رند پل حریف سرسخت از Coronavirus بهداشت و درمان بسته های مبتلا به کروناویروس


U.S. Sen. Rand Paul (R-KY) takes an elevator at the U.S. Capitol for a vote on March 18, 2020 in Washington, DC. as members of the Senate were urged to pass as soon as possible a second COVID-19 funding bill already passed by the House.

به گزارش ایسنا ، رند پل (R-KY) طول می کشد یک آسانسور در کنگره برای رای گیری در 18 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC. به عنوان اعضای سنا خواست شد به تصویب در اسرع وقت دوم COVID-19 لایحه بودجه در حال حاضر به تصویب توسط مجلس.
عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

Malcolm X ain’t هرگز دروغ; جوجه فراموش خانه می آیند به جای شب بسر بردن!

و شما فکر می کنم که یک سناتور از ایالت کنتاکی می دانم که بهتر از هر کسی.

تبلیغات

اما به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد, رند پل که تنها سناتور به رای در برابر یک دلار 8.3 میلیارد اضطراری coronavirus بسته ماه گذشتهدارای آزمایش مثبت برای این بیماری کشنده نیز شناخته شده به عنوان COVID-19.

روز یکشنبه جمهوریخواه سناتور تشخیص داد خود را از طریق حساب رسمی توییتر نوشته است که او احساس خوب و در قرنطینه.

پل که عمل به عنوان یک دکتر چشم تبدیل به اولین عضو مجلس سنا به گزارش یک مورد COVID-19.

تبلیغات

57 سال پیتسبورگ ، مادری گفت که او تا به حال علائم و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث.

محافظه کار مجلس شد گزارش غافل از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده و تماس با هر یک از کارکنان خود DC ،

تبلیغات

به عنوان “کسری هاوک” توسط آسوشیتد پرس پولس در میان هشت سناتور دموکرات که رای در برابر یک خانه-تصویب لایحه هفته گذشته ارائه شده است که بیش از 100 میلیارد دلار برای افزایش تست برای همه گیر و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی.

تبلیغات

دوک دانشکده پزشکی دانشگاه آلوم نیز تنها سناتور جمهوری خواه را که مخالف زودتر لایحه اجازه $8.3 میلیارد برای پاسخ اولیه به کوروناویروس.

تبلیغات

از سال 2011 Paul خدمت کرده است به عنوان به عنوان junior, ایالات متحده سناتور کنتاکی – که در آن آنها را همه که معروف مرغ سرخ شده.

خود شرح داده شده در قانون اساسی محافظه کار پل توسط یکی از حامیان سرسخت جنبش حزب چای که فرار ناموفق مبارزات انتخاباتی برای حزب جمهوری خواه نامزدی در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de