RBI مهلت قانونی و تربیه: هندی, بانک های انجمن پاسخ به سوالات متداول در COVID-19 امداد برای مشتریان

در میان بحران با توجه به کروناویروس مستند بانک مرکزی هند در ماه گذشته اعلام کرد از سه ماه توقف در تمام مدت وام برجسته به عنوان در تاریخ 1 مارس سال 2020 و همچنین سرمایه در گردش امکانات.

RBI گفت: مهلت قانونی قابل اجرا بر روی همه نوع از خرده فروشی های اعتباری از جمله کارت اعتباری توازن فوق العاده.

“برای کاهش بار بدهی آورده اختلالات با توجه به COVID-19 همه گیر و برای اطمینان از تداوم مناسب کسب و کار”, RBI گفت: در تاریخ 27 مارس به عنوان آن را اعلام کرد اندازه گیری.

با وجود روشن است که مهلت قانونی قابل اجرا در تمام وام وجود دارد هنوز هم برخی از سوالات پاسخ داده نشده در مورد پیشنهاد کمک.

هند بانک های انجمن پاسخ داده است یک لیست از سوالات متداول (پرسش و پاسخ) در مورد هيچ از توقف.

پیدا کردن اگر شما هر یک از این نمایش داده شد:

س) چرا RBI اعلام تسکین بسته است ؟ *

یک) بانک مرکزی هند اعلام کرده است برخی از اقدامات قانونی برای کاهش بار بدهی آورده اختلال در حساب Covid-19 همه گیر و برای اطمینان از تداوم مناسب کسب و کار است. آن احساس می شد که ممکن است به طور موقت اختلال در جریان های نقدی و در برخی موارد از دست دادن درآمد برای کسب و کار/ افراد حاضر اقدامات کار را به کمک به کسانی که کسب و کار / افراد است.

س) که امکانات واجد شرایط برای بهره گرفتن از مزایای زیر RBI Covid – 19 نظارتی بسته و اینکه آیا تسهیلات افزایش یافته است در سراسر هیئت مدیره به همه وام گیرندگان ؟ *

یک) همه وام های بلند مدت (از جمله کشاورزی وام های خرده فروشی, محصول, وام و وام های تحت استخر خرید) و نقدی اعتباری/اضافه برداشت واجد شرایط به سود مزایای زیر بسته است. این در دسترس است به تمام حساب های, که دارایی های استاندارد به عنوان در 1 مارس سال 2020 است. بیشتر برای جلوگیری از غیر ضروری و مدارک تسهیلات تمدید شده است در سراسر هیئت مدیره به تمام وام گیرندگان با تمدید بازپرداخت وام مدت اقساط (شامل بهره) 90 روز. اصلی دوره بازپرداخت برای وام های بلند مدت خواهد شد تمدید مدت 90 روز به عنوان مثال یک وام پس دادنی در 60 قسط بلوغ در 1st مارس سال 2025 خواهد شد در 1st ژوئن سال 2025 است.

س) است که تغییر زمان پرداخت قابل استفاده برای انواع وام های بلند مدت?*

یک) قابل استفاده برای تمام مدت وام در همه بخش صرف نظر از این بخش و تنور از مدت وام.

س) است که تغییر زمان از مدت وام تنها برای مقدار اصلی و یا آن را نیز شامل علاقه ؟ *

A) تغییر زمان اصلی انجام می شود برای یک دوره سه ماه در حال سقوط به دلیل بین 1 مارس سال 2020 و مه 31 سال 2020 است. به عنوان مثال که در آن آخرین قسط از وام مدت می افتد به دلیل پرداخت در گفت 1st مارس سال 2020 آن را تبدیل به قابل پرداخت در 1st ژوئن 2020.

برای EMI بر اساس وام های بلند مدت از آن خواهد شد سه و تربیه در حال سقوط به دلیل بین 1st مارس سال 2020 و مارس 31st, 2020 و تنور تمدید خواهد شد سه ماه و برای بازپرداخت در طول دوره طولانی به عنوان در مثال زیر (2) بالاتر است.

برای سایر وام های بلند مدت از آن خواهد شد تمام اقساط و بهره سقوط به علت طول مدت مشابه صرف نظر از تنور پرداخت یعنی ماهانه و سه ماهه و نیم سالانه سالانه گلوله و غیره پرداخت. برای مدت وام که بازپرداخت نشده شروع بهره بخش به مدت سه ماه به تنهایی نیاز محسوب می شود.

س) چه اتفاقی می افتد اگر تمدید تنور از مدت وام فراتر از حداکثر مدت مقرر برای یک محصول و یا مندرج در وام سیاست ؟ *

یک) این را می توان توسعه یافته برای همه از جمله وام های بلند مدت بدون نیاز به دنبال انحراف و یا مصوبات.

س) چه خواهد بود درمان بهره سرمایه در گردش امکانات ؟

الف) بهبود بهره اعمال شده به صورت نقدی اعتباری/اضافه برداشت در 31 مارس, آوریل 30 و 31 مارس سال 2020 است که ‘معوق’. اما در کل علاقه باید بازیافت شود همراه با علاقه در حال اعمال در 30 ژوئن 2020 و در موارد که در آن سود ماهانه نمی شود, همراه با علاقه به تاریخ.

س) چه خواهد بود تاثیر این امداد توسط RBI بر روی وام گیرندگان به عنوان دور به عنوان گزارش به طور پیش فرض است نگران باشد ؟

یک) هر گونه تاخیر در پرداخت منجر به پیش فرض و گزارش به دفاتر اعتباری. برای وام های کسب و کار از Rs. 5 کرور و بالاتر, بانک گزارش رسیده به موقعیت RBI همچنین از طریق CRILC. به عنوان یک نتیجه از این بسته امداد از پرداخت سر رسیده پست 1st مارس سال 2020 خواهد بود گزارش به دفاتر اعتباری/ CRILC برای سه ماه. هیچ کیفری بهره یا هزینه قابل پرداخت خواهد بود به بانک ها. به طور مشابه SEBI اجازه داده است که آژانس های رتبه بندی اعتباری (CRAs) ممکن است در نظر گرفتن تاخیر در به طور پیش فرض توسط شرکت های فهرست شده اگر همان است که با توجه به مستند شرایط ناشی به Covid-19.

س) که به معنی کسب و کار/ افراد باید لزوما به نفع?

A) شما ممکن است مزایای زیر این بسته در صورت وجود اختلال در جریان های نقدی و یا وجود از دست دادن درآمد. اما شما باید به حساب آورد که بهره وام هر چند نه mandatorily قابل پرداخت بلافاصله و به تعویق افتاد تا 3 ماه ادامه به افزوده شدن در حساب کاربری خود و در نتیجه در هزینه های بالاتر.

به شما یک دیدگاه فرض کنید شما وام برجسته است 100,000 تومان و شما در حال شارژ 12 درصد نرخ بهره در وام های خود را و سپس هر ماه شما را ملزم به پرداخت تومان. 1000 به عنوان مورد علاقه. در صورتی که شما انتخاب کردن برای خدمات بهره در هر ماه شما مسئول به پرداخت بهره در 12 درصد p.یک. و بر این اساس به شما پرداخت خواهد شد Rs. 3030.10 در پایان 3 ماه.

به طور مشابه, در مورد نرخ بهره 10 درصد, شما نیاز به پرداخت تومان. 833 p. m. و یا Rs. 2521 پس از سه ماه.

س) من باید ناراحت اگر هر یک از کارکنان بانک و یا مجموعه خود را عامل رویکرد من برای بازپرداخت ؟

A) شما نباید ناراحت و به کارمندان بانک/ مجموعه عامل است که شما می خواهید به سود مند بودن تمدید تحت نظارتی بسته است.

س) چه در مورد کارت اعتباری غرامت?

الف) امداد رسانی در دسترس برای پرداخت کارت اعتباری نیز می باشد.

در مورد کارت اعتباری غرامت وجود دارد نیاز به پرداخت حداقل مقدار و اگر آن را پرداخت نکرده است همان می شود گزارش به دفاتر اعتباری. با در نظر RBI دایره های overdues در حساب کارت اعتباری donot دریافت گزارش به دفاتر اعتباری برای یک دوره سه ماه می باشد.

اما علاقه به شارژ خواهد شد و با صادر کننده کارت اعتباری پرداخت نشده در مقدار. شما باید بررسی کنید از کارت خود را ارائه دهنده و وارد در بهره قابل پرداخت است. اگر چه هیچ کیفری بهره شارژ خواهد شد در این دوره اما شما باید به یاد داشته باشید که نرخ بهره در کارت های اعتباری غرامت به طور معمول بسیار بالاتر نسبت به حالت عادی بانک اعتباری و شما باید یک تصمیم درآمده است.

س) چه در مورد interchangeability بودن مجاز از غیر-صندوق مبتنی بر به صندوق و یا بر اساس FB به NFB برای کسب و کار ؟ *

الف) بهره اعمال شده در این صندوق بر اساس بخشی از interchangeability availed گفت: در طول دوره از 1 مارس تا 31 مارس سال 2020 خواهد بود واجد شرایط برای توقف. در رابطه با تحریم های جدید گفته از 1 مارس و availed در طول دوره بهره اعمال شده در این صندوق بر اساس بخش خواهد بود واجد شرایط.

س) در چه راه های دیگر کسب و کار داده شده است امداد ؟

الف) کسب و کار ممکن است درخواست بانک را دوباره ارزیابی خود را سرمایه در گردش مورد نیاز در حساب از اختلال در خود جریان های نقدی و یا کشیدگی سرمایه در گردش چرخه. آنها همچنین ممکن است درخواست برای کاهش حاشیه NFB امکانات (LCs/ BGs و غیره) و یا همچنین امداد در امنیت است. تصمیم گرفته خواهد شد توسط شعب بانک ها در مورد-به-مورد اساس و بر اساس اصالت از درخواست.

س) هستند NBFCs/MFIs/HFCs واجد شرایط زیر “کاهش سرمایه در تامین مالی”?

یک) در حال حاضر آنها در نظر گرفته شده در طرح. اما RBI ساخته شده است که تامین نقدینگی کافی برای حمایت از این واسطه های مالی تحت تازگی معرفی هدف دراز مدت عملیات Refinancing یعنی TLTRO. نقدینگی availed تحت این طرح توسط بانک ها به منظور اعزام به درجه سرمایه گذاری اوراق قرضه شرکت های بزرگ تجاری کاغذ و غیر قابل تبدیل اوراق قرضه بیش از و بالاتر از سطح برجسته ای از سرمایه گذاری های خود را در این اوراق قرضه به عنوان در مارس 27, 2020.

بانک ها باید توان مورد نیاز برای به دست آوردن تا پنجاه درصد از افزایشی در دارایی واجد شرایط ابزار از بازار اولیه صدور و باقی مانده از پنجاه درصد از بازار ثانویه از جمله از وجوه متقابل و غیر بانکی شرکت های مالی. سرمایه گذاری ساخته شده توسط بانک ها در این مرکز خواهد شد به عنوان طبقه بندی شده برگزار می شود به بلوغ (HTM) حتی بیش از 25 درصد از کل سرمایه گذاری مجاز شامل HTM نمونه کارها. مواجهه تحت این تسهیلات را نیز نمی توان حساب تحت بزرگ قرار گرفتن در معرض چارچوب است. بانک ها قادر خواهد بود برای حمایت از NBFCs/ MFIs/ HFCs و غیره. در زیر این پنجره و ما پیش بینی نیست فشار نقدینگی برای این واسطه های مالی.

Q) آیا همه این اقدامات از RBI درمان به عنوان “بازسازی”? آنچه در مورد مقررات قابل اجرا?

الف) اقدامات مقرر شده توسط RBI تحت مارس 27 سال 2020 دایره در COVID 19 نظارتی بسته نخواهد شد به عنوان به “بازسازی” و از این رو نمی خواهد در نتیجه دارایی طبقه بندی جمع و جور کردن. بر این اساس افزایش احکام برای بازسازی حساب نمی شود.

س) چه در مورد اقساط/EMIs در حال بهبود از طریق سی/ECS/NACH? چه خواهد شد این روش برای بازپرداخت قسط/EMIs اگر خواستار قرض ؟ *

یک) لطفا در تماس با بانک خود را برای تجدید نظر در حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de