راجیو گاندی ترور مورد: وکیل پرسش بیش از Nalini را اقدام به خودکشی در زندان مظنون foulplay

در میان گزارش های راجیو گاندی ترور مورد زندگی محکوم Nalini را اقدام به خودکشی در وللر زندان برای زنان او مدافع Pugalendhi در یک مکالمه تلفنی گفت WION که اطلاعات اولیه بود به اندازه کافی قانع کننده. “Nalini یک جنگنده است و دارای تحمل بسیار در او 29 سال حبس من شک دارم اگر دلایل اعلام شده توسط مسئولان امر او را به چنین یک مرحله شدید. او هرگز انجام هر چیزی از این نوع در طول نزدیک به 3 دهه از زندان. شاید بیشتر به آن وجود دارد از ملاقات چشم” او مدافع Pugalendhi می گوید.

Pugalendhi گفت که او موفق به دریافت یک تماس در مداخله شب بین شنبه و سه شنبه و مطلع شد که Nalini تا به حال اقدام به خودکشی در زندان برای زنان در وللر. او می گوید که مقامات زندان’ نسخه که می گوید که Nalini و زندگی دیگر محکوم کرده بود یک سوء تفاهم و نزاع که تشدید. گفته شده است که زندگی محکوم شکایت به زندانبان در مورد کشمکش با Nalini.

ظاهرا زندانبان حال انجام یک تحقیق با Nalini در حدود 8:30 ساعت پس از آن آشفته Nalini اقدام به خودکشی. در حالی که برخی از نسخه های دولت است که Nalini تهدید به مرحله شدید به دیگران می گویند که او تا به حال اقدام به خودکشی توسط strangulating با استفاده از یک پارچه.

Pugalendhi اعلام کرد که tussles بین زندانیان و نگهبانان در نظر گرفتن طرف مشترک بودند رخداد در زندان. اما او اشاره می کند برخی ناهنجاری – “این احتمال وجود دارد که زندانی ممکن است شکایت کرده اند به زندانبان قبل از 6 بعد از ظهر زمانی که زندانیان ملزم به بازگشت به سلول های خود را. اگر شکایت داده شد در 6 ساعت, چرا لازم برای زندانبان به بازدید Nalini و سوال او در 8:30 ب. ظ برای آنچه به نظر می رسد طبیعی موضوع ؟ پس از 7 ساعت زندانبان نیست بازدید از زندانیانی که در سلول های خود را وجود دارد تنها روال بازدیدکننده داشته است است که اتفاق می افتد روزانه در صبح است. آنچه که نیاز به رفتن در شب و سوال است؟”

مشکوک که وجود دارد این است که بیش از این چه می شود گفت: در این مورد اقدام به خودکشی Pugalendhi مذاکرات در مورد شکنجه و عذاب روانی که Nalini مواجه شده است و بیش از گذشته از 29 سال از زندگی خود را که او در زندان است. او ادعا میکند که Nalini همواره یک جنگنده که ایستاده بود تا برای او حقوق و معتقد بودند در مبارزه با جنگ حقوقی. “از من چقدر می دانم که او نه از آن نوع اشخاصی که فکر می کنم در نظر گرفتن یک گام به دلایل فوق. او نه اقدام به هر چیزی از این نوع در طی 29 سال. او یک شخصیت قوی” او می گوید.

Pugalendhi همچنین درباره یکی دیگر از جنبه های مهم است که ممکن است برگزاری یک سرنخ به آنچه رفت و در داخل زندان است. “در هفته تماس بگیرید که محکومین می توانید با وکلای Nalini شوهر Murugan (یک) Sriharan به تازگی گفت که اقدام قانونی آغاز به تغییر Nalini به Puzhal زندان”.

Nalini تسلیم در زندان مرکزی برای زنان در وللر در تامیل نادو شوهرش Murugan (یک) Sriharan تسلیم در زندان برای مرد مجرم در همان مرکز. Nalini و مجاز به ایجاد دو تماس به هر یک از دیگر در هر ماه است. وجود دارد s مورد انتظار در مدرس دادگاه عالی در مورد اینکه آیا Nalini و شوهرش می توانید تماس های ویدئویی را به اعضای خانواده خود که ساکن در خارج از کشور سریلانکا و انگلستان است.

هفت نفر از جمله Nalini و شوهرش محکوم شدند ویژه TADA دادگاه برای نقش خود را در ترور نخست وزیر سابق هند راجیو گاندی در مه 21 توسط ببرهای تامیل (آزادی Tigers of Tamil Eelam) بمب گذار انتحاری در یک تجمع انتخاباتی در Sriperumbudur در حومه چنای.

محکومین در ابتدا به اعدام محکوم شد اما بعد از آن تبدیل به حبس ابد. علاوه بر Nalini و Murugan (یک) Sriharan دیگر محکومین هستند Perarivalan, Santhan, Jayakumar, Ravichandran و رابرت Payas.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net