رپیدز پایان MLS برگشت مسابقات را با تساوی 2-2 مقابل مینه سوتا FC

کلرادو رپیدز برداشت خود را تنها نقطه MLS برگشت مسابقات چهار بازی به تساوی 2-2, مینه سوتا, ایالات FC. کلرادو حذف شد از دور حذفی در روز قبل از آن زمانی که Sporting Kansas City ضرب و شتم رئال سالت لیک 2-0.

رپیدز نمایش ناامید کننده در این رقابت ارسال آنها را به خانه زود است. هنوز هم خود دو برد قبل از فصل متوقف شد با توجه به کروناویروس همراه با قرعه کشی در برابر مینه سوتا کلرادو در یک نقطه حذفی زمانی که فصل به طور منظم از سر گرفته است.

“این یک نتیجه بهتر” مدافع جلب مور که در خدمت به عنوان کاپیتان گفت. “خوب به پایان این مسابقات در تا حدودی بالا است. من فکر می کنم برای بخشی بهتر بازی کردیم و این تیم به احتمال زیاد به نفع خود. به غیر از 10 یا 15 دقیقه به نیمه اول آن یک عملکرد خوب است.”

یک هرج و مرج شروع که تکیه داده بود به Loons راه به آرامی منتقل و پس از لوئیس Amarilla کارت زرد ده دقیقه به بازی پس از ابتلا به Colle وارنر با آرنج. رپیدز پشت صحنه با دو جامد ضربات آزاد در لحظات زیر است. تقریبا در بر داشت net زمانی که دیگو روبیو فرستاده قدرتمند هدر سمت هدف اما تایلر میلر ساخته شده دیدنی نجات دهد.

سوار که حرکت رپیدز بودند به اعتصاب. یک هافبک گردش مالی ناشی از تحریم های مجاز عجله برای نیکولاس Benezet که تغذیه Kei Kamara. این مرد بزرگ قرار داده کلرادو پیش با یک دارای گونه های برامده پایان کوتاه-جانبی برای 128 هدف شغلی است که پنجم تمام وقت در MLS.

مینه سوتا تساوی 36 دقیقه در زمانی که خطرناک Jan Gregus ضربه آزاد از خارج از جعبه منحرف شد در توسط Ethan Finlay.

فقط قبل از نتیجهی آن نگاه به عنوان اینکه رپیدز خواهد پاسخ دهد. Benezet و روبیو تقریبا متصل دوباره اما شیلی شات فقط میره گذشته net. هفت دقیقه پس از گل اول این Loons ساخته شده کلرادو پرداخت. سرمایه گذاری در یک دسته کوچک موسیقی جاز بازی از رومن Métanire و Gregus یک تندرست صلیب در بر داشت پا داغ از Finlay. آن را آسان به ضربه بزنید صفحه اصلی به عنوان کلرادو دفاع در موقعیت ضعیف کردن شماره خود را در جعبه.

این دومین بار در شش روز است که کلرادو اذعان دو گل در هفت دقیقه.

“هنگامی که یکی از نتایج می رود راه اشتباه شما شروع به کشف کردن که همه چیز در حال رفتن به راه رفتن خود و ما باید به کار سخت تر به فقط آنچه ما می خواهیم” Jonathan Lewis گفت. “من احساس می کنم مثل این دو بازی بسیار خوب در برابر تیم ما بیشتر در غالب تیم. ما برخی از درخشان مسائل اما فقط کمی اشتباه است.”

روبیو در آغاز نیمه دوم با ضربه کنون سمت پست اما توپ trickled دور از net. شریک زندگی خود را در عمل برای شب Benezet خواهد زیر را در اوایل نیمه دوم. در آمد Lewis. نیکولاس Mezquida ضربه آزاد pinballed را به سمت لبه جعبه و سریع لوئیس با چکش یک چپ پا اعتصاب کوتاه-سمت به سطح تعداد در 2-2.

نیمه دوم دیدم چند شانس بیشتری برای رپیدز تقریبا همه از آن تولید شد توسط Lewis, اما آنها پراکنده است. بازی به پایان رسید و در قرعه کشی.

“عملکرد خوب در اکثر موارد” سر مربی رابین فریزر گفت. “من فکر می کردم ما واقعا در زمان آن را به آنها و ما قادر به ایجاد تعدادی از شانس متاسفانه ما رسیدن به یک پیروزی خارج از آن.”

اولین: Braian گلون بود اواخر جایگزین ساخت رپیدز اولین. او به دست آورد و در زمستان پیوست و این باشگاه در اوایل این ماه. 19 سال به جلو است و شدت تبلیغ چشم انداز.

هزاره علامت: Kamara در نیمه اول هدف این بود که 1000 هفتم به طور منظم فصل نمره در رپیدز تاریخ است. اولین شمارش آمد از مارسلو Balboa در تاریخ 21 آوریل سال 1996.

چه بعدی: هیچ کس نمی داند. MLS امیدوار است برای یک راه اندازی مجدد خود را به طور منظم فصل یک بار این مسابقات به پایان می رسد اما هیچ چیز اعلام شده است. کلرادو انجام خواهد شد یک دور تر از COVID-19 تست قبل از اجازه سفر به خانه.

“من تصور آن خواهید بود فردا که ما را به بازگشت به خانه” Fraser گفت. “من نمی دانم دقیقا چه آموزش در حال رفتن به مانند نگاه به صورت زن و شوهر بعد از هفته اما فرض کنید که ما در حال رفتن به یک فصل ما قطعا به دنبال به جلو به آموزش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de