Rajveer Rajgor یک کودک هنرمند که شده برنده میلیون ها قلب در سن چهار

Rajveer Rajgor یک کودک هنرمند که شده برنده میلیون ها قلب در سن چهار – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 02, 2020, 11:39 IST | همکاری محتوا | بمبئی

با توجه به Rajveer جرم fandom, او یکی از مهمترین و به دنبال ستاره در Likee برنامه نگه می دارد که در افزایش گذشت هر روز.

Rajveer Rajgor

Rajveer Rajgor

صنعت فیلم پررونق است با استعداد و آنچه شگفت انگیز تر این است که اسلحه جوان در حال سرقت نشان می دهد و چگونه.

Rajveer Rajgor 4 سال از گجرات یک چنین بچه ای که به دست اورد محبوبیت بسیار زیاد در این سن.

در صرف سن 3.5 سال Rajveer مجموعه رسانه های اجتماعی در آتش با فیلم های خود را که در آن کودک دیده می شود لب همگام سازی به Hindi songs زحمت با وجود درک زبان است.

Rajveer پدر و مادر دولت است که زمانی که او تنها 10 ماه و آنها تا به حال مرتب شیو Pooja در خانه Rajveer شروع به انجام Pooja بدون آنکه کسی او را آموزش چگونه به انجام آن است. و پدر و مادر خود را در زمان های ویدئویی خود را و آن را ویروسی در رسانه های اجتماعی ساخته شده است که او معروف است. هر جا که او استفاده می شود برای رفتن به می گویند Mumbai Delhi مردم استفاده می شود به رسمیت شناختن او به عنوان کودک در تصویری و آنها را به یک عکاسی از خود با او. حتی در سفرهای خارجی کارکنان فرودگاه و هواپیما خدمه او را به رسمیت شناخت. این بود که Rajveer پدر و مادر متوجه شدم که او با استعداد با استعداد ذاتی.

با توجه به Rajveer جرم fandom, او یکی از مهمترین و به دنبال ستاره در Likee برنامه نگه می دارد که در افزایش گذشت هر روز. برای این دستاورد Rajveer دریافت جایزه از مانند برنامه.

این استعداد به دست آورده Rajveer سازی ارائه می دهد و اقدام ارائه می دهد از بالیوود. او در حال حاضر مشغول به کار با Garba پادشاه ” Kinjal دیو یکی از خوانندگان برجسته از گجرات در آلبوم تصویری و ریخته شده برای آینده آنهایی که بیش از حد. Rajveer صعود بین المللی دیوار از شهرت جایزه نشان می دهد از کلیک اهدا شد توسط Sushmita Sen در Mehboob Studios, Mumbai.

بالیوود ستاره مانند Sushant Singh Rajput, Salman Khan بیش از حد در ترس از, بچه, به طوری که آنها را دعوت کرده بود Rajveer در فیلم تبلیغاتی حوادث در گذشته است.

Rajveer به دست آورد آنقدر در چنین سن جوانی است که آن را غیر قابل باور است و الهام بخش در همان زمان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>