راتان تاتا رکود جعلی را پست می گوید ویروسی, انگیزه, مقاله در مورد COVID-19 و اقتصاد نه به قلم او

صنعتگر و رئیس بازنشسته از تاتا گروه راتان تاتا در اعتراض به رسمی خود رسیدگی در میکروبلاگینگ سایت شبکه اجتماعی توییتر به سینه برخی اخبار جعلی در ارتباط با misattributed پست که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی چند روز پیش. ویروسی پست است که در حال گردش است “انگیزه” سخنان منسوب به راتان تاتا با توجه به قرار “بزرگ سقوط اقتصاد” در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

پست با عنوان “بسیار انگیزشی در این ساعت” که رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی به نقل از راتان تاتا عنوان کرد و گفت: “کارشناسان پیش بینی بزرگ سقوط اقتصاد با توجه به کورونا”. این اسناد جعلی است به عنوان صنعتگر روشن از خود توییتر رسمی رسیدگی در این روز است.

“این پست نه گفته شده و نه نوشته شده توسط من. من مصرانه از شما را به بررسی رسانه های منتشر شده در WhatsApp و اجتماعی سیستم عامل است. اگر من چیزی برای گفتن من می گویند آن را بر روی کانال های رسمی. امیدوارم که شما امن هستند و انجام مراقبت ایم” 82 ساله صنعتگر.

در این پست لیست تعدادی از قرار دستاورد های که ساخته شده اند و یا توسط افراد و یا کل سازمان ملل braving احتمالات غیر ممکن است. آن را به دروغ ویژگی راتان تاتا به عنوان گفت: پس از این اظهارات به عنوان یک احتمال انگیزشی مثال گفت که هند و با پسوند جهان دارای پتانسیل برای جستن به عقب و حتی پس از coronavirus بحران ظاهرا هجوم “کارشناسان” است که می گویند که اقتصاد خواهد بود خراب اثرات ویروس.

در میان چیزهای دیگر, جعلی پست غلط ویژگی راتان تاتا به عنوان گفت: “من خیلی در مورد این کارشناسان است. اما من نمی دانم برای مطمئن شوید که آنها نمی دانم هر چیزی در مورد ارزش انسان انگیزه و مصمم تلاش” آن را بخوانید. پست همچنین با اشاره به تجدید حیات ژاپن پس از جنگ جهانی-2 سیاست بین الملل با اسرائیل در مرکز و جام جهانی و پیروزی تیم کریکت هند در سال 1983 در میان دیگران.

“اقتصاد هند گزاف گویی خواهد شد در صورت” پست که پر از اشتباهات, این نتیجه رسیدند.

آن است که به ذکر است که تاتا گروه متعهد 1,500 تومان کرور روپیه برای لوازم پزشکی و نسبت به تامین قطعه از تجهیزات است که کمک خواهد کرد که دولت در مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع آن در حال گسترش مانند آتش سوزی در کشور است.

در انتشار رسمی راتان تاتا رئیس بازنشسته از تاتا گروه بود گفت: “COVID-19 بحران یکی از سخت ترین چالش های ما را به عنوان یک نژاد. تاتا اعتماد و تاتا شرکت های گروه را در گذشته افزایش یافته است به نیازهای کشور است. در این لحظه نیاز ساعت است که بیشتر از هر زمان دیگری است.”

این خبر جعلی است که همیشه ناخواسته به خصوص در این زمان بحران. تاتا همچنین ارسال یک پیام بر روی عکس-های برنامه Instagram و نوشت: “خبر جعلی مضر است به همه ما است و همیشه باید بررسی شود.”

مطمئن باشید می توان گفت که تاتا گروه یا آقای Ratan Tata باید همیشه و در آینده هم خواهد خود را به کانال های رسمی در شبکه های اجتماعی را به هر گونه نظرات و یا اطلاعیه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de