RBI تحمیل توقف بله بانک کلاه برداشت در تومان 50,000

بانک مرکزی در روز پنج شنبه تحمیل یک مهلت قانونی برای مشکل وام دهنده خصوصی Yes بانک و همچنین جایگزین هیئت مدیره برای مدت 30 روز با توجه به وخامت جدی در موقعیت های مالی از بانک.

در یک اطلاع رسانی دولت گفت: سپرده گذاران نمی خواهد اجازه برداشت بیش از 50,000 تومان. محدودیت در خروج سپرده ها خواهد بود منوط به شرایط خاصی و RBI ممکن است عمومی یا نظم خاص, مجوز بانک اجازه خروج بیش از 50,000 تومان در زیر شرایط پیش بینی نشده:

RBI نیز جایگزین هیئت مدیره و منصوب Prashant کومار, ex-DMD و CFO از بانک دولتی هند به عنوان مدیر برای مدت 30 روز با توجه به وخامت جدی در موقعیت های مالی از بانک. این مرحله در نظر گرفته شده در بخش 36ACA (2) از مقررات بانکی عمل 1949.

“این انجام شده است به سرعت بازگرداندن اعتماد سپرده گذاران را در بانک از جمله با قرار دادن در جای خود یک طرح برای بازسازی و یا ادغام,” RBI گفت: در آزادی مطبوعات.

در بیانیه ای جداگانه این RBI گفت: “پس از مصرف با توجه به این تحولات بانک مرکزی به این نتیجه رسید که در غیاب معتبر احیای طرح و در منافع عمومی و منافع بانک به سپرده گذاران آن را به حال هیچ جایگزین اما به درخواست دولت مرکزی برای تحمیل یک مهلت قانونی در بخش 45 از مقررات بانکی عمل 1949.”

بر این اساس دولت مرکزی توقف اعمال موثر از آن را گفت.

RBI اطمینان سپرده گذاران از سرمایه گرسنگی بله بانک که منافع خود را به طور کامل حفاظت شده و وجود دارد بدون نیاز به وحشت.

“از نظر مقررات بانکی مقررات قانون بانک مرکزی را کشف و تدوین یک طرح در چند روز آینده برای بانک بازسازی و یا ادغام و با تصویب دولت مرکزی قرار داده و در همان محل و قبل از دوره توقف از سی روز به پایان می رسد به طوری که سپرده گذاران هستند و قرار نیست به سختی برای یک دوره طولانی از زمان” راس بانک گفت.

پیش از آن در روز ارتش گزارش داد که یک کنسرسیوم به رهبری بانک دولتی هند خواهد قید وثیقه بله بانک.

گزارش گفت که LIC خواسته شده است به تیم با بخش عمومی بانک برای معامله خرید. هم خود را برگزاری است شده ثابت در 49%.

LIC در حال حاضر دارای 8 ٪ از بحران-آمار بله بانک.

نقدی گرسنگی بانک شده است تلاش برای افزایش ما 2 میلیارد دلار در سهام را برای چند ماه گذشته است.

بانک تنظیم شده است به اعلام درآمد سه ماهه اکتبر تا دسامبر 2019 دوره در 14 مارس و پس از آن درخواست برای تاخیر به دلیل افزایش سرمایه در نظر دارد.

(با آژانس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>