مشهور هالیوود Hairstylist چارلز گرگوری راس می میرد COVID-19


Illustration for article titled Renowned Hollywood Hairstylist Charles Gregory Ross Dies of COVID-19

تصویر: چارلز گرگوری مشهور (Instagram)

هالیوود سنگین وزن ها و آتلانتا زیبایی جامعه به طور یکسان در حال عزاداری از مرگ امی نامزد دریافت جایزه hairstylist چارلز گرگوری راس که تسلیم به عوارض ناشی از COVID-19 هفته پس از اعلام تشخیص خود در مارس 25, زمانی که او هشدار داد دیگران به این بیماری همه گیر به طور جدی.

تبلیغات

راس جانباز مو و آرایش متخصص که علاوه بر داشتن محبوب چارلز گرگوری ضربه خشک و زیبایی بار در آتلانتا Buckhead جامعه و سرپرست سابق به عنوان مدیر هنری برای میزنی/Softsheen نیز کار می کرد به یاد ماندنی محصولات مانند به یاد داشته باشید تیتان, Drumline, Lackawanna, بلوز, Idlewild, بازمانده ندامتکه برنده جایزه آکادمی معاونو بسیاری از درآمد او علاقه moniker “مشهور.” اخیرا راس بود مو سر گروه در آینده فیلم زولا و Lee Daniels’ The United States در مقابل Billie Holiday.

Daniels’ بود که در میان بسیاری از افراد مشهور مراسم تجلیل—از جمله تسلیت از Taraji P. Henson, کری واشنگتن و Ava DuVernay—که باید ریخت در بر اخبار راس’ مرگ است. نویسنده/تهیه کننده/کارگردان مشترک عاطفی حکایت در مورد “درخشان” آرایشگر در مجموعه ای از ایالات متحده در مقابل Billie Holiday.

“هر زمان که l شکایت در مورد هر کسی که در مورد او می گویند “lemme فقط با کف دست زدن برخی از چربی بر روی آن است. این می تواند خوب”! 😂…و این شد!!!”

تبلیغات

همکار آرایشگر کیم Kimble بود راس’ شریک در طراحی مو برای فیلم و گرامی دوست و همکار در آنچه که او بستری شد “پست سخت به نوشتن” گفت: “چیزی جز احترام است.”

تبلیغات

بازیگر-تهیه کننده Viola Davis نیز memorialized هنرمند بود که به خوبی شناخته شده برای خود را بی عیب و نقص کلاه گیس کار در Instagram, نوشته: “RIP چارلز گرگوری. او موهای من برای جایزه اسکار لیلا و حوا و Madea Goes to Jail…بقیه هست. ممکن است خدا مى شود و با خانواده خود را. شما یک جواهر.”

تبلیغات

Tyler Perry برای آنها راس یک عضو خدمه در بی شماری TPS محصولات نیز مورد اعتماد هنرمند برای تبدیل او به کالین پاول برای سال 2018 است معاون. در علاوه بر این به یادآوری راس به عنوان “گرم و با محبت و خنده دار” پری است که به شدت درگیر در امور انسان دوستانه در طول COVID-19 بحران نیز استفاده گسترده پلت فرم به اکو راس’ هشدار اصرار جامعه سیاه پوستان به این بیماری همه گیر به طور جدی محافظت از خود و هوشیار باقی می ماند در این صورت از یک بیماری است که به طور نامتناسبی آلوده کردن و کشتن مانوشتن:

در حالی که هر کس می تواند قرارداد این ویروس آن است که افرادی که در حال مرگ هستند از آن در حد اعداد بزرگتر. این چیزی است که واقعی مردم سیاه و سفید.

من شنیده ام یک فرد سیاه و سفید می گویند “مردم سیاه و سفید آن را دریافت نمی کند.” این یک دروغ است! شما می توانید آن را دریافت کنید و شما می توانید آن را اگر ما انجام آنچه ما گفته بودن انجام دهید.

26 ساله سیاه زن درگذشت روز دیگر 44 سال سکس با پیرمرد, درگذشت, روز دیگر, نه به ذکر است صدها نفر از مردم که در حال مرگ هستند هر چند دقیقه. سن شما مهم نیست!! سلامتی شما مهم نیست. شما می تواند کاملا سالم و شما می میرند!

در حال حاضر گوش دادن به من. شما شده اند درست در کنار من پس از من در این کسب و کار پس لطفا به من گوش خود را با قلب. من عاشق ما. من عاشق ما طنز است. من عاشق فرهنگ ما است. من عاشق ما ، من دوست دارم پوست ما. من دوست دارم همه چیز در مورد که ما که هستیم. همه ما است. و من دوست دارم همه ما بیش از حد به watch us die بر روی درخت چرا که ما گذشته را می دانیم و ما مصرف این بیماری همه گیر به طور جدی.

سیاه مردم ما در نامتناسبی در معرض خطر بیشتر مرگ ناشی از این ویروس است. لطفا لطفا لطفا, من به شما التماس به طور جدی از این. شما باید به لحاظ اجتماعی فاصله خود را. که به معنی جلوگیری از حلق آویز کردن, جلوگیری از تجمع توقف انجام هر چیزی قرار داده است که نه تنها زندگی خود را در خطر بلکه زندگی بسیاری از دیگران است.

در خانه بمانند!! اجتماعی فاصله خود و زنده ماندن! اگر شما نمی خواهد آن را انجام دهید برای خودتان آن را انجام دهید برای کسی که شما را دوست دارم و برای کسانی که شما را دوست دارم.

تبلیغات

در نهایت, Tichina Arnold, که هر دو کار کرده و از نزدیک با راس در بازمانده ندامت در نظر گرفته و او را یک دوست نزدیک ادای احترام به این هنرمند و دیگران از ما در حال از دست دادن روزانه به کروناویروس با احساسی بزبان تفسیر “دعای خداوند” نوشتن: “این باعث می شود شما احساس درماندگی. It hurts..اما ما باید نمی دهد. ما باید به مبارزه ادامه دهید. حفظ و دعا.”

تبلیغات

افکار ما هستند با راس’ خانواده و دوستان است. ممکن است “مشهور” بقیه در قدرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im