رپ Scarface نشان می دهد او در دیالیز به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تشخیص


Illustration for article titled Rapper Scarface Reveals He Is on Dialysis as a Result of COVID-19 Diagnosis

عکس: آلن Berezovsky (گتی ایماژ)

رپ Scarface از هوستون گروه رپ Geto پسران یکی از چندین نوازندگان که قرارداد coronavirus در ماه مارس است. او را شکست این خبر در گفتگو با همکار Geto پسر ویلی D از طریق یوتیوب که در آن او گفت که او احساس او که قرار بود به مرگ.

تبلیغات

در حال حاضر Scarface است اجازه دادن به طرفداران می دانند که این بیماری تبدیل شده است و حتی جدی تر برای او را به عنوان او در حال حاضر در دیالیز به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

“من مبارزه COVID دو دو جانبه ذات الریه—هر دو ریه و نارسایی کلیه در خانه من,” او گفت: Willie D در زوم مصاحبه هفته گذشته است. “من رفت و برگشت به بیمارستان. هنگامی که تمام رفت و برگشت به گه دوباره من رفت و برگشت به بیمارستان. من فقط از بیمارستان روز شنبه (20 آوریل).”

تبلیغات

Scarface گفت که قبل از ابتلا به کروناویروس او تا به حال هیچ کلیه مسائل. در حال حاضر او را به تغییر کل رژیم غذایی و شیوه زندگی است. او دیالیز چهار روز در هفته به مدت سه ساعت در روز. (“که در نظر گرفتن تمام خون من از تمیز کردن آن و قرار دادن آن در بدن,” او توضیح می دهد.)

“من نمی تواند رفتن به بیمارستان با COVID چون من نمی خواهم آنها را به من قرار داده در یک ونتیلاتور” او ادامه داد. “همه آنها در حال قرار دادن بر روی هواکش است fuckin’ مرگ برادر. شما می دانید ؟ بنابراین من فکر نمی کنم وجود دارد هر راه که شما می توانید درمان COVID. بنابراین من فقط می تواند در بیمارستان در یک fuckin’ ونتیلاتور و من نه در خانه درگذشت.”

به عنوان نشانه های این که او تجربه کرده رپر گفت که او نمی تواند نگه داشتن مواد غذایی پایین نمی توانستم بخوابم اما نمی تواند بیدار بماند و نمی توانستم نفس بکشم. در حالی که او کار می کند به سهولت او ناراحتی او خدا را شکر برای زنده ماندن در حال حاضر.

“حلق آویز در آن رشته از مرگ باعث می شود شما واقعا زندگی,” او گفت:. “من در اینچ به دور از مرگ و اگر شما اجازه دهید که پزشکان به آن, آنها نمی دانند که چگونه من جان سالم به در برد.”

تبلیغات

دعا و آرزوهای خوب برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im