Barbara Lee Wants to End Evictions for Renters for as Long as We Are in Crisis Mode

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

روز دوشنبه ریشه گزارش شده که 60 روز مهلت قانونی برای اخراج صادر شده توسط وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) ممکن است بیشتر حمایت از صاحب خانه ها در تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را با توجه به کروناویروس بحران اما نه آنقدر برای مستاجرها ترک آن را به دولت های محلی را انتخاب کنید تا شل. خوشبختانه برای حدود 40 میلیون اجاره در سراسر ایالات متحده وجود دارد برخی از نمایندگان وزارت امور خارجه که باید پشت خود را.

با توجه به CBS SF, کالیفرنیا, Rep. باربارا لی (D-اوکلند) و شرکت حامی Jesus Garcia از شیکاگو معرفی یک لایحه در مجلس نمایندگان روز دوشنبه که منع صاحبخانه از اخراج مستاجران به عنوان طولانی به عنوان COVID-19 coronavirus فعال باقی می ماند به عنوان یک طرح ملی سلامت و اضطراری است.

تبلیغات

“همانطور که بیشتر کارگران در حال از دست دادن شغل خود و یا داشتن ساعت خود را محدود خانواده ها در معرض خطر قرار داده از دست رفته اجاره و یا صرف نظر کردن غذا روی میز” لی گفت: در بیانیه ای در کف خانه. “این قانون مهم را تضمین می کند که مستاجرها در منطقه خلیج و ملت را نمی توان خارج از خانه های خود در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ما باید اطمینان حاصل شود که هر کس دسترسی به کیفیت مسکن بدون توجه به وضعیت مالی خود را.”

از فردا SF:

لی و گارسیا گفت: این لایحه منع صاحبخانه از اخراج مستاجران به دلیل عدم پرداخت اجاره بها یا علل دیگر مگر در مواردی که مستاجر مرتکب جدی عمل مجرمانه است که سلامت را به خطر اندازد زندگی و ایمنی از دیگر مستاجران.

آنها گفت: لایحه خود خاتمه شش ماه پس از ایالات متحده آمریکا سازمان مدیریت اضطراری فدرال به پایان می رسد coronavirus اضطراری که اعلام شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

لایحه جدید خواهد بود بخشی از یک COVID-19 بسته محرک اقتصادی معرفی شده در این خانه به نام “مسئولیت برای کارگران و خانواده ها عمل می کنند.”

در لی خود در ایالت کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به تازگی با صدور یک فرمان اجرایی بیان کرد که دولت های محلی می تواند تحمیل اخراج moratoriums برای مستاجران است که نمی تواند از پرداخت اجاره خود را به دلایل مربوط به شیوع کروناویروس. کشورهای دیگر صادر کرده اند و انواع مشابه از سفارش, اما این تنها کمک می کند تا مستاجرها در سطح محلی. لی لایحه ای که علاوه بر Garcia, 39, دیگر همکاری حامیان مالی کمک خواهد مستاجرها در سراسر کشور در سطح فدرال.

تبلیغات

میلیون ها نفر از کارگران به خصوص کارگران ساعتیدر سراسر کشور از دست داده اند بسیار مورد نیاز پرداخت به علت خاموش شدن ناگهانی غیر ضروری کسب و کار در میان همه گیر. و اگر شما تا کنون به حال به اتمام کنسرت به بررسی شما می دانید که چگونه یکی از دست رفته چک می تواند شما را در معرض خطر داشتن اجاره نامه را فسخ و احتمالا در حال قرار دادن در خیابان, که ما در حال حاضر می دانیم مسکن بی ثباتی و بی خانمانی می تواند ما را در معرض خطر بیشتری برای قرار گرفتن در معرض COVID-19 و انتقال آن.

مردم نیاز به کمک و چیزی رو به من بدهید. فردی استان ها, شهرها و ایالات متحده در نظر گرفتن ابتکار عمل برای محافظت از خود مستاجرها از دست دادن خانه های خود را به اندازه کافی نیست. در حال حاضر زمان برای کاپیتول هیل به همین دلیل است که صورتحساب مانند لی کاملا لازم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de