مشهور متخصص تغذیه اضافه Pahuja در مورد سفر از دست دادن وزن

مشهور متخصص تغذیه اضافه Pahuja در مورد سفر از دست دادن وزن – سبک زندگی

به روز شده: May 17, 2020, 18:14 IST | همکاری محتوا |

Suman Pahuja فوق العاده متخصص تغذیه و اعتماد به نفس و خود انگیزه زن الهام بخش بسیاری دیگر برای کاهش وزن رژیم است.

تماشای Suman Pahuja در تمام نماد جدید است که واقعا سعادتمند! امروز ما در اینجا با مشهور متخصص تغذیه اضافه Pahuja و ما می رویم به بحث در, الهام بخش, بدن تحول از “چربی به فاب”. اجازه دهید معرفی من شجاع-قلب زنان است.

Suman Pahuja فوق العاده متخصص تغذیه و اعتماد به نفس و خود انگیزه زنان الهام بخش بسیاری دیگر برای کاهش وزن رژیم است. در طول دوران کودکی Suman رفته طریق با بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی به دلیل افزایش وزن است. پدر او استفاده می شود به توهین او در بسیاری از بار. او تا به حال به خطر بیافتد با یک پرقدرت ترتیب ازدواج با یک پسر که در 7 سال جوانتر از او بود. اما متاسفانه او ازدواج نمی آخرین طولانی است. به دلیل سخت طعنه از قوانین زشت نظرات از شوهر در وزن اضافه در زمان طلاق. خوب این یک داستان غم انگیز برای یک زن اما Suman بودن اعتماد به نفس و تعیین برنده مسابقه و انجام رویای خود را از بودن شیک و درجه یک.
بیایید چت با شماست واقعا Suman Pahuja…

1. شما چه بود بالاترین رکورد وزن و چگونه آن را در زمان طولانی شما را به از دست دادن وزن ؟
Suman: من بالاترین رکورد وزن بود و 99 کیلوگرم و آن زمان من 12 ماه به از دست دادن وزن من پس از من طلاق است.

2. شما چه فکر میکنید خواهد بود خود را نقطه عطف به اختراع دوباره هویت خود را?
Suman: پدر من و شوهر سابق من همیشه استفاده می شود به صدمه زدن به من توهین من با زشت نظرات به وزن. آن را در واقع بسیار دلخراش برای من به رفتن را از طریق این آشفتگی برای سال. من تصمیم به ایستادن برای خودم و به خصوص برای بدن من به هیچ کس حق توهین به یک فرد برای او/او بدن. این زمانی بود که من تصمیم گرفتم جواب آنها را به عقب. در سن 24 سالگی من تحت طلاق روش و از سوی دیگر من شروع به تمرکز بر روی سلامت کلی. هنگامی که من متخصص زنان همچنین هشدار من در مورد نتیجه شرایط پزشکی مانند تومور مغزی با توجه به تیراندازی سطح پرولاکتین هورمون در خون ساخته شده است که من خشمگین تر من انتخاب مسیر تناسب اندام و سلامت پیوست و یک سالن ورزش. از این رو, شما می توانید می گویند که طلاق من باقی مانده است نقطه عطفی در زندگی من جایی که من به وضوح در مورد من اضافه وزن و ذخیره هویت من.

3. آنچه که در رژیم روزانه خود? مانند چگونه شما کار می کنند ؟
Suman: اساسا من کار کردن 3 روز در هفته و تنها قلبی مانند پریدن و در حال اجرا با تعهد خالص نگه می دارد که من با انگیزه در همه زمان ها.

4. چگونه می توانم به شما انگیزه ماندن در هر زمان ؟ واقعی راز انگیزه خود را?
Suman:(می خندد) من می خواهم گفت من تو را بزرگترین محرک چون من روبرو شده اند بسیاری از مبارزه با طعنه استرس و سخت دیدگاه در زندگی من اما به جای رفتن در افسردگی و یا به فکر انجام کاری اشتباه من را نگه داشته خود انگیزه خودم را تشویق به شروع یک زندگی جدید با مطلق اعتماد به نفس. من همیشه اطمینان به تعادل من زندگی شخصی و حرفه ای و هرگز اجازه سلامتی من تحت تاثیر قرار گرفتن به دلیل همان. من را ساخته اند یک راه طولانی برای رسیدن به رویای من و در حال حاضر من نمی خواهم به از دست دادن آن است.

5. چه اساسی تغییر در شیوه زندگی شما را ساخته اند به این جا نگاه می کنید ؟
Suman: من همیشه این نکته را به جست و خیز صبحانه من. من صبحانه هر روز در یک ساعت از بیدار شدن از خواب در حالی که من جست و خیز مصرف کربوهیدرات پس از 5 در شب. من نوشیدن مقدار زیادی سم زدایی با آب دو بار در هفته و اطمینان حاصل شود که من همیشه با خوردن غذای خانگی. من تجسم خودم به عنوان یک مناسب و سالم و البته مبارک در آینده در واقع!

6. چه درسی به شما آموخته اند از دست دادن وزن ؟
Suman: اضافه وزن دختر تا به بسیاری از چالش ها و منتقدان از جامعه آن را مانند یک مرگ از دره او و من فکر می کنم هیچ کس نباید از طریق این شرایط است. به همین دلیل من احساس می کنم هر زن باید تحصیل کرده به اندازه کافی به دانستن اهمیت سلامت و چگونه به مراقبت از سلامت خود آن را کاملا به چالش کشیدن هر چند. خوب Suman ما فوق العاده تحت تأثیر خود را در سفر از دست دادن وزن و ما امیدواریم که خوب و مناسب و سالم و خوشحال زندگی در پیش رو برای شما!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im