‘عقب گام را مانع بازرگانی’: کنفدراسیون همه هند معامله گران مخالف آب بندی دهلی مرزهای

کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) در دوشنبه مخالف دولت دهلی نو حرکت به مهر مرزهای سرمایه های ملی به صورت یک هفته در تماس تلفنی با تصمیم یک “عقب گام”. پیش از آن در روز, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, اعلام کرده بود که از نظر افزایش تعداد بیماری کروناویروس (COVID-19) موارد میان این همه گیر شیوع مرزهای سرمایه های ملی خواهد بود مهر و موم شده برای هفته آینده و تنها خدمات ضروری معاف خواهد بود.

این CAIT پیشرو مدافع برای معامله گران کوچک و کسب و کار در هند با حدود شش کرور بازرگانان در سراسر 40,000 وابسته است. کنفدراسیون با صدور یک بیانیه مطبوعاتی انتقال آن واکنش ها در این زمینه است. بیان کرد که این حرکت به مهر دهلی مرز است “نه رویایی تصمیم”, کنفدراسیون شفافی که این حرکت را “ایجاد موانع عمده در جنبش صاف از مردم خواهد شد و تاثیر منفی تجارت و بازرگانی فعالیت در دهلی نو”. آب بندی از مرزها نیز یک “تأثیر عمده ای بر تجارت و بازرگانی فعالیت” در هر دو اوتار پرادش و هاریانا نیز انتشار توضیح داد.

“این بسیار مایه تاسف است که در یک طرف مغازه ها و کارخانه ها و سایر فعالیت های مجاز در حالی که مرزهای شده اند مهر و موم شده که باعث نگرانی” این CAIT اعلام کرد.

آن افزود: “این یک واقعیت است که تعداد زیادی از معامله گران و کارکنان خود را به انجام کسب و کار فعالیت های در حال ساکن در نزدیکی شهرهای مانند Ghaziabad, Noida و Faridabad, Gurgaon, بهدورگره در هاریانا در حالی که تعداد زیادی از مردم زندگی در دهلی نو با داشتن کسب و کار و فعالیت های حرفه ای در شهرهای نزدیک به این دو تا و هاریانا.”

در نهایت این کنفدراسیون از معامله گران قدردانی نگرانی از دولت دهلی نو در در مایل برای به حداقل رساندن خطر بالقوه COVID-19 آلودگی اما توصیه می شود که آن بهتر خواهد بود اگر وزیر Arvind Kejriwal مناسب و اقدامات موثر برای اطمینان از عاری از خطر, صاف حرکت مردم در مرزهای مشترک با مشورت با وزرای رئیس اوتار پرادش و هاریانا بود.

وزیر دهلی نو, Arvind Kejriwal, کرده بود پیش از آن در روز بیشتر گفت که صنایع در حال حاضر می تواند در سرمایه های ملی.

او همچنین تشویق شهروندان به ارسال پیشنهادات خود را به دولت دهلی نو در واتساپ شماره 8800007722 و یا به ایمیل پیشنهادات خود را در آنلاین آدرس [email protected] توسط 5 بعد از ظهر روز جمعه این هفته.

شهروندان همچنین می توانید با تماس با شماره تلفن رایگان 1031 به ارسال پیشنهادات.

Kejriwal گفت که او را بیشتر تماس در آب بندی از مرز پس از یک هفته بر اساس پیشنهادات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>