Red Sox را ارسال Mookie بتی دیوید قیمت به داجرز AP منبع می گوید

بوستون — دو روز قبل از شروع بهار, آموزش بوستون رد ساکس را دوباره به توافق برای ارسال 2018 AL MVP Mookie بتی و پارچ دیوید قیمت به لس آنجلس داجرز در بازسازی مقابله فرد با آگاهی از مذاکرات گفت: آسوشیتد پرس در روز یکشنبه.

Red Sox را دریافت خواهد کرد داجرز outfielder الکس Verdugo و چشم انداز Jeter فراز و کانر وانگ فرد گفت: AP در خواست نامش فاش نشود چرا که این معامله هنوز هم نیاز به تایید از لیگ اصلی بیس بال. بوستون بود برای ارسال پول نقد به داجرز برای جبران قیمت و دستمزد و گزارش شده که نیمی از $96 میلیون هنوز هم بدهکار به 2012 AL Cy جوان برنده جایزه.

سه تیم مقابله که فرستاده اند داجرز پارچ Kenta Maeda به دوقلوها برای پارچ Brusdar Graterol و سپس بدبختانه Graterol به Red Sox سقوط از هم جدا در هفته گذشته زمانی که بوستون خودداری کردند در Graterol سوابق پزشکی. لس آنجلس و مینه سوتا تکمیل یک معامله جداگانه در شب یکشنبه یک فرد آشنا با این معامله گفت: AP.

اما Red Sox و داجرز صرف تعطیلات آخر هفته پیدا کردن راه دیگری برای تکمیل این معامله قرار داده است که بتی در داجرز آبی در حالی که اجازه می دهد بوستون به زیر چانه زنی جمعی مالیات بر آستانه در سال 2020 است. این جهانی 2018 سری قهرمانان صرفه جویی خواهد شد ده ها میلیون دلار در این فصل در حقوق و دستمزد و مجازات اما در هزینه از یکی از بهترین بازیکنان بیس بال.

لس آنجلس موفق به کسب هفت راست NL غرب عناوین به طور متوسط بیش از 100 برنده بیش از سه فصل گذشته است اما تنها یک جفت NL ها برای نشان دادن آن دو بار از دست دادن در مسابقات جهانی به تیم که بعد از تقلب متهم. با بتی و قیمت داجرز آنها چه امید خواهد بود که قطعه نهایی آنها نیاز دارید را به نفع خود اولین سری از سال 1988.

بتی را کسب $27 میلیون در این سال او واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد پس از فصل است و تبدیل کردن نه رقم تمدید قرارداد. او را برای یک سال داجرز به بخشی توافق با فراز میانی infielder که batted. 276 با 24 homers و 86 RBIs در تک و دو-یک سال گذشته و وانگ جالب است که batted .281 با 24 homers و 82 RBIs در تک و دو-A.

قیمت است که به علت $96 میلیون بیش نهایی سه سال از میلیارد و 217 میلیون و هفت سال از قرارداد او امضا قبل از 2016 فصل است. پس از کمک به بوستون برنده یک حق رای دادن-رکورد 108 بازی و سری جهانی در سال 2018 او از دست رفته زمان در سال گذشته با یک مچ دست آسیب و رفت 7-5 با 4.28 عصر در 22 شروع می شود.

Red Sox باقی می ماند بدون یک مدیر سه هفته پس از شلیک الکس کورا برای نقش خود در هوستون آستروس’ 2017 ثبت نام-سرقت رسوایی; لیگ اصلی بیس بال است اعلام کرد که نتایج تحقیقات خود را به این که آیا کورا اجرا یک طرح مشابه زمانی که او در بوستون در ’18. کوزه و خشکشویی با توجه به گزارش بهار, آموزش در روز سه شنبه.


Sourcing & روش

AP ورزشی نویسنده Dave کمپبل کمک به این داستان از مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de