باقی مانده CBSE, ICSE امتحانات لغو شده: در اینجا این است که همه چیز را در مورد ارزیابی و بررسی مجدد طرح نتیجه تاریخ

دیوان عالی کشور مطلع شد در روز پنج شنبه که باقی مانده CBSE و ICSE هیئت مدیره برای امتحانات کلاس X و XII که برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه جولای لغو شده اند, با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای مرکز و هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) قبل از اینکه یک نیمکت رهبری عدالت هستم Khanwilkar که همچنین شامل قضات, Dinesh Maheshwari و Sanjiv Khanna که کلاس X و XII مدیره امتحانات برنامه ریزی شده از جولای 1-15 لغو شده اند.

هند گواهی آموزش متوسطه (ICSE) گفت: نیمکت که آن نیز تصمیم به لغو امتحان و گسترده به دنبال تصمیم دولت در CBSE امتحانات.

دادگاه راس به کارگردانی CBSE و مرکز به موضوع تازه و اطلاع رسانی در کلاس دوازدهم امتحانات برخورد با مسائل از جمله گزینه re-معاینه داخلی و ارزیابی تاریخ از نتایج و وضعیت بررسی مجدد نگه داشتن در ذهن COVID-19 وضعیت در کشورهای مختلف.

“شما باید گفت که شما انجام امتحانات زمانی که این وضعیت منجر. اما این وضعیت ممکن است متفاوت از دولت به دولت… خواهد شد این تصمیم گرفته شده توسط یک قدرت مرکزی و یا دولت تصمیم گیری. چگونه شما می رویم به مقابله با این وضعیت” نیمکت گفت: در حالی که درخواست CBSE به آمده تا با اطلاع رسانی.

دادگاه بالا بود شنیدن درخواست به دنبال تسکین از جمله انداختن امتحانات باقی مانده از کلاس دوازدهم برنامه ریزی شده از ژوئیه 1 تا 15, از نظر افزایش تعداد COVID-19 موارد است. شبیه نقش برجسته بودند به دنبال از ICSE هیئت مدیره نیز می باشد.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد داخلی ارزیابی و بررسی مجدد طرح و نتیجه تاریخ CBSE و ICSE امتحانات:

CBSE, ICSE ارزیابی طرح برای 10 کلاس, کلاس 12th, دانش آموزان

مهتا گفت: دادگاه که گفت: طرح فرموله شده است برای ارزیابی. ارزیابی خواهد شد بر اساس عملکرد دانش آموز در سه امتحانات داخلی.

ICSE است به احتمال زیاد به دنبال همان الگویی برای ارزیابی.

بررسی مجدد برای CBSE, ICSE کلاس 10 و کلاس 12th, دانش آموزان

وکیل عمومی به دادگاه گفت که یک طرح فرموله شده است به گزینه های برای دانش آموزان از CBSE دوازدهم برای بررسی مجدد و یا ارزیابی بر اساس عملکرد گذشته است. دانش آموزان باید این گزینه یا گرفتن امتحانات بعد و یا به حرکت به جلو با ارزیابی بر اساس عملکرد خود را در سه امتحانات داخلی.

این CBSE گفت دوباره امتحان خواهد بود انجام شده که این وضعیت منجر می شود.

دوباره امتحان گزینه در دسترس نخواهد بود به کلاس X دانشجویان CBSE.

روی نیمکت گفت: CBSE اطلاع رسانی باید نشان می دهد این طرح برای ارزیابی درونی و یک جدول زمانی. اطلاع رسانی صادر خواهد شد آخرین فردا هیئت مدیره به دادگاه گفت.

ICSE مدیره آموزان نمی خواهد که گزینه re-examination یا کلاس دوازدهم یا کلاس X. نتایج جستجو برای ICSE دانش آموزان خواهد بود اعلام کرد بر اساس عملکرد گذشته.

CBSE, ICSE نتایج تاریخ

دادگاه خواسته CBSE برای روشن شدن به زمانی که سال تحصیلی آغاز خواهد شد و پس از اعلام نتایج که در آن هیئت مدیره گفت: ممکن است که نتایج اعلام شده در اواسط ماه اوت است.

ICSE نیز ممکن است اعلام نتیجه در ماه اوت با توجه به آن است گفت: این امر به دنبال CBSE منجر شود. آن است که یک جدول زمانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de