Ravi Teja انتشار پوستر جدید از ‘Krack’ با Shruti Haasan, خواست هواداران به ماندن در خانه

هیچ کس نمی تواند استرس به اندازه کافی در مورد اهمیت ماندن در خانه و زیر 21-day مستند در طول شیوع کروناویروس. آخرین فرد به ما یادآوری می کنند در خانه بمانند و در امان ماندن است تلوگو بازیگر Ravi Teja. رونمایی فیلم آینده خود ‘Krack پوستر بازیگر خواسته طرفداران خود را به ماندن در خانه های خود.

پوستر ویژه Ravi Teja انتخاب کنید تا Shruti Haasan و خود را بر روی صفحه نمایش و پسر هر دو خواهری در سیاه و سفید. در ضمن راوی که در نقش یک افسر پلیس در فیلم پوشیدن khakhi پیراهن و شلوار. این پوستر در واقع آمده است: “ماندن در خانه و لذت بردن از با خانواده خود را.”

نگاهی به:

‘Krack’ علائم Shruti Haasan بازگشت به تلوگو cionema پس از یک مدت زمان طولانی. آخرین دیده می شود مخالف, Rajkummar Rao در ‘Behen Hogi Teri’ در سال 2017 Shruti نیز به صدای خارج از قاب به دیزنی ‘Frozen دوم’ در تامیل. از سوی دیگر Ravi Teja آخرین فیلم موفق ‘راجا بزرگ’ بیش از حد بود و در سال 2017.

‘Krack’ تیزر رونمایی شد در فوریه سال 2020 و همیشه از طرفداران شده اند در انتظار فقط برای به روز رسانی دیگر در فیلم است که آنها در نهایت دریافت شده در روز پنج شنبه. فیلم برنامه ریزی شده بود به تاریخ 8 ماه مه سال 2020 اما انتشار نسخه نهایی تاریخ خواهد بود تصمیم گرفت پس از coronavirus مستند به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im