Remdesivir موجود در ‘تحقیقاتی درمانی’ به صورت محدود اضطراری استفاده در COVID-19 بيمار: وزارت بهداشت

اتحادیه وزارت بهداشت در روز یکشنبه گفت که مواد مخدر Remdesivir گنجانده شده است که به عنوان یک “تحقیقاتی درمانی” تنها برای محدود اضطراری استفاده در COVID-19 بيمار.

در نسخه وزارت بهداشت و رفاه خانواده رندانه به روز شده در مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19 که در آن مواد مخدر Remdesivir گنجانده شده است که به عنوان یک “تحقیقاتی درمانی” تنها برای محدود اضطراری با استفاده از اهداف همراه با برچسب استفاده از توکلیزوماب و نقاهت پلاسما.

گفت: پروتکل همچنین مشخص شده است که استفاده از این روش های درمانی بر اساس محدود شواهد موجود و محدود در دسترس در حال حاضر.

“استفاده از Remdesivir تحت شرایط اضطراری استفاده می شود در بیماران با وزش بیماری (کسانی که در اکسیژن) اما با هیچ مشخص موارد منع مصرف. این دارو هنوز تأیید نشده است (بازار مجوز) توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (USFDA) که در آن مانند هند آن همچنان ادامه دارد تنها در مواقع اضطراری با استفاده از مجوز گفت:” انتشار.

اما شرایط خاصی وجود دارد به ملاقات کرد, به عنوان در هر نسخه به صورت محدود اضطراری استفاده از مواد مخدر است.”نوشته شده رضایت آگاهانه از هر بیمار مورد نیاز, نتایج, اضافی بالینی به ارسال شده و فعال اطلاعات نظارت از تمام بیماران تحت درمان به ارائه طرح مدیریت ریسک همراه با فعال ارسال-بازاریابی نظارت و گزارش دهی عوارض جانبی جدی نیز تسلیم شود. علاوه بر این سه دسته از محموله وارداتی هستند به آزمایش می شود و گزارش های ارائه شده به مرکز مواد مخدر استاندارد کنترل سازمان (CDSCO)” اضافه شده در این نسخه.

وزارت بهداشت در آزادی گفت که جلعاد یک شرکت biopharmaceutical حال کاربردی به مواد مخدر نظارتی آژانس یعنی CDSCO برای واردات و بازاریابی Remdesivir در مارس 29 و پس از مذاکرات با توجه اجازه تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز اعطا شد در ژوئن 1 به نفع ایمنی بیمار و به دست آوردن اطلاعات بیشتر.

     

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de