برای رسیدن به اتاق: کارشناسی ارشد-برنامه ریزی مراسم می بیند موجی از خریداران به عنوان ویروس قرار می دهد حق بیمه در مکان ها برای لذت بردن از خارج از منزل

برای مشاهده و چقدر جذاب تر حومه به دنبال در حال حاضر به خانواده هایی که قفل شده بودند تا برای یک ماه در محله های تنگ فقط در کارشناسی ارشد-برنامه ریزی مراسم در نزدیکی قطر آن بیشتر از 20 خانه های جدید به فروش می رسد در دو هفته اول ماه مارس.

دوازده نفر از کسانی که کالسکه خانه های تک خانواده طرح توسط Oakwood – جدید شهری’ مدل دهید طرح های کم تعمیر و نگهداری سایت های که درخواست تجدید نظر است که خریداران در مناطق مانند LoHi و اسلون دریاچه اما در قیمت های راه راه پایین تر است.

شما می توانید یک اجتماعی-فاصله تور از این مدل امروز فقط در سراسر از مراسم قهوه خانه دوباره باز روز سه شنبه از طریق شنبه ها را خارج و در لیکساید تنظیم مشرف 52 هکتار مراسم پارک – فضای کافی برای دریافت کاملا از دست داده و بدون نزدیک شدن به کسی.

Oakwood به خانه حمل طرح از $340s و یک مجموعه جدید از استرلینگ دو نفره زوج خانه از بالا $200s (آنها در زمان شش فروش حتی قبل از مدل تکمیل شد). هر دو از این مجموعه گرا در اطراف جدید مراسم محله که در حال گرفتن خود را تکمیل پارک و از ده مایل از مسیرهای پیاده روی جامعه ارائه خواهد شد.

نیز وجود دارد بوفالو Run Golf Course, مرز غربی منطقه از مراسم, که در آن ریچموند آمریکا خانه بود ناگهان شاهد افزایش ترافیک در آن “نه بازگشت به’ محله با جادار پاسیو مزارع با تمام 3-ماشین گاراژ به پایان رسید و فضای زیرزمین شامل در قیمت از پایین $500s.

ریچموند آمریکا به سه نفر از کسانی که در حال حاضر آماده از جمله کورونادو طراحی پشتیبان گیری به این دوره بیش از 2700 متر مربع شمارش نیست زیادی اضافه شده جزء فضا به پایان رسید در زیر. آن را در قیمت $655,578.

“شما می توانید بگویید که خریداران یک بار دیگر در حال تبدیل شدن بسیار با اعتماد به نفس در بازار می گوید:” رایان Delp منطقه, مدیر فروش برای Oakwood. که در نتیجه فروش قوی در محدوده قیمت پایین تر که در آن این ارائه چنین مقایسه با موجودی کم بالا و قیمت گذاری از دنور مناطق شهرستان; بلکه در اواسط محدوده بهره گیری از قابل ملاحظه ای کم نرخ بهره در حال حاضر در دسترس.

در میان راه به استفاده از آن هستند Oakwood را نصف النهار و افق طرح از $300s و $400s – مدل های جدید آماده برای hardhat تورهای قبل از اتمام (شما می توانید ببینید تکمیل مدل چند مایلی جنوب Green Valley Ranch). و شما می توانید ببینید Oakwood حق بیمه ‘چشم پوشی’ محله در کنار زمین گلف که در آن یک Boulderado’ 5-اتاق خواب/4-طراحی حمام تقریبا از 4400 متر مربع است در $849,000.

همه سازندگان مصرف هر احتیاط به شما در حفظ امن و فاصله در طول یک دیدار می گوید Delp. شما در مورد شنیدن یک دوم بزرگ, استخر مختلط ورود در مراسم جنوبی چمن محله; و در مورد مراسم, مرکز, که در آن ساکنان را مجبور وقایع مرکز, یخ, غرفه یک مجتمع بیس بال یک بازار مواد غذایی در سالن قرار دادن دوره و L. C. Fulenwider دانشگاه جای مدرسه تنظیم می رسند در سال 2021 با یک برنامه درسی تنظیم در دنیای واقعی ملموس حل مشکل.

خروج از قطر آزادراه خروج در برج جاده (یا E-470) سر شمال به 104 سپس غرب به مراسم Pkwy و شمال. یا از تورنتون را 104 شرق گذشته ایالات متحده 85 به مراسم Pkwy.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de