دوباره استراتژیسازی نوآوری است که راه پیش رو

دوباره استراتژیسازی نوآوری است که راه پیش رو – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 22, 2020, 13:49 IST | سرپرستان | دهلی نو

در مقابل کار با اکثر شرکت های مجاز به از سرگیری عملیات در نوسان کامل یک راه جدید برای کار پدیدار خواهد شد به عنوان یک امکان نوآورانه نتیجه برای چالش های پیش رو

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

مرحله چهارم از مستند دیده است سهولت از بسیاری از محدودیت اما ما باید بریس خودمان را برای یک راه جدید برای زندگی است. هر کس در تلاش است برای پیدا کردن یک راه جدید برای تعریف عادی و بسیاری از چیزهایی را تغییر دهید به جلو رفتن هر دو شخصی و حرفه ای. در مقابل کار با اکثر شرکت های مجاز به از سرگیری عملیات در نوسان کامل یک راه جدید برای کار پدیدار خواهد شد به عنوان یک امکان نوآورانه نتیجه برای چالش های پیش رو. IANSlife صحبت Shreevar Kheruka مدیر عامل Borosil با مسئولیت محدود که سهام بینش چگونه محل کار را محور حرکت های آینده.

Restrategizing و نوآوری

شرکت در سراسر ضروری و غیر ضروری کالا و خدمات صنعت باید دوباره استراتژی و برنامه ریزی در مورد چگونگی تهیه کردن به تغییر نیازهای مشتری و خواسته است. تمرکز خواهد شد در توسعه محصول جدید را با توجه به وضعیت فعلی. بسیاری از شرکت ها انجام خواهد شد همان به ماندن مربوطه در این زمان دشوار است.

حفظ نظم و انضباط

هر کس از شرکت های بزرگ به کوچکتر دفاتر نیاز به تمرکز بر حفظ نظم و انضباط وقتی که می آید به اجتماعی فاصله, مطابق با اصول بهداشتی محل های کار و اجتناب از اجتماعات و جلسات گروه و دیگر قبل از شیوه های در محل کار برای آینده قابل پیش بینی. دقیق روش در محل کار جدید خواهد بود معمولی را به اطمینان حاصل شود ما شامل گسترش بیشتر COVID-19.

تمرکز بر سلامت و بهداشت

اهمیت تمرکز بر سلامت و بهداشت شده است یکی از بزرگترین takeaways از این بیماری همه گیر. مردم در حال انجام همه چیز را برای پاکسازی ماندن هیدراته خوردن مواد غذایی مناسب و ورزش است. با زندگی کاری از سرگیری, از آن خواهد شد از پارامونت به ادامه خوردن و سالم نگه داشتن سیستم ایمنی بدن ما است. مردم را هم می خواهید برای جلوگیری از تماس و لمس کردن سطوح و یا استفاده مشترک از ظروف در دفتر pantries. بنابراین شرکت ها باید به مراقبت از این.

بسیاری از وقت با ارزش

آنچه در وضعیت کنونی به ما آموخته است که با رسانه های دیجیتال و سیستم عامل ما می توانید مدیریت زمان موثر و ایجاد حداکثر ارزش افزوده. ما هنوز هم می تواند تابع و دریافت کار انجام می شود بدون نیاز به برگزاری جلسات بزرگ و یا تجمعات. با استفاده از تکنولوژی چند ماه گذشته به ما نشان داده یک روش جدید و کارآمد کار کاهش نیاز به رفت و آمد و توانایی یک مقدار تعادل کار و زندگی بهتر. بسیاری از شرکت های سنتی باور نداشت که کار از خانه می تواند یک گزینه باشد. اما این وضعیت ثابت کرده است که قابلیت ها و کارایی است که همیشه وابسته به نزدیکی فیزیکی به محل کار. ما این فرصت را برای ورود مجدد به شرکت های بزرگ فضایی با یک حس جدید از هویت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de