رند پل 1st است سناتور به گزارش تست مثبت برای coronavirus

واشنگتن — رند پل سناتور. R-Ky., روز یکشنبه گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید, تبدیل شدن به اولین عضو مجلس سنا به گزارش یک مورد COVID-19. او در یک صدای جیر جیر که او احساس خوب و در قرنطینه.

پل جراح چشم گفت: او تا به حال نه علائم و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او گفت که او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.

پل کسری شاهین بود و در میان هشت سناتور دموکرات که رای در برابر یک خانه-تصویب لایحه هفته گذشته ارائه شده است که بیش از 100 میلیارد دلار برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران است. او همچنین تنها سناتور جمهوری خواه را که مخالف زودتر لایحه اجازه $8.3 میلیارد برای پاسخ اولیه به کوروناویروس.

سناتور بود در کاپیتول هیل هفته گذشته از جمله در یک ناهار جمعه در میان اوباما. او در طبقه سنا در روز چهارشنبه بعد از ظهر پرداختن به cornonavirus و اصلاحیه او حمایت شده است که برای پرداخت virus تلاش های امدادی با خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان است.

یک سخنگوی سناتور. جری موران R-Kan., گفت: Moran خلاصه دیدم پل در سنا بدنسازی در صبح روز یکشنبه است و او به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات ایران با همکاران در یک نشست. مورن “به دنبال دستورالعمل CDC نگه داشته و فاصله ایمن بین او و سناتور. پل” سخنگوی تام Brandt گفت. مورن صحبت کرده است با حضور پزشک در کنگره و گفته شده است او نمی خود نیاز به قرنطینه Brandt گفت.

داکوتای جنوبی ایالت جان Thune دوم-رتبه بندی سناتور جمهوری خواه گفت: در سنا طبقه است که قانونگذاران را مشورت با پزشک متخصص در مورد همه سناتورهای شده اند که در تماس با پل.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: “دعا برای پل و اشاره کرد که پل را به سلامت به خطر بیافتد. پل, 57, شکست, چند دنده در سال 2017 زمانی که یک همسایه حمله و او را بیش از یک مدت طولانی محوطه سازی اختلاف است. پل که بعدها اهدا $580,000 خسارت و هزینه های درمانی و جراحی در سال گذشته به حذف بخشی از یک ریه آسیب دیده از حمله.

دو خانه اعضای مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا دارای آزمایش مثبت است.

مجلس سنا در جلسه یکشنبه به دنبال دو حزبی پاسخ به همه گیر. در صورت تصویب این لایحه خواهد بود سوم اندازه گیری کنگره را تایید کرده است در پاسخ به کروناویروس در این ماه.

کاخ سفید به طور فزاینده ای تاکید کرد که آزمایش باید در اولویت قرار سالمندان و مراقبت های بهداشتی کارگران که علائم ویروس. در حالی که بیشتر موارد COVID-19 خفیف هستند و ده ها هزار نفر از مردم را بهبود افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی هستند در معرض خطر بالاتر برای بیشتر مشکلات جدی مانند ذات الریه.

“ما نمی خواهیم همه را به بیرون رفتن و گرفتن یک آزمون به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه جمعه.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به مردم می گوید به دنبال تست اگر آنها برخی از علائم شبه آنفولانزا و بیماری های ناشی از کوروناویروس – تب و سرفه و مشکل در تنفس – و اگر آنها سفر کرده اند به تازگی به شیوع منطقه شده اند و یا در تماس نزدیک با کسی که آلوده است. آنها برای اولین بار باید تست آنفولانزا و دیگر روال عفونت.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس نویسندگان لیزا Mascaro و مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im