بازسازی خانه معاصر در باغ تپه را نشان می دهد ظریف فضا و حریم خصوصی در $1.85 M

در یک لحظه زمانی که خریداران مانند نگاه براق از اواسط قرن مدرن, Kentwood را Jennifer Markus یک لیست که فقط در بازار در گرینوود نشان می دهد که بهترین است که در یک مکان غیر معمول ارائه فضا و حریم خصوصی.

باغ تپه فقط در شرق فناوری مرکز بین S. یوسمیتی و دیتون به حال ریشه های آن در دانشگاه دنور معماری گروه تازه تاسیس پس از جنگ جهانی دوم است. چک-متولد استاد/معمار یوجین استرنبرگ طراحی های مختلف, Arapahoe, شهرستان محلات از جمله این یکی که در آن خانه بودند در نیم هکتار-یا-سایت های بزرگتر زیر زمین خطوط و اجتناب از شمشیربازی برای ایجاد فضای باز و زمین است. در حال حاضر منطقه پیچد یک فراوان گرینوود دنباله و برکه راهرو; اکثر خانه های ساخته شده وجود دارد و نه بین المللی سبک مورد علاقه استرنبرگ—صرفه جویی برای این یکی.

در 9560 E. قدرت جای شما ببینید یک نقطه عطفی خانه معاصر در سال 1971 ساخته شده با توجه کامل به روز رسانی فعلی فروشندگان همگام با آن ظاهر بالا برای ایجاد یک آلاینده کارشناسی ارشد خود را در آن سطح است. در ضمن جنگل شهری صعود به اطراف و در مجاور فضای باز دره گود و باریک برای ارائه یک احساس استثنایی حفظ حریم خصوصی است که مارکوس می گوید طنین انداز با خریداران پس از اقامت در خانه سفارشات.

قیمت $1.85 میلیون فقط خجالتی از دیگر باغ تپه خانه مارکوس بسته در ماه مارس در $1.950 میلیون.

شما ببینید 5,637 متر مربع به پایان رسید. پا با پنج اتاق خواب/پنج حمام از جمله استاد مشرف به استخر و جنگل نمایشی سرگرم کننده در مناطق باز به بسته بندی کردن در اطراف عرشه اتاق خواب مهمان بر یک به پایان رسید اعتصاب سطح در کنار استخر و دو خانه و دفاتر. این هزینه ها در باغ تپه ها لاشی $96/سال.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net