رپ پاپ دود به خاک سپرده شود در بروکلین بعد از این هفته


Illustration for article titled Rapper Pop Smoke to Be Buried in Brooklyn Later This Week

عکس: پاسکال لو Segretain (گتی ایماژ)

رپ پاپ دود بود که به طرز وحشیانه ای داغستان در ماه گذشته در یک خانه در هالیوود هیلزخواهد بود گذاشته و به استراحت بعد از این هفته در زادگاه خود از بروکلین, n. y.

نیویورک دیلی نیوز گزارش می دهد که افزایش هیپ هاپ ستاره خواهد بود گذاشته و به استراحت در تاریخی سبز-چوب گورستان جنوبی از چشم انداز پارک نزدیک به Canarsie محله او در.

تبلیغات

پاپ دود متولد بشار Barakah جکسون هدف گلوله قرار گرفت و کشته در حمله به خانه on Feb. 19. در مقدم نیویورک “مته” صحنه, پاپ, دود برک آوت آهنگ “خوش آمدید به حزب” بود که همه جا song-of-the-تابستان در سراسر پنج بخش نیویورک در سال 2019 مارک او را به عنوان یک استعداد به تماشای. او فقط 20 سال سن در زمان مرگ او.

لس آنجلس پزشکی قانونی حکومت علت مرگ به عنوان یک قتل. پلیس هنوز در حال بررسی شرایط و چگونگی حمله به خانه. یک سخنگوی پلیس گفت: اخبار روزانه است که آنها با توجه به “حداقل چهار مظنون” درگیر در تیراندازی و نمی تواند در عین حال می گویند که آیا آن یک سرقت یا هدف رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>