Rajwant سینگ Vohra: مظهر درخشندگی و مهربانی

Rajwant سینگ Vohra: مظهر درخشندگی و مهربانی – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 26, 2020, 14:19 IST | همکاری محتوا | بمبئی

داشتن تاسیس Fateh کانال تلویزیون و جلو آوردن 24/7 برنامه تلویزیونی گورو Falaj را preachings آقای Rajwant سینگ Vohra گذاشته پایه و اساس برای بازگرداندن محترم فرهنگ سیک

آقای Rajwant سینگ Vohra نام نیاز به معرفی ندارد. او شخصیتی است که کل Sikh Sangat تحسین و احترام می گذارد. داشتن تاسیس Fateh کانال تلویزیون و جلو آوردن 24/7 برنامه تلویزیونی گورو Falaj را preachings آقای Rajwant سینگ Vohra گذاشته پایه و اساس برای بازگرداندن محترم فرهنگ سیک.

پس از این کانال به وجود آمد در ماه اوت سال 2014 به وجود آمد که Fateh Parivaar Sewa جامعه غیر دولتی و یک شرکت تابعه به Fateh تلویزیون. NGO مظهر مهربانی و محبت و درخشندگی.

آقای Rajwant سینگ Vohra تاسیس سازمان های غیر دولتی با توجه به کمک جامعه گرفتار در بد انگور از مشکلات اجتماعی است.

و آن آغاز شده و با ارائه رایگان آموزش های فنی از کامپیوتر به مردان و زنان, آموزش دوخت دختران جوان و Gatka آموزش به کودکان است.

Fateh Parivaar Sewa جامعه غیر دولتی تاسیس شده زیر آموزش و مراکز آموزشی:

1. Fateh مرکز کامپیوتر
2. Fateh دوخت مرکز
3. Fateh Gatka مرکز
4. Parivaar Naari بال

این مراکز ارائه آموزش رایگان برای همه بدون در نظر گرفتن جنسیت و مذهب و سن و سال. جمعی از مردم آموخته است از این مراکز و ساخته شده خود را از منابع درآمد است. افراد جوان باید آموخته مهارت های کامپیوتر و فرود شغل. زنان جوان آموخته اند به کوک و باز خود را در بوتیک.

NGO سازماندهی Gatka و Gurbani یادگیری اردوگاه هر سال در طول تعطیلات تابستان برای کودکان و دانش آموزان است. ایده پشت این اردوگاه به enkindle ارادت و علاقه در آنها برای سیک فرهنگ و گورو Sahibans آموزه.

در گفتگو با آقای Rajwant سینگ Vohra او می گوید او احساس افتخار می گویند که بسیاری از دانش آموزان از این مراکز در حال حاضر مشغول به کار هستند.

بهترین قسمت در مورد این مراکز است که آموزش محیط حرفه ای است که دانش داده شده است که از سطح مبتدی به سطح پیشرفته و افراد جوان آموزش دیده با توجه به نزدیکی فرهنگ است.

NGO آیا خجالتی نیست و دور از انجام کار اجتماعی. رایگان اهدای خون اردوگاه چشم بررسی کنید تا اردوگاه ، سازماندهی می شوند. هر سال این سازمان سازماندهی یک Samagam که در آن 5 سیک مشتاقانه با اهدا جوایز معتبر برای خود سخت کوش خدمات به جامعه سیک.

مشهور سیک شخصیت از سراسر کشور شریک شدن در Samagam و در نماز به خدای همراه با Sikh Sangat.

بودن رئيس جمهور از سازمان های غیر دولتی او احساس می کند بسیار زیاد احساس رضایت زمانی که او می بیند دختران یادگیری از این مراکز و کار به کسب زندگی خود را.

با گذشت هر سال این سازمان به دست آورده به رسمیت شناختن تحسین و احترام به آثار و خدمات آن را انجام داده است. این Fateh تلویزیون خانواده بزرگتر رشد می کند به عنوان جدید اختصاص داده شده و مردم با پیوستن به آنها را برای کمک به جامعه است.

Fateh Parivaar Sewa جامعه propounds که اگر یا زمانی که دولت نیاز به هر گونه کمک های این سازمان را گسترش دست و ارائه راه حل برای هر مشکل از جامعه است.

 لازم به ذکر است که به دلیل غیر دولتی مانند Fateh Parivaar Sewa جامعه و شخصیتهایی مانند آقای Rajwant سینگ Vohra جامعه پر رونق است. در میان این مسائل نگرانی مانند بیکاری وابستگی زنان پریشان جوانان زمخت برنامه های تلویزیونی و غیره. آقای Rajwant سینگ Vohra به جلو آمده با Fateh تلویزیون و Fateh Parivaar Sewa جامعه به تصحیح برخی از اشتباهات جامعه و ارائه پشتیبانی به نیازمندان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de