بازآفرینی ارزشمند ملی خاطرات در مجموعه ’83’ بود هر بچه هندی رویای واقعی آمده است: Tahir Raj Bhasin

امروز نشانه 37 سالگرد هند قبل از ازدواج جام جهانی عنوان برنده و بازیگر Tahir Raj Bhasin که دیده خواهد شد essaying نقش استاد کمی Sunil Gavaskar در این فیلم 83 در کنار Ranveer Singh, صحبت در مورد چگونه این جام جهانی پیروزی نهفته کودکی خود را.

آن بود که در 25 ژوئن سال 1983 زمانی که هند خود را برداشته اولین جام جهانی کریکت عنوان شکست غرب هند در فینال 43 اجرا می شود در خداوند کریکت’/; زمین. آن است که در حال حاضر 37 سال هند به پیروزی در این مسابقات است. جام جهانی-تیم برنده شد و رهبری همه طفیلی Kapil Dev.

“من به دنیا آمد هنگامی که هند موفق به کسب 83 جام جهانی. اما محبوبیت این تصاویر نمادین از خداوند بالکن و فراوانی که با آنها پخش شد برای سال همراه با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ قصه های سراسر کشور نشئه جشن در این روز در سال 1983 همیشه ساخته شده من احساس می کنم مثل من می خواهم به زندگی کسانی که در جشن” Bhasin گفت.

این بازیگر با بیان چگونه “دلتنگ” آن را برای او به بخشی از کبیر خان کارگردان 83 فیلم که بازگو هند گسترده به عنوان برنده رتبه شکست. او همچنین احساس می کند بسیار مفتخر به بازی در نقش نابغه رودخانه Sunil Gavaskar.

در

Bhasin در ادامه گفت: “بازآفرینی این ارزشمند ملی خاطرات در مجموعه 83 بود که هر بچه هندی رویای به حقیقت می پیوندند. در تحقیقات من برای این قسمت من بود خوشحال برای پیدا کردن که Sunil Gavaskar شمارش بخشی از اولین تیم هند را به خانه جام جهانی به عنوان یکی از نقاط بالا از شکستن رکورد نامی حرفه ای است.”

“گرفتن شانس به در عمق گفتگو با افسانه خود را در مورد روح و روان است که با او با نزدیک شدن به زمین اضافه شده به تجربه من از ایجاد بر روی صفحه نمایش Gavaskar,” او اضافه شده است.

آینده ورزشی, درام, ستاره Ranveer سینگ به عنوان ace کریکت, Kapil توسعه و دیپیکا پادوکن در سرب مقابل سینگ. نام های دیگر در این تیم عبارتند از: Saqib Saleem, Addinath M Kothare, Chirag Patil, Harrdy Sandhu, Ammy Virk, Jatin Sarna, Sahil خطار R Badree, Dinker شارما Dhairya Karwa و Nishnat Dahhiya.

Tahir Raj Bhasin ساخته شده و اولین بازی خود را در مردانیدر کنار Rani Mukerji و ثابت کرد که او می رود به پوست و شخصیت او به ارمغان می آورد بهترین از او.

این فیلم در اوایل میله میله برای ضربه زدن به تئاتر در آوریل 10, اما با توجه به ادامه coronavirus بحران, تاریخ انتشار فیلم شده است تحت فشار قرار دادند به جلو است و هنوز به طور رسمی اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net