شورشیان از تاریخ سیاه: چقدر بد مغز تعریف روح تمرد


خواننده Paul D. Hudson, شناخته شده به عنوان H. R. انجام با بد مغز در مرحله در Growlers 6 جشنواره در لا اسکله در 29 اکتبر سال 2017 در سن پدرو کالیفرنیا.
عکس: مت کوان (گتی ایماژ)

یادداشت سردبیر: این هفته ریشه یادبود ماه تاریخ سیاه با یک سری در کمتر شناخته شده و یا فراموش کردن شورشیان, جشن, سیاه امریکا میراث سرپیچی.

“اگر آنها در واقع انتخاب این امر می تواند بسیار شگفت انگیز است.”

کسانی که کلمات از پانک موسیقی بی باک ایان MacKaye که در طول چند دهه خود را در صنعت موسیقی پیشگام گروههای مانند نوجوانان Idles و جزئی تهدید قبل از اینکه در نهایت co-founding Dischord پرونده در سال 1980.

تبلیغات

این دم آخر 2016—نزدیک به 35 سال از زمین بسیار مخربی انتشار Bad Brains’ eponymous اولین آلبوم و فانک متال خدایان در نهایت در رای گیری برای القای به سنگ و سنگ سالن از شهرت.

اما با وجود این شادی مناسبت MacKaye نبود, نوشیدن, Kool-Aid.

“من نمی دانم که nominators هستند و رک و پوست کنده اهمیتی نمی,” او گفت: fardia electronics. “اگر این چیزی است که آنها می خواهند من خوشحال هستم برای آنها است.”

تبلیغات

MacKaye دلهره را در زمان در حالی که بسیار مأیوس کننده بود موجه: هر چند گروه نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت در سال 2017—نه سال را به خود, Rock and Roll Hall of Fame واجد شرایط بودن—آنها موفق به القاء شد. این است که تقریبا مضمون مکرر در افسانه آوانگارد دی سی بر اساس ساز و برگ: با وجود بی اندازه نفوذ و غیر قابل انکار ایستاده پانک به عنوان پیشگامان مناسب احترام و تمجید باقی مانده اند گریزان برای چند دهه.

“من می دانم که تاثیر آنها بر روی زندگی من” MacKaye به یاد می آورد “و این که از افراد دیگر است.”

تبلیغات

سرگرمی ما با استفاده از واژه “نفوذ” آزادانه. به خصوص در موسیقی, روزنامه نگاری که در آن platitudes مانند “افسانه ای” یا “پیشگامانه” اغلب احساس تسلی جوایز. اما بد مغز—برای اولین بار در سال 1976 تاسیس به عنوان یک Stevie Wonder-تحت تاثیر جاز فیوژن گروه به نام قدرت ذهن—همه موارد بالا و خیلی بیشتر.

درخواست بیستی پسر که لعنت نزدیکی با تشکیل یک supergroup با آنها در سال 1987 و کسی که استناد Rastafarian راک تاثيرگذار خود را در انتقال از اتشی موسیقی پانک به گریز از مرکز, خوابگاه, پسند, hip-hop.

تبلیغات

“هنگامی که پسران بیستی پایین آمد و دیدم به عنوان پانک کوچولو, بچه, چهار, سیاه, فاحشه از سی ریز این پانک” نوازنده بیس Daryl Jenifer گفت: Pitchfork “و سپس هنگامی که آنها را ببینید [فیلادلفیا رپر] سرد C یا اوایل رپ روز [و] آنها می گویند آنها می خواهند به رپ مایک D می خواهد برای قرار دادن در یک فولکس واگن زنجیره ای, شما می توانید شرط می بندم که اگر بد مغز بازی پانک من می رپ’ بود که در پنهان جای خود.”

و یا شما می توانید بپرسید درامر Dave Grohl که به نقل از وسواس خود را با 1983 را سنگ برای نور به عنوان راز سس به نیروانا صوتی برتری.

تبلیغات

“من می دانم که هر درام لیسیدن کردن که رکورد و من از آنجایی که من 14” او اعتراف کرد. “من هنوز هم استفاده از بسیاری از کلاهبرداری است که من یاد گرفتم از [درامر ارل هادسون] به این روز است. گوش دادن به [Nirvana را نقطه عطفی آلبوم] مهم نیست و کمی وجود دارد را پر می کند در اینجا وجود دارد که من در زمان از ارل.”

و آنچه در مورد ریشه? مشترک خواننده گروه Questlove خواند, خواننده, H. R. شويد—هر چند او می رود و با نام مورد یوسف امروزه در مسحور 2016 مستند پیدا کردن یوسف من.

تبلیغات

“او یک” آن “چیزی است که بسیاری از مردم” گرمی برنده جایزه استاد گفت. “که راک استار ‘آن را’ عامل. و او هنوز هم آن را دارد.”

به منظور قرار دادن کوارتت اهمیت به زمینه مناسب, مهم است به یاد داشته باشید که چشم انداز فرهنگی که از آنها آمد. قبل از جرقه موسیقی شورش در سال 1979 این گروه برخاسته از خاکستر از گروههای موسیقی مانند بازگشت برای همیشه لطفا برای و مرده پسران با بی بدیل شور خور واشنگتن را نوپای صحنه پانک. نیز وجود دارد که کاملا “سیاه و سفید” چیزی که آنها تا به حال برای غلبه بر, با توجه به رادیو به حال عشق وعاشقی با نوازندگان که فرصت breezed از طریق رادیو پسند بسازند.

تبلیغات

اما در ترکیب خود jazz fusion ریشه های خود را به تازگی اقتباس غیر سازشکار صدا بد مغز نه تنها میلیون ها فراتر از همسالان خود در موسیقی استعداد اما در ایدئولوژی—صحنه پانک بود مملو از بی رحم خشونت و ابتذال که این گروه خواست به هیچ وجه قطعات. بنابراین به منظور مقابله با آن آب و هوا, گروه چیزی کاملا بی سابقه در زمان: آنها گنجانیده نگرش ذهنی مثبت—فلسفه نسبت به ناپلئون هیل الهام بخش کلاسیک فکر می کنم و رشد غنی—به موسیقی خود را.

“هنگامی که ما برای اولین بار بیرون آمد [پانک] بود و به نوعی در برخی از مبتذل گه” Jenifer گفت موم شعر. “ما شروع به لگد زدن [نگرش ذهنی مثبت] در موسیقی ما و پیام متفاوت تر از به طور منظم پانک راک. شما می دانید یک پانک راک می توانید با نوشتن یک آهنگ در مورد نفرت, من نفرت, من مامان و یا برخی از گه شما می دانید ؟ ما نیست در هیچ گه که. بعضی از بچه ها که می خواست به دیدن برخی از به طور منظم گه دیدم و هر بچه را در قلب و ذهن باز شد.”

تبلیغات

او ادامه داد: “زمانی که ما می خواهیم بازی شما می بینید [آواز می خواند]” من که PMA و کل وجود دارد حالت از آگاهی است که آینده را از طریق آن.”

Bad Brains’ ارادت به PMA به عنوان فلسفه ای که سوخت آنچه که در نهایت تبدیل به پانک راک را تحول می شود. در عین حال برای همه آنها نامحدود مثبت میراث خود را ندارد و بدون سهم خود را از جنجال.

تبلیغات

نگاهی به عنوان مثال سال 1989 را آتش زا “منفجر نمی هیچ حباب” که گستاخی می بالد “منفجر نمی هیچ خوشه منفجر نمی هیچ سخن بی معنی وبیهوده نان” و “منفجر نمی هیچ حباب و ما می توانیم جلوگیری از ایدز است.” و فقط وقتی که شما فکر می کنید نمی توانید دیگر ضد همجنس از آن وجود دارد بدنام پسر بزرگ حادثه در سال 1982 که در آن گروه گفته spewed ضد همجنسگرایان و بلاغت در طول یک مسابقه فریاد با queercore پیشگامان پسر بزرگ و سپس دست بیش از یک مانیفست است که بنا به گزارش خواندن “آتش سوزاندن تمام bloodclot زدن!“—یا بدتر.

و چه بد بود مغز’ دفاع ؟

آنها اصرار داشت که وجود دارد نژادی پویایی در بازی است که به طور کامل نادیده گرفته میشوند—در واقع که اگر سفید هنرمندان را همان گه هیچ کس خواهد بود صحبت کردن در مورد آن است.

تبلیغات

“این است که همه ساده و احمق گه که به من نژادپرست است چرا که اگر Dead Kennedys خواهد آمد و انجام همان چیزی که گه نمی خواهد که در گیر و ننگ آنها” Jenifer توضیح داده شده در سال 2007. “که گه نمی خواهد به آنها را به عنوان دارد و حمل در طول حرفه خود.”

دقیقا عذرخواهی اما نه به طور کامل دروغ است یا نه.

این یک حقیقت ناراحت کننده است که نه تنها ذاتی به گروه معراج به راک خانواده سلطنتی اما به روح موسیقی آنها انقلابی. اگر پانک ریشه در ناراحتی و درگیری پس از آن چه خواهد بد مغز بود بدون آن ؟ و از همه مهمتر چه موسیقی چشم انداز بدون بد مغز ؟

تبلیغات

در آن زمان تجسم این گروه متشکل از دیرین گیتاریست دکتر می دانم نوازنده بیس داریل Jenifer درامر ارل هادسون و مبهم خواننده سرب H. R. اما پس از چند دهه از بین بردن مرزها و ریختن دل و روح به موسیقی آنها عشق ورزیدن ساییدگی عوارض خود را گرفته است. دکتر می دانم تا به مبارزه هر دو ارگان شکست و فاجعه بار حمله قلبی در سال های اخیر در حالی که H. R. تلاش کرده است با اسکیزوفرنی و ناتوان کننده سردرد در آورده با SUNCT سندرم است.

و در حالی که آنها ممکن است هرگز خود را دریافت بسیار سزاوار القایی به Rock and Roll Hall of Fame خود بی نظیر میراث را هرگز نمی میرند.

تبلیغات

و نه خواهد جایگاه خود را به عنوان شجاع سیاه شورشیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de