راجیو گاندی ترور مورد محکوم Nalini وکیل می گوید TN دولت انکار تماس تصویری با قوم و خویش خلاف قانون اساسی است

وکیل نخست وزیر سابق راجیو گاندی ترور مورد محکوم Nalini Sriharan گفته است که در تامیل نادو دولت تسلیم نشدن Nalini و Murugan به تماس های ویدئویی را به خود دانش و معرفت و قوم و خویش که ساکن خارج از کشور است که به وضوح بر خلاف قانون اساسی.

در اوایل این ماه Nalini مادر S Padma تا به حال ثبت یک درخواست به دنبال به او اجازه دهد دختر و پسر در قانون Murugan نام مستعار Srharan به آنها اجازه را به 10 دقیقه ویدئو تماس روزانه با قوم و خویش خود را. Murugan مادر ساکن در سریلانکا و Murugan خواهر ساکن در لندن است.

در دومین جلسه از این مذاکرات که در روز پنجشنبه برگزار تامیل نادو دولت بود که توسط IG (زندان) مغلوب و مدرس دادگاه عالی این است که هیچ ماده یا در تامیل نادو قوانین زندان 1983 و یا یک دولت به منظور اجازه می دهد یک زندانی به یک صدا و یا تماس تصویری به هر کسی ساکن در یک کشور خارجی است.

از طرف تامیل نادو دولت IG حتی خواسته دادگاه به رد دادخواست.

دولت نماینده همچنین افزود که مقامات زندان نمی تواند اقدام در برابر تماس گیرنده در انتهای دیگر اگر Nalini یا Murugan نقض قوانین زندان و یا قوانین دیگر است.

بیشتر اجازه می دهد یک درخواست برای ایجاد تماس های ویدئویی/صوتی یک امتیاز گسترش به زندانیان برای خود خوب رفتار و مقرره حق است. همچنین اشاره شد که پس از این مورد بود و بین المللی انشعابات و محکوم را در ارتباط با ممنوع ساز و برگ این کاهش تحت دامنه از وزارت امور خارجی.

اما Nalini مدافع و مشاور ارشد Radhakrishnan گفت که تمام نظرات مطرح شده توسط دولت را خلاف قانون اساسی.

“خود را قوم و خویش بودن ساکنان خارجی به این معنا نیست که یک کشور خارجی درگیر است و این که MEA باید به آن نگاه کنید. هیچ کس نمی تواند جلوگیری از دو نفر از مرزها عبور از صحبت کردن است. زندانی حق دارد بیان. شناسایی و تایید تماس گیرنده در انتهای دیگر این است که وظیفه مسئولین زندان,” وکیل گفت.

هنگامی که آن را به امکان آنها را در تماس با اعضای ممنوع ساز و برگ او ادعا میکند که آنها بعد از همه صحبت Murugan مادر و خواهر هر دو آنها متصل نیست و به هیچ ممنوع ساز و برگ.

“این خانواده تماس به پدر و مادر خود را/در قوانین مقامات می تواند نظارت بر آن و یا ویدیو گرافی حتی زندانبان می توانید نشستن در کنار آنها و شاهد آنچه که در حال صحبت. اجازه می دهد حتی این نقض آشکار حق اساسی و ماده 21 از قانون اساسی ما است. این وظیفه دولت و ماشین آلات به اطمینان حاصل شود که تماس می گیرد” Radhakrishnan اضافه شده حاکی است که دولت استدلال بود و در واقع ‘هوشمندانه پیش نویس’.

Murugan قبلا ساخته شده درخواست به صحبت با پدرش ساکن سریلانکا اما که پایین تبدیل شده بود. در اواخر ماه آوریل سال جاری زمانی که Murugan پدر منقضی شده او حتی محروم فرصت دیدن او را برای بار آخر قبل از آخرین مراسم انجام شد. گزارش ها می گویند که پدر آخرین خواهید شد که قادر به دیدن پسر خود را.

نمایندگی ساخته شده بود در اواخر ماه آوریل به اجازه محکومین به تماس های تصویری با قوم و خویش خود را در آن بود در هفته دوم ممکن است که درخواست ثبت شده در این زمینه است. اولین مدرس دادگاه عالی نیمکت که شنیده تقاضای اوایل این هفته در مورد دولت چرا مجرم بودند و نه مجاز به تماس تصویری.

جلسه دوم صورت گرفت که از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه موکول شد و پس از جلسه دولت در پاسخ. در این مورد این است که آمده تا برای شنیدن در تاریخ 1 ژوئن.

گزارش های دولت است که در تامیل نادو را به زندان باید با اجازه چند هزار تماس های ویدئویی بین زندانیان و اعضای خانواده آنها در طول دو ماه مستند دوره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>