راتان تاتا مردم را به توقف آنلاین نفرت و گردن کلفتی; قلم قلبی post on Instagram

تاتا گروه رئیس راتان تاتا در یکشنبه گذراند قلبی در پیام آنلاین قلدر و خواست مردم برای جلوگیری از آنلاین نفرت و گفت که تا سال 2020 است نه زمان “به جلو و یکدیگر را.”

در حالی که به اشتراک گذاری پیام در Instagram او پرسید: مردم برای جلوگیری از آنلاین نفرت و گردن کلفتی و به جای حمایت از یکدیگر در آنچه بوده است “سال پر از چالش” برای همه است.

در یک پست در رسانه های اجتماعی پلت فرم Instagram تاتا گفت: جامعه آنلاین است که مضر به یکدیگر و آوردن هر یک از دیگر پایین است.

“در این سال شده است پر از چالش برای هر کس در برخی از سطح و یا دیگر. من جامعه آنلاین بودن مضر به یکدیگر آوردن هر یک از دیگر پایین به شدت و با سریع قضاوت” رئیس بازنشسته از گروه تاتا گفت.

“من اعتقاد دارم که در این سال به خصوص تماس برای همه ما متحد و مفید است و نه زمان به جلو و یکدیگر را,” او اضافه شده است.

اصرار برای حساسیت بیشتر نسبت به یکدیگر او تصریح کرد: نیاز به “بیشتر از مهربانی و بیشتر از درک و صبر از آنچه می بیند امروز.” تاتا گفت: در حالی که “حضور حاضر محدود است اما من واقعا امیدوارم که از آن خواهد شد به یک محل همدلی و حمایت برای هر کس بدون توجه به چه علت خود را به جای نفرت و قلدری.”

اینجا پست…

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راتان تاتا (@ratantata) در

پس از به اشتراک گذاشته آنلاین, پست جمع آوری شده بیش از 3.8 لاخ دوست دارد – و تعداد آنها تنها در حال افزایش است. بالیوود بازیگر سونام کاپور نوشت: “آمین” همراه با عشق emoji آقای تاتا پست.

“شما الهام از هند” نوشت: یک کاربر. “همه ما باید انسانی به منظور به نام انسان” دیگری نوشت.

آقای تاتا پیام چیزی است که ما واقعا مورد نیاز در طول این زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de